bugün

toplum tarafından çoğunluğun kabul ettiği, idamla cezalandırılması gereken suçlardır.
idam cezasının kaldırılmasını istemek.
tecavüz.
terör ve terör yandaşlığı, cinayet, tecavüz.

edit: terörden kastım, dağa çıkıp bu ülkenin askerine, bayrağına, birliğine kasteden pkk ve türevlerinin itleridir. bugün rte'yi eleştirdiği için terörist damgası vurulup zindanlara düşenler* değil.
PEDEFOLi, TERÖR, TECAVÜZ, DEVLETMALINI KOTUYE VE CIKARLARINA GORE KULLANMAK.
bir insanın psikolojisini onarılması imkansız düzeyde berbat etmek.

tecavüz suçu buna birebir örnek teşkil etmekle beraber ülkeyi keyfine göre yönetip halkı düşünmeyen sözde dindar iktidar sahipleri de bu guruptadır.

al sana kısır döngü...
hiçbir suçun idamı haklı çıkaramayacağını bilmeyenlerin düşünmeden öne sundukları bahaneler.
birden fazla kişiye tecavüz ve cinayet. öyle bi kere tecavüzcü olunca bi kere katil olunca öldürmüyorum ben. çünkü her iki içgüdünün de bazen ne kadar bastırılamaz olduğunu biliyorum. Ama idam edilebilir de. Ben de kararsız kaldım şimdi. Olaya iftira karışırsa ortalığı 56 eder bu ceza.
cocuklara tecavuz eden mahluklar.
bir insanı 12 yerinden bıçaklayıp sonra üzerine kızgın yağ döküp sonra gözleri kaşıkla oyup gelinlik giydirip yolun kenarına atmak.
tecavuz.
yaslilara,engellilere ve cocuklara kotu muamele gostermek.
uyusturucu satmak.
terorist olmak veya yardim etmek.
(bkz: Pedofili)

Aslına bakılırsa sayılanların bir çoğu (bkz: suç) değil (bkz: hastalıktır) ve hasta bir insanı bir süre hapishanede bekletip (ki hapishane koşullarını anlatmamıza gerek yok) dışarı çıktığında düzelmesini beklemek kadar (bkz: bile bile lades) bir durum yoktur. Lakin psikiyatrinin günümüzde ulaşabildiği noktada bazı ruhsal bozuklukların ne yazık ki çaresi yok işte idam burada açıklanabilir bir hale gelir.
iktidara gelip halkın parasını yandaşlarına pompalayanları es geçmemek lazım.
avrupa'nın adı duyulmamış kentlerinde devlet adına teröristlerle toprak pazarlağına oturmak; vatan hainliği.
(bkz: kısasa kısas)
oğluna gemicik almak.
cinayet.

(bkz: kısas)
(bkz: kisasta hayat vardir)
hırsızlıktır.

--spoiler--
yalnızca bir günah vardır, tek bir günah. O da hırsızlıktır. Onun dışında bütün günahlar hırsızlığın çeşitlemesidir.

"Bir insanı öldürdüğün zaman, bir yaşamı çalmış olursun" "Karısının elinden bir kocayı, çocuklarından bir babayı almış olursun. Yalan söylediğinde, birinin gerçeğe ulaşma hakkını çalarsın. Hile yaptığın, birini aldattığın zaman doğruluğu, haklılığı çalmış olursun."
--spoiler--
- tecavüzün her türlüsü
- insan ve organ kaçakçılığı
- kasten ve vahşice adam öldürmek.
intihar etmek.
(bkz: köpek sikmek)
cinayet, tecavüz, vatan hainliği, şehir magandalarının yaptıkları şeyler idam gerektirir. yalnız;
-her cinayet suçu idam cezasına çarptırılamaz. çünkü öyle şeyler gelebiliyor ki insanın başına kendini kaybediyor. adalet halkın vicdanıdır unutmayın. bazılarının gerçekten haklı sebepleri var ama bazılarının. çoğu şerefsiz...
-tecavüz suçunun istisnası yoktur. eğer kesinse (yani suçlandı diye şüpheli diye değil) gerçekten kesinse suç direk dar ağacı...
-vatan hainliği de direk idamdır. istisnası vardır. ailesi tehdit edilenler felan olur bu onları haklı çıkarmaz ama o da dirayet meselesi az bir şey hak vermek lazım. böyle bir durum varsa istisna olabilir.
-şehir magandaları yüzünden akşam dışarı çıkmaya korkan insanların olduğu bir ülkede bu işe bir dur demek gerektiği aşikardır. bu adamlardan gerçekten işin bokunu çıkartanları sallandırın, bir parçasını da tıkın içeri sürünsün orada, o zaman diğer magandalara ders olur da sokaklar biraz temizlenir. bir çift gece evine giderken kıza asılan, çocuğu döven magandaları bir sallandırın bakalım başkası cesaret edebiliyor mu?
tabi bunlar benim fikrim.
kesinlikle halısaha maçında bencil oynamaktır.
işkence, cinayet, tecavüz. sadece insana değil her türlü canlıya.
ter kokarak dolaşmak.