bugün

gazetede en hızlı ereksiyon olan adam 6 sn. en uzun süre ilişkiye devam eden ise 58 dk tabi 58 dk diye okumuştum. 58 dk. sonunda kadın çürümüş kemikleri birbirinden ayrılmış gibi bir bilgi yoktu ama muhtemelen sonuç öyle olmuştur.
eşek sudan gelinceye kadar yapılanı makbuldür.
paulo coelho'e göre onbir dakikadır.
kişilerin biyolojik ve psikolojik durumuna, zamana, mekana, partnere göre değişebileceği için ölçütlendirilmemesi gereken süredir.
bazen bir dakika bile çok uzunken, bazen bir saat bile çok kısadır.

(bkz: kime göre neye göre)
aldığın vitamine bağlıdır.
normal bir çift için mi?
kaçamak yapan birisi için mi?
genelevde yapılan seks için mi?

neye göre?
partnere bağlıdır.
standart bir süre olamaz.
Ön sevişme 10 dakika
üst baş çıkarma 3 dakika..
çıplaklığı öpmek 2 dakika
oral seks 2 dakika
birleşme 1-2 dakika (bkz: erken boşalma)

Ne yaptı ?

18 dakika...
Ha ben erken boşalmam 18 dakika sevişir her boku yerim dersen sana buradan bir alkışşş
7 dakikadır.
türk erkeği için bunun 6 dk'sı ön sevişme, geri kalanı sevişmedir.
seks derken gidip gelmeden bahsediyorsak 7 dakikayı buluyorsanız şükrediniz. 20 dakikadan fazlası ise partnerinizi bunaltır.
konu seks ise evet bir ideal süresi vardır veya ticari açıdan taksimetre usulü bir süresi olabilir. ama sevişmekse o ayrı. onu da herkes anlayamaz. çünkü seks yapan adam saate bakıp hesap yapabilecek kadar konudan uzaktır aslında. bu sevmediğiniz bir derste saate bakıp teneffüs zilini beklemek gibidir aslında. insana heyecan verir ama gereksiz bir heyecan. teneffüse çıkmak en büyük amacınızdır. halbuki sevdiğiniz bir derste saate bakmak aklınıza dahi gelmez ve nasıl olduğunu anlamadan sonuna gelirsiniz. ne kadar zaman geçti bilmezsiniz ama nasıl geçtiğini çok iyi bilirsiniz.
kadın yeter diyene kadardır.
1 *
başlıktan anlaşıldığı üzere sözlük yazarlarının kondisyonu usain bolt seviyesindedir.şahsımda sorun olduğunu anladım ve tedaviye gidiyorum.
Aşıksanız sınır yok değilseniz 1 ile 10 dk.
ideal seks süresi olmaz. ideal olan her iki tarafında doyuma ulaşmasıdır. süreyle sınırlamak ters teper ağzın açık pantolonunu çekmek zorunda kalırsın.
pembeleşinceye kadar.
1. part: 10-15 dakika

2. part: 20-25 dakika

3. part: 30-35 dakika

4. part: 40-45 dakika

4. parttan sonra devam edebilen varsa gözlerinden öpüyorum.
57 dk. 47 sn.
kopçayı kadın kendi açarsa istatistikler altüst olabilir.
maç 90 dakika, top yuvarlak.
kişisel tecrübelerime dayanarak söylemem gerekirse 30 dakikadır. *
(bkz: 12 5 falan)
Ön sevişme uzun tutuldukça, orgazm süresinde istediğimiz kadar oynayabiliriz.
15-30 dk arası kafidir.
ön sevişmede kadın ne kadar rahatlatılırsa, seksten bi o kadar zevk alınıp, süre o kadar iyi kullanılır.
ama sanmıyorum ki bir erkeğin sadece 1 posta yapacagını. toplam ideal süre : 20+10+25+10+30=1 saaat 35 dk sonra taksi parası verilir hatun yollanır. mesela ben yanımda birisi varken uyuyamıyorum neyse tanımın dışına cıkmayalım.
ideal seks süresi soğanlar pembeleşinceye kadardır.