geçmiş saaatler de gerçekleşen durumdur. T.Erdoğan buradan da oy gelir diye kullanmıştır hadi hayırlısı bu kez Ibo nun üstüne daha çok kurşun yağdı.
ibrahim tatlıses adına çok sevindirici durum. ülkemizde insana değer veren, tek hümanist partiye hizmet etmek bir mutluluk olsa gerek.
fatih altaylı'nın bugün kaleme aldığı "kadından sorumlu devlet bakanı da yaparsınız" başlıklı yazının konusudur.

http://www.haberturk.com/...rumlu-bakan-da-yaparsiniz
ibrahim tatlısesin akp den aday adayı olması pkk lıları kışkırtan bir olaydır.
ibrahim akp'ye çok yakışacak.
çok sevinidirici haber. hizmet, refah ve özgürlük yoluna insan ve insanın ürettiği tüm değerlere saygıya evet demiş oldu ibo ak parti'ye katılmakla.

beraber yürüdük biz bu yollarda; beraber ıslandık yağan yağmurda; şimdi dinlediğin tüm şarkılarda; bize her şey 'sizi' hatırlatıyor...

(bkz: her şey türkiye için)
şanlