bugün

aynı anda iki gsm operatörünü birden açık tutabilecek ve ikisine gelen çağrıları da cevaplayabilecek cep telefonu.

(bkz: anket doldurdum mutluyum)
got yalamanin dilde biraktigi kahverengilikleri gideren bir fırça mesela. dilimde tüy bitecek yakında! yapın artık şunu!
anne dirdirini, anneyi kirmadan susturabilen alet.acildir,lazimdir.
bulsunlar artık şu ışınlanma aletini ya.
"otomatik entry girebilen parmaklar" mekanizması yazarların hayatının daha da kolaylaşmasını ve kendilerine daha fazla zaman ayırmalarını sağlayacak,belki de üreticisine cennetten bir bileti bile garantileyebilecek olan icattır.
(bkz: ne sen üzül ne de ben)
bugüne kadar icad edilmemis büyük sabirsizlikla icad edilmesi beklenen aletler.
örn: 1)oturur ya da yatar konumdayken al da sunu isetiver aleti
2)hem yemek düzenini saglayan, hem de yemek bittikten sonra sofrayi toplayip yikayarak ertesi güne hazirlayan masa
3)sevgi arsizi insanlar icin cici cici makinasi
vb...
elektrikli tuvalet kağıdı *
insan sevgilisiyle birlikte iken zamanın nasıl geçtiğini anlayamaz,çok hızlı akar zaman.yine aynı şey olur,yine doyamazsın sevgiline.birileri "zamanı durduran makine" icat edebilse,bütün aşıkların duasını alır vallahi.

(bkz: dursun zaman dursun diyorsun da oyun değilki yaşamak)
abdest alma makinası * ya da çok kıllılar için 32578325 bıçaklı traş makinası*
klonlama aleti. abi kaç paraysa vericem. yeter be.hep çalış, hep çalış. o çalışsın pezevenk. ben de. diğer klonlarımlan okey oynayayım...dur lan iki tane daha yapayım da onlarda çalışsın...hatta lan iş zamanı ne okeyi gidin sizde çalışın.la yüzümüe bakıyo hala andaval.sie...
süpermarketlerde tıka basa erzak-hede-hödö dolu olan arabanın fiyatının bir seferde hesaplanması için bir sistem.
sahur sonrası ağız çalkalandıktan sonra ağızda yemek parçacıkları kalıp kalmadığını tespit eden, suya dayanıklı x ray cihazı. ağızda nohut tanesinden büyük parça tespit ettiğinde dıt dıt dıt dıııt diye ötsün. ışıklar yanıp sönsün.
ses emici alettir.
rapidshare'da dosya indirmeden önce büyük kutucukta belirip küçük kutucuğa girmemiz istenen harf ve rakamların tam olarak q klavyedeki karşılıklarını çözebilecek yazılım aleti. bazen arap alfabesinden seçmeler görüyorum ben.
anketmatik: sözlük ortamında anket yapan yazarların kıçında çıban çıknasını sağlayacak süper sonik bir alet olmaktadır kendileri.
pisuvara izmarit atan terliksi hayvanın suratına çişli izmariti geri fırlatan düzenek.
silgi tozundan silgi üretecek o emsalsiz alet:

teorik olarak ıspatı yapılmıştır.

süt tozu..........süt
..............X.........
silgi tozu..........n=? (doğru orantılı)
----------------------------

=> n= süt * silgi tozu / süt tozu
=> n= silgi

ancak uygulamada hatalar vardır.
Otomatik simitten düşen susam yakalayıcı.
hocanın bakmadığı anda otomatik kopya veren alet.
isinlanma cihazı(moleküler transformansyon).
Birde Matrix filminde herseyi insan beynine saniyede yükleyen program ( kung-fu,ucak kullanma vs. gibi programlar) onu icat ederlerse güzel olur.
tabiki ışınlanma. uzağı nasıl yakın edebilir ki insan...vuslata nasıl erer başka türlü...
kişinin istediği tarzda beste yapabilen makine.

sınavlarda cevapları yazan yada yanlış cevaplarda yazmayan kalem.
besin hapı üretici. "uzaya cıkacaz ya"
jetgiller gibi.(!)
çifte terelelli.
kopya veren kalem.