bugün

aç karnını doyurmaya gelen ahlaksız kızdır.

bi an görünce 2 3 saniye şoka girdim sonra düşündüm . bu kızın müslümanların arasında ne işi var ? sonra dedim belki parası yok ama üstündeki kıyafetleri görünce hiç de fakir birine benzemiyordu. içeri girdi ve yemek kuyruğuna girdi hiç bişey yokmuşcasına.

neyse bu kıza önce müslümanlar siktir git dercesine baktı ama ramazan ayıdır diye pek kimse ses çıkarmadı . ardından zıkkımlanıp gitti. acaba bu kızın amacı neydi diye kendime sorular sormaya başladım ama bişey bulamadım belki sözlük bana yardımcı olur diye sizle paylaşıyorum.

hadi sözlük bu kızın amacı neydi çalıştırın beyninizi.

edit: kızın kolunda kemal atatürk dövmesi vardı..
edit2: yok öle bişey götten uydurma diyenlere görükle deki iftar çadırına davet ediyorum var mıymış yokmuş gözlerinizle görün.
(bkz: Mini etekli gören masum oruçlu)
(bkz: Oruçlunun imtihanı)
Öğrencidir o öğrenci yaz okuluna kalmıştır.
(bkz: yanlış zaman yanlış mekan)
erkeklerin oruç açmalarına yardımcı olmaya gelmiştir.
herşey imtihandır. unutmamalıyız. ama maalesef şeytana uyup kızıyoruz herşeye... varsın olsun. bakacaksan da bak, ama şunu yapma "ne yapalım cok tahriklendim hakim bey" deyip te dünyanın sapıklığını kızın giyinmesiyle gülmesiyle kendini koruyamadın deme... sınanıyorsun farkında değilsin. günaha girersin...
iftar vakti kızın bacağına kalçasına hatta ve hatta kolunun en ince ayrıntısına kadar bakan sözde müslümandan daha fazla birsey düsünemedim.
yaygarası var olma ihtimalinden daha popüler olan kızdır.
"orucunu açmaya geldiği malum" olan kızdır. yiyecek belli.
ne acayip bi başlık bu
gereksizliğinin yanı sıra, o an itibariyle böyle bir gözlemin yapılma gereği neden duyulmuş anlam veremedim.
iftar çadırındaki erkeklerin çadırı kurmalarına sebep olacak kızdır.
yazarın ''kızın kolunda kemal atatürk dövmesi vardı.. '' diye yazması sonucu küçücük beyniyle kime laf sokuşturmaya çalıştığını anlayabileceğiniz hadise. ulan sanane nasıl giyindiyse giyindi ne yediyse yedi sanane. çok müslümansan bakmasaydın bir kez baktıktan sonra çevirseydin kafanı salak herif. yada çok zoruna gittiyse o halde o ortamda bulunması tutsaydın kolundan çıkarsaydın dışarı hem sevap hanene bir artı daha eklemiş olurdun.

bırakın bu işleri allah aşkına ya. o türde bir kızın işi gücü yoktu girecek iftar çadırında yemek yiyecek bi siktir ordan ya. sonunada kinayeli kinayeli atatürk dövmesi vardı diye ekleme yapmış amcık ağızlı. beyninizi yediniz lan şu adamı bitiremediniz diye şu ülkede. büstünün gölgesinden korkar hale geldiniz şerefsiz herifler.
çıkışta hayrına evinizde sahur teklif edin. bu gece sahura bekleriz diyin ve götürün evinize.
Kesinlikle öğrenci veya o gün dışarıda kalmış kişidir fakat oruç tutup tutmadığı bilinmez ve de karışılmamalıdır. Gerçekten dini bütün insanlar isek herkes kendi çıkarını gözetmeli ve öyle bir tipe göz ucuyla bile bakmamalıdır.
her mini etekli görünce erekte olan,orucun aynı zamanda gözle tutulması gerektiğini bilmeyen şakirt,kemalist karşıtı yazarları derinden kızdıran,hatta eve gelip sözlük başında başlık açmalarına neden olan kızdır.
(bkz: hadi ateistler bunu da açıklayın)
bütün parasını vitrine harcamış ve de aç karnını doyuracak parası kalmamış kızdır.
cesur kızdır.

keşke edit kısmını görmeseydim.
çadır içinde çadır kurduran kızdır.
He tabi tabi sen müslamansın o kafir, sen dindarsın o orospu, senin kalbinde fettuhlah gülen var onun kolunda atatürk dövmesi. O kadar ki cahilsin tanımadığın insanlar hakkında dedikodu yapma cesaretini gösterebilyorsun. Madem müslümansin, mümin kullardansın. Başkalarının ardından atıp tutmanın günah olduğunu biliyor olman lazım di mi? Ama sorun o değil sorun o güzel kızın seni siklemeyeceği gerçeği aslında sadece o değil arkasından sik*ni ovuşturduğun bütün hatunlar seni siklemedi ve bu sana ok gibi batıyor di mi? Kendini teselli etmek için kendi kurduğun hayellerde yaşiyosun. Kendini o orospu zaten cehennemlik diyerek avutuyosun. Sen cennetliksin di mi amk malı.
Belki kendine göre adonisli bir erkek denk gelir düşüncesi ile abaza kalmış kız evladımız.
iftar çadırına gidip sapıkça düşünceler içine giren sözde müslüman önermesi.

--spoiler--
imanını gerçekleştirmek için iftar çadırına git, sonra sağı sola bak kızların orasına burasına bak ne kadar sapık bi müslümansın sen hayvanlar bile okadar bakmıyor.
--spoiler--
provoke etmeye bile gelmiş olsa

müslümansan hoş göreceksin..

gerçekten hz.muhammed'in getirdiği dine inanıyorsan

efendice orucunu açacaksın. açarken dua etmeyi de unutma..
carrefour dan türbanlı biri kovuldu diye yeri göğü inleten, ne din ne de ahlak bırakan paçavra dincilerin ne kadar korkunç olduğunun kanıtı.
iftar çadırı halka açık, herkesin gireceği bir yerdir. ha oruç tutmayanın gelmesi pek doğru olmaz ama mini etekli biri gelince ahlaksız oluyor o halde sizlerin ahlakına sokayım ben.

lan cidden bu adamlar birde kendilerine müslüman, ahlaklı falan sanıyorlar.
türbanlı bir kız carrefour'dan kovulanca ahlak bekçisi kesilirler, o kız masum ve ezilmiş olur.
ama mini etekli bir kız iftar çadırına girince ahlaksız olur, pis olur ve şeytan olur adeta.

dedim ya iğrençsiniz. amerikalı coniler gibisiniz. hani k.ırak'da camileri talan eden, kadınlara tecavüz eden o amerikan sefilleri gibisiniz.
Millet iftarını açsın diye gelmiş seks makinesidir.