bugün

çok güzel şiirleri olan bir kadın.
kendisini ilk kez Mehmet Aslantuğ'un oynadığı sıcak saatler adlı atv'de yayınlanan dizide gördüğüm masum yüzlü insan
Uzun cümleleri ustaca kurabilen yazar. Kim ne derse desin benim hoşuma gidiyor.
Nedense iyimser olan insanlara karşı negatif bir tutum sergileriz. illede hayat ne b.k tan, hayat yaşamaya değmez diyenler mi daha kaliteli oluyor?
Bu şekilde bir yere varabildik mi peki? Bakış açımızı değiştirmenin zamanı gelmedimi artık?
Normal insanlar güldügünde yanaklarında gamze olur.Güldügü zaman hem yanaklarında hemde omuzlarında -ilgnctir- gamze olusan yazar.
vatan gazetesinin köşe yazarlarından.

Gördüğüme Sevindim,Bitmiş Aşklar Emanetçisi,Hayat Güzeldir ,Yaz Bitmesin adlı kitapları vardır
sürekli gülen sevgi pıtırcığı kelimenin tam manasıyla gıcık insandır. nedense yapmacık gelir. (bkz: neden acaba)
ayrıca (bkz: pınar altuğ)
seni seviyordum sen hiç bilmiyordun dizelerinin geçtiği şiirinde -yor ekini bastırmayla bastırmama arasında kalmasıyla ortaya ilginç bir ses tonu çıkan,sevgi partikülü.
yapmacık olan ayrıca yeni dizisini sırf o var diye gördüğüm anda kanal değiştirmeme sebep olan kişilik
masum,şeker görünüşünü çok iyi kullanabilen bayan
(bkz: sevgi kelebeği)
sevgi pıtırcıklığında çığır açmasından mütevellit kendisini ıslak meşe odunyla dövesim gelen şeker kız candy nin karta kaçmış versiyonu.
ticaret amaçlı sözde yazarlık yapanlardandır kendisi..

(bkz: tuna kiremitci)
(bkz: ilhan uckan)
zor günler isimli şiiri dinlenmesi gereken insan. servet kocakaya ile düet yapmıştır.
cem yılmaz ın ceyda düvenci yi kendisini aldatırken yakalayıp gülleri bıçakla keserek havadan başından aşağı attığı sahne dolayısı ile defalarca izlenilse dahi doyulamayacak bir türk filmi nin ismidir.
bir keresinde havaalanında görmüştüm de; bayağı hoş kadın.

güzellik uğruna çekilir mi o tavırlar? hayatta çekmem lan ben.
bir zamanlar ilgi ile izlediğim sevdiğim, saydığım sonra birden uçan kuş tarzı programlarda ratladığım oyuncu.Yazarlıkta yapar bu teyze hatta Hayat Güzeldir diye bir kitabı vardır ve gayet dokunaklıdır.artık kandıramaz beni hele gamze olayından sonra bünyeme öyle soğuk rüzgarlar estirdi ki bir daha ısınmak olanaksız gibi bu pamuk şekeri modundaki hatuna.tasvip etmiyoruz.
tuna kiremitci ile kendisi icin gamzeleri olan iki edebiyatciyiz diyen, gercek edebiyatcilara git bi cay koy dedirten , kendini kokten edebiyatci sayan ama 2000 yilinda aktuel dergisine verdigi erotik pozlari unutan yazar sirinlik muskasi.
8 kasım'da, Tuna Kiremitçi ile dünya evine girecek olan, oyuncu ve yazar kişilik.
yapmacık bir insan. (sözlükte bunu söyleyen 13. kişiyim)
kendileri yakın bir zamanda tuna kiremitçi ile birlikt ebil üniversitesinde bir konferans verecek olup ilgililere duyrulur..
haaa bu arada konu gezi yazısı üzerine
9 kasım da tuna kiremitçiyle evlenen gamzeli.
iki aile dizisinden dolayı sürekli acıbademde görülebilmesi olası tatlı bayan.
istiklal caddesi, şiirini seslendiren şahış.
ağrı tanı merkezi ismindeki $iiri fena sayılmayacak bir hayat acemisi. gamzeli sevdiceğiyle beraber muhte$em ikililer zati : his ishalleri..
romantikmiş gibi görünüp, esra ceyhan-ikbal gürpınar karışımı bir bünyeye yapıştırdığı yapmacıklık platformunu her daim üzerinde taşıyan, şiirleri vasatın üzerinde olsa bile, ne yaparsa yapsın, özellikle de tuna kiremitçi ile olan evliliğinden sonra, üzerine yapışan kalıbından kurtulmasının imkansız göründüğü, vatan gazetesi'nde yazı yazmaya devam eden, okumuş yazar olmuş pollyanna...