bugün

334 olmuş biz hala...
aşkın en baba halidir. ele kalem almayı sevdiren ve uğruna dünyanın en güzel şiirleri yazılacak yegane kadındır. sir ulrich'i ulrich yapandır. 5 yıl sonra gelmiştir. ama hiç beklemediğim kadar eli dolu gelmiştir sözlük.

sayfasını üst üste işgal etmeyim diye editliyorum artıkın. çok seviyorum onu. nefesi nefesimdeyken dünyada değilim kalbime hükmediyor. hani güçlüydüm ben ? onun karşısında dünya'nın en güçsüz çaresiz insanıyım. böyle bir kadın yok sözlük aşkı çok iyi yazdığımı çizdiğimi zannederdim. meğerse aşk hakkında en ufak bir fikrim yokmuş. sana sesleniyorum dünyanın en güzel kadını. o kadar büyüksün ki "esirgeyensin, bağışlayansın biad ediyorum!"
tum hayalleri gercek kilan insana hayati sevdirendir. gecenin yarisnda niye guluyorum lan saf saf sorusunun karsiligdr
özlediğim it. görmüyorum bu arada kendi halinde takılmalar bi depresif havalara bürünmelerde zannımca. öğrenemedin kaç yıldır ekmek çıkmıyor ordan, sakin sakin takılmalarla bi bok olmuyor. bi titre bi kendine gel te allaaamm

canını yerim, canını.
sözlüğe can veren yazarlardan. öyle hevesli ki. bildigi her şeyi paylaşmayı hep çok sevmiştir. yeni bir şey öğrendiginde birilerinin onu dinlemesinden de memnun olur.internetteki sözlük ortamı nasıl oluştu ne zaman oluştu görme fırsatım olmadı ama sözlük tam iceu ya göre bir yer. burda senin güzel cümlelerinden nasiplenecek fazlasıyla saygıdeger yazarımız mevcut.

üstelik malesef imlaya cok fazla titizlik göstermeyen yazarlarımızın da oldugu ulusözlügümüzde iceu bu kesimden ayrılanlardan. teşekkür ediyorum. girilerinizi severek takip ediyorum. saygıdeger ve sevgi verilesi yazarımız.

hah bir de kendisinden bahsetmek istiyorum sayfalarca. anlatsam çocuklugumdan,gencligimden ve gelecegimden bahsetmiş olacagım hayli uzun belki özel olacak. kendisine de bir sormak lazım gelir. ha bir de *
sol frame'de biraz daha "kürt ve kürtlerin kürtlükleriyle ilgili problemlerimiz" konulu başlıklardan görürse, kişisel protestosuna başlayacak yazardır. ne istiyorsunuz şu insanlardan bir anlasa, belki okumaz da, evinin kadını olur.
kadim çağlardan beri arkadaş olduğum yazardır efem. bakın tekrar söylüyorum yazardır. sözlüğü gereksiz hedelerle doldurmayan yegane insanlardan biridir. takip edeceğiz.*
sevilesi sözlük yazarı. kendisiyle aynı bir çok ortamda bulunuyorum bundan bahsetmeyeceğim ama. sözlükte nasıl bir çekim kuvveti varsa burada buldum onu. yardımsever, neşeli, bıcır bıcır bir insandır kendisi. yarın sabah iç hastalıklarında görüşmek üzere diyerek entrime burada son veriyorum.ayrıca isim ve nick uyumu da çok zekice.
tebrik edilesi.
yazar. has yazar. kullandığı kelimelere dikkat ettiği gibi bir de noktalamaya özen gösteriyor. gönülden tebrik ediyorum. sözlüğün senin gibilere ihtiyacı var. *
tanımasamda 6. nesil olduğu için içtenlikle karşıladığım yazar. ben geldiğimde 6. nesil dayanışması yoktu ezik kalmıştık kalanlar sağolsun.
(#6466565) ile gerçeği yüzüme salp diye yapıstırıgı için, kendisine tesekkur etmek isterdiğim yazardır. o olayı bizzat yasamısımdır.cok güldürdü vallaha beni.
entrylerini severek okudugum, saygı duyulası, sevimli yazar.
yeni bir altıncı nesil yazar.
hoş gelmiş 6.nesil yazar. nice entrylere...
kıymetlidir. her türlü pskolojideki insana hayvana bitkiye deva olacak insandır. severim kendilerini.
yeni bir altinci nesil yazarmis. tanimam, hic bir entrysini okumadim sirf altinci nesil dayanismasi adina kendisine hos geldiniz diyorum.

(bkz: altinci nesil dayanisma birligi)
(bkz: dayasiyoruz efendim durduramiyorlar)
yeni bir altıncı nesil yazar.

(bkz: hoş geldiniz)