en iyi suriyeli türkiye'de yaşamayan suriyelidir.
Suriyelilerden her türlü nemalanmaya çalışan açgözlü pezevenklerin umurunda olmayan mevzudur.
Ülkeye girmiş 10.000 uyuyan teröristden söz ediliyor. E, ya uyandıklarında orasına - burasına koduklarım, hee!?
Arkadaş bakamıyacağınız kadar çocuk yapmayın bari dedirtmiştir.
Ucuz işgücü olarak kullanırsak çine rakip oluruz bide böyle düşünün diycemde bi gülme geliyo.
ota boka gelen zamlarla, cebimizden finanse ettiğimiz bedavacı sürüsüdür... hadi kadınları, çocukları anlarım da, 20 yaş civarı yüzbinlerce genç etrafta aylak aylak dolaşıyor, adamda ulus bilinci yok ki, suriye'de kalıp ülkesinin özgürlüğü için savaşsın!

işte bu yüzden ki mustafa kemal atatürk'ün türkiye'de yaratmaya çalıştığı ve başarılı da olduğu ulus bilinci için kendisinin ruhuna binlerce kez dua edin, şükran duyun, bu örnekleri görüp... türkiye'de bir iç savaş olsa, zengin piçler ve ümmetçi arapçılar dışında hangimiz kaçardık savaştan ve ülkeden, sorarım size... işte bu Atatürk sayesindedir.
Bu konuda sonuna kadar katıldığım hede.

Bunun için müneccim olmaya falan da gerek yok. Biraz imtiyaz gösterildi.şimdi dileniyor para vermeyince vuruyor. Kardeşime vurdu siktim belasını. Piç sen kimsin mk.

Misafirliğe gelip gelmişken mülteci fonundan 350 $ alayım. Bir de istediğim yerde puansız okuyum sonra bakarız olmadı dileniriz mi mantık. Bi dk aynen böyle!

O puanı aşmak için milyonlar ödeniyor ösym ye. Bu piç kim olduğu bilinmeyen bok partikulu istediği yerde istediğini okuyacak. Vatandaşlık verin birde mk itlerine.

Kime uzuleceğiz.
Garanti .
bütün düşüncemle ve geleceğin getirceklerinden emin olarak katıldığım surıyelılerin turkıye geleceği hakkında bir yararlarının olmayışıdır. bır kere bu adamalr kendi vatanlarını bırakıp kactılar. daha doğrusu savaştan kactılar. hıc bırısını gözumde adam yerıne koymuyorum cunkı bızım dedelerımız duşman toplarmızı ele gecırmesın dıye kazma kurekle savaşıp uzum hoşafıya doydu. bazen ac yattı.

o surıyelıler o kadar aclar kı fızıkı aclık değil bu. paraya madııyata szengınlığe kıbıre aclık kendılerını bıle şimdiden üstün görmeye turkıyede ıstedikleri gibi davranmaya başladılar bızım kızlarımıza bıle sarkıyorlar. ben bu mılletın muslumanlığından bıle emın değilim kardeşim bızım gayımz olsun, ateistimiz olsun nerde nasıl davranıcanı bıle bılıyor bu adamlara bı muslımanlık reklamı yapıştırdılar alakası yok muslumanlıkla bunların . eğer olanları varsada ben hıc görmedım kanadaya sığınan surıyelı aile dınını değiştirdi hrıstıyan oldu.

nerde sızın mıllet olmanız dınınız ınsanlığınız . surıyelıler metrobusde koltuğa bıle oruramazlar ayakda durup yer bıle kaplıyamazlar cunkı onların dedelerı bu vatan ıcın hıc bırşey yapmadı turıst bıle değiller . onlara kamp kurduk kamplardan kacıp ıstanbulda ızmırde dılenmeye calıştılar bu da yetmedı guya avrupaya kacma hevesı bunları sardı.

