Takdir edilesi...
çoluğunun çocuğunun rızkını sözlükle karı kızla yiyen iki çocuk babası da yok değil.
elinin hamuruyla sözlüğe girip klavyeyi un içinde bırakmaktır.
çocuklarıda yüksek ihtimalle tablette takılan annedir.
kayak sporu sevenler için çocuk sayısı ve yaş önemli değildir.
candır ..hem çocuklara yeter hem eve yeter hem kocaya yeter. sonra gelir sözlükte takılır. topluma ışık tutar. gündemi belirler. ULUDAĞ SÖZLÜĞÜN BEL KEMiGiDiR.
Bebeğini uyutur bir taraftan, yemek, ev işleri diğer çocugun okulu derken arada da olsa uludağ sözlüğe girer,gençlerimize ışık tutar ana gibi anadır.
Uludağ'a daha kar yağmadı. Mevsimi değil, pek tadı çıkmayacak durum.
Gündüz kayak yapıp doğa yürüyüşü yapıp akşam dışarıda ateş başında veya içerde şömine başında sıcak şarap içme hoş sohbetler etkinlikler henüz olmaz.
Biraz erken değil mi?
boş vakit bulabiliyorsa ve bu iş ona hobi olarak geliyorsa gayet doğal bir davranış.
Bu azimle kesin ben olurum bu eylemi gerçekleştiren. Şurda 2 ay sonra 10 yıl olacak neticede.
sözlükte takılmak için çocuk sayısı kısıtlaması mı var? 2 değil 52 çocuğu olsa sana ne? bana ne? takılsın efendim, bilgi paylaşımı yapsın... sosyalleşmek için belki başka imkanı yok kadınının, belki kocası dışarı çıkmasına kızıyor... takılsın efendim rahat rahat takılsın...
Iki çocuk anası olması bir kadının kendine seçtiği tek sıfatsa çok üzgünüm.

Çocuklarınızı çok sevebilirsiniz, allah sağlıkla, huzurla birlikte yaşlanmayı nasip etsin.

Ama çocuklarınız en büyük başarınız olmamalı. Herkes çocuk yapabiliyor.
Bir insan 2 çocukla nasıl vakit bulur ki amk.