bugün

erken yaşlanan anneler.
dünyanın en muhteşem çocukluk anılarına sahip insanların annesi.
apartmanda,sokakta, okulda, gençlikte hiç bir zaman arkadaşsız,yalnız kalmayacak * çocukların epey bir hatıra biriktireceği aşikardır ve bu hatıraların her birinin şahidi olan annedir.
Şanslı annelerdir. Tek seferde kurtulması bir yana kardeşlerin sıkılmadan birlikte büyümesi ve büyüyünce birbirine daha da bağlı olduğunu gören annelerdir.
cok yakinda cok sevdigim bir arkadasimin basina gelecek hededir.
Erken yaslanan annelerdir.hele de yalniz bakmak zorundaysa (Bunu ilk 9 ay annesine yapisik gezmis biri soyluyor evet).
Ikiz cocuk nasil,zor mu? Sorularina maruz kalan annedir. Tek cocugu bilmiyorum ki ikiz ile kiyaslayayim cevabi verilmistir hep.
2.5 senelik Ikiz annesi olmanin sahsimi ne kadar degistirdigini,nasil bir yone dogru surukledigini gormem ise bir iki aksam oncesinde gerceklesti.burada ve bir baska sozlukte yazdigim entrylere goz gezdirdim tesadufen.bu ben miydim dedim.o kadar cesur,curetkar,pervasiz ve vurdumduymaz ben,simdi nasil boyle merhametli olabildim,hayret verici gercekten.yillar insandan cok sey götürüyormus,ben bunu ikiz annesi olunca anladim."hayat toz pembe iste banane!" diye direttigim gunleri nadiren ozlesem de halimden memnunum.degismeyen tek sey,ikizlerime ragmen devam eden spor tutkum sanirim.yoksa 29. Yasta saclar beyazladi yari yariya ciddi ciddi.