(bkz: aşk-ı memnu)

Peki bundan bize ne?
(bkz: arkadaşlar bu bir virüs olabilir mi)
sonra hepsi uşağa.
Okumadım, çok işsizim ama buna ayıracak vaktim yok. Yalnız siz benden daha işsizmişsiniz. Ortaokul bebelerinin yaşayacağı olayları kaç yaşında adamlar/kadınlar yaşıyor.
(bkz: yiyin birbirinizi ete para vermeyin)
ne boş insanlarsınız ya gerçekten hiç mi kendinize saygınız yok böyle küçük hesaplarla uğraşıyorsunuz bir boş küme bile daha doludur sizden.
Vay amk karılardaki hırsa bak. Al vereyim sözlük şifremi istediğin gibi takıl lan. Kimle ne konuşmuşum onlara da bakarsın. Şapşallar sizi.
Herkes servişiyor bense odamda mikroplarda nükleer tıbbı geliştiriyorum.

E ben malım çünkü. Benden başka herşey sevişiyor.
hiçbir halt anlamadığımız gerçeklerdir. ne bu şimdi? bunların ilişkilerini anlamaya çalışırken devrelerim yanıyo. zaten hava sıcak. delirtmeyin lan beni!
sözlük hepten bağcılar yaptı..

türkiye cumhuriyetinin en yeteneksiz, en basiretsiz, en silik tiplerinin takıldığı uludağsözlüğe hoş geldiniz arkadaşlar..

sizin gibi aptallarla eğleneyim derken çaylaklık adı altında ultimatom yiyorum..

neyse bu hususun da ayrı hesabını sorduktan sonra sikerim diyeceğim..

sevgili geri zekalı bir takım arkadaşlar; sözlükte hit önemliyse eğer size hit verecek şeyleri ucundan ucundan gösterdim zaten size..

bundan sonra yok size hit mit.. eğlencemin modunu değiştiririm olur biter..

embesil, kişiliksiz, vasıfsız, silik, çaresiz ve sapık yuzırlarınızla size iyi eğlenceler..

not: sacece sapık değil ortaya döksem cayır cayır ana habere konu olup hapis yatacak tiplerle size mutluluklar..
Şaka mısınız lan siz. Ne güzel yumoş yumoş memelerden bahseden hatuna yürümüşsünüz belli ki. Sizin yüzünüzden sözlükte memişlerden bahseden kadınımsı yaZar kalmayacak.

Hem bu kadar anlatacak ne var yani, bizene ne yaşadıysanız yaşadınız. Millete ruh hastası diyorsunuz ama , bunları paylaşan kişinin kendini normal sanması daha da enteresan.

Birde savcılığa falan vereceklermiş yok anasının nikahı. Ne yaşıyorsunuz ya siz.
Kim kimi s..yor belli değil.. boşuna demiyoruz böbrekleri ve akılı kaybetmek demek sözlükten birileriyle görüşmek..
Aşk-ı memnuya çevirdiniz güzelim sözlüğü.

Amk ibneleri.
çok gezen götü severler.

doğru insanların zaten bu tarz olaylarla isminin anılması söz konusu olamaz.

bu insanlar ne kadar doğrular bence tartışmaya gerek yok. insanların vakitlerini çalıyorlar, gereksiz ilgi çekmeye çalışıyorlar vs.
Magazin sitesi yan tarafta siz baya yanlış gelmişsiniz.
Galiba 6-7 senedir sözlükte yazarım. neler olup bitiyormuş bu saydığın şahıslar kim amk dediğim olaydır. iyikide hiçbirinizi tanımıyorum gençler.
Birileri özet geçebilir mi durumudur.
Bir de bu yazardan dinlemek gerekliydi olayı. Silik bir yazar için şu an konuşmak kolaylık sağlıyor.

Ben alkolikle sevgili biliyordum bu kızı. Duyduğum buydu yani. Ayrıca alkolik şu var. Hiçbir kız durduk yerde bir erkekle sanal seks yapmaz, sen +18 konuştuğunuzu zaten itiraf etmişsin. Konuşmanızın bu seviyeye gelmesi için senin de girişimlerde bulunmuş olman gerekli.

Hem bu kız liliith'in seni açık oyladığını favladığını nasıl bilebiliyor? Telefonda da konuştuğunuzu söylemişsin, demek ki numara alışverişi de olmuş.

Sen de masum gelmedin bana alkolik. Hadi hepsini geçtim madem tehdit var git savcılığa başvur, burda bizlere neden ifşa yapıyorsun? Neyi bizlere ispatlamaya çalışıyorsun?

Bak şöyle bir şey de var. Bu kıza onlarca abazan yürüyordu, yani bir sürü erkek arasından istediğini seçebilecek durumdaydı. Durduk yerde sana neden yürüsün o bollukta? Besbelli sen de yürümüşsün telegram sonrası.

Bana hiç masum gelmedin. Kaldı ki ikiniz için sevgili deniyordu. Ne yani, sen bu kıza hiç mi vaatte bulunmadın, hiç mi yürümedin zamanında? Hadi canım sende...