bugün

karar vermeye çalışılan iki kişi arasında gidip gelmek.
nasıl iştir anlamadığım durumdur.

ya biri ne olur açıklasın. şimdi iki kişinin aynı anda aynı yer için aday olması bile gariptir ama hadi onu kabul edelim. e o zaman başka bir sorun çıkıyor ortaya, çünkü ikisi arasında karar vermek pekte zor olmasa gerek. birisi senin içini ısıtıyor diğeri ısıtmıyordur. ikisi de ısıtıyorsa sizi doktor kontrolüne alalım...

(bkz: sırada ki hasta gelsin kızım)
http://nobrain.dk/

adlı sitede olandır.

ortada ki amcaya yazıktır. *

edit : fazla merak iyi değildir hocu. tıklamayacaktın.
ezginin günlügü - iki ask arasında

--spoiler--
iki ask arasında
kaldı gönlüm kücücük
bana ucmayı ögret
kanatlarım kücücük
--spoiler--
tam da buldum demiştim.evet bu sefer eminim dediğim bir andı.ama gel gör ki tutmadı gene bendeki hesap.düşünüyorum hangisinin omzuna koysam başımı mutlu olur yüreğim.gerçekten karar veremiyorum ya..ikisi de çok iyi ikisi de tam istediğim gibi.hoş hangisi benden hoşlanıyo ya da hoşlantı denen his var mı o da belli değil ya.kendi kendime hülyalar işte..ama ikisini görünce de heyecanlanıyorum.ikisini görünce de titriyo elim ayağım.ikisiyle de bire bir tanışmadım.hiç konuşmadım.birinin sesinin tonunu biliyorum.diğerininkini duymadım.ben ne yapcam ya...
şeklinde bir kendi kendine konuşma çok güzel özetler bu durumu..
(bkz: iki zenci ile yatıp hastanelik olan türk hostes)
iki arada bir derede kalmak deyiminin cuk oturduğu bir durumdur. arada kalan arkadaşa allan sabırlar versin. çünkü en son arada kalan suçlu olur.
3. yü seçmekle sonlanır. * *
kararsızlığın hat saffaya ulaştığı, ne yapacağını bilememe girdabına saplanma durumu. aşağı tükürsem sakal yukarı tükürsem bıyık gibi deyimlerin çıkış noktası diyede tanımlanabilir.
direk ikinciyi seçin; birinciyi çok isteseydiniz ikinci bir alternatif olmazdı.
iki kişinin de aslında "hiç" olmadığının göstergesidir.
kararsız kalmak. eninde sonunda birisi seçilecektir.
adaşlarsa dilek tut.
genelde ikisinin toplamı aslında aradığınız kişidir. birini seçseniz aklınız ötekinde kalacaktır veya o öteki çekip gitse ona aşık olduğunuzu sanacaksınızdır.
ikincinin seçilmesi söylenir genelde. eğer birinciden emin olunsaydı ikincisi olmazdı hesabı.
(bkz: film klişeleri)
seçmeyin amk ikisini de gidin 3.yü seçin ve tüm otoriteleri şaşırtın efendim.
eğer adaşlarsa dilek tutmakla sonuçlanabilir.
Çok tehlikeli bir durumdur. Kararsız kalmak verilecek en kötü karardan bile vahim bir durumdur. Bir an önce aradan sıyrılıp toz olmak gerekir. şimdi onlar düşünsün
bir nevi tost olmaktır. kimine göre zevkli de bir şeydir.
Eğer bu iki kişi annenizle babanızsa durum vahim.
zor bir durumdur. ama kesinlikle biri yürekle bir diğeri mantıkla sevilir. sen sadece arada kaldım sanırsın. oysa ya mantıkla ya da kalple hareket etmek lazım olur. en iyisi bir süre yalnız kalarak, uzak durarak kimi özlediğini farkına varmak. o zaman bu seçenek %100 teke iner.
Şöyle bir şarkısı mevcuttur.
http://m.youtube.com/watch?v=pAXDTvdn74c
Threesome sevenlere mahsustur. Erkek adam bir kadını sever.
2 mecburiyet yada 2 sevgi veya 2 korku arasında kalmak, gerçekten zordur.

daha az mecbur olan ama huzur veren, daha az korkulan ama daha fazla sevilenden vazgeçilir, içinizden bir parçadan ve hayallerinizden, umutlarınızdan feragat edilir.

böyle bir olayı yaşamış insan eskisi gibi hayal kurmaz, umutlu olmaz, karamsar ve diken üstünde oturur, bir zaman gelir lehine vazgeçtiği, mecburiyet ve korkudan dolayı tercih ettiği insana zarar verir.