yaw kardeşim sen savaşı bır sans bılıp ekonomının ıyı olduğu avrupaya coluğunu cocuğunu yayan neden götürüyorsun. herkesın sana neden yardım edmesını beklıyorsun sen kımsınkı bugune kadar kendını acındırmaya calışıp aslında kendını o duruma bilerek düşüren bıri olduğunu kabul etmiyorsun. iğrencler sonuc bu. ve bızım başımıza bela olcaklar. ayrıca onlar benım kardeşim değil.hanedan ahlakına sahıp olmayan ve cöllerin tozu ıcınde boş abaza ve cehaletle büyümüş bir kişi nasıl benım kardeşim olabılır.

şurdaki yazarları toplayıp bi zirve yapmak lazım.
türkiyenin değil tüm avrupanın başına bela olacak. ulan uygar, kendini aşmış ve insanlık yararına birşey yapmış millet olsa eyvallah da, hayat boyu savaş çıkartmaktan öteye gidememiş toplumlardan biri.

şu anda 1,5 milyon estonyaya göç edebilecek potansiyelde yaklaşık 250 bin suriyeli olduğunu düşünürsek ve her biri bir ton çocuk yaptığını düşünürsek 10 sene bile değil, 3-5 sene içinde ülke nüfusunu ikiye katlayacak ve estonya toplumunu azınlık hale getirecekler.
Zaten bela oldular ne ilerisi?Tamam kimse demiyor kadını çocuğu savaşa gönder diye ama adamların yarısı 20li yaşlardaki askerlik çağında gençlerden oluşuyor,ama nasıl oluyorsa bu amk arapları için biz savaşıyoruz?!Bizim insanımız 2. Dünya Savaşından kaçmadı,savaştı,ülkemizi savundu,ama bu amk suriyelileri nasıl olduysa 2-3 miltanı görüp g*t korkusundan akrabalarını bırakıp kaçtılar.Lan alt tarafı 300-400 militan var bu suriyeliler 10000 kişi kadar,görende zannedecek zombi var orda,lan alt tarafı birkaçtane militan.Allah senin belanı versin erdoğan,elin arabı için yüzlerce mehmetçiğini şehit ederken kendine gezip dolaşıyorsundur kesin,seni de seni o koltuğun başına geçirenin de amk.
bunların yaratacağı radikal terör, pkk eylemlerinden bile kanlı olacak zira bu şerefsizler masum halkı bombalamayı severler! öyle polisle askerle pek çatışmazlar!
Bunu soylemek icin kahin olmak gerekmez orasi kesin bu millet ne cektiyse merhametinden cekti zaten bak batililara aciyor mu bunlara acirsan acinacak hale gelirsin .
Öyle içimize işleyecek bizi kendileri gibi yapacaklar ki bela olduklarını, olacaklarını bile anlamayacağız. (Irkçı olmamaya çalışıyorum ama arada kültür farkı olduğu kesin)
sürekli buhrana maruz kalmış muhalif söylemi. bakmayın bunlara göçmen demek kalkınma demektir. bunu usa ve almanya uygulamıştır. yav he he deyip geçin bu müzmin muhaliflere.
Tarihimize bakarsaniz bir gecede minority'leri kovalamak, kacirmak, mallarina konmak konusunda tecrubemizin oldugunu gorursunuz. Yani sorun olabilmeleri icin bi 200 yilda nufus demografisini degistirmeleri gerek.
Şimdiden bela oldular aslında ancak ilerde daha kötü günlerin bizi beklediği de aşikar.

Bu suriyelilerin çoğu pkk yanlısı zaten. Onlar bize çok yardım etti cok seviyoruz onları diye dolaşıyorlar. Daha şimdiden ekmek yediği tabağa pisliyor bunlar. ilerde neler olacağını siz düşünün.
daha ne bela olacaklar lan diye düşündürür. evet.
(bkz: suriye mafyası)
geç kalınmış tespittir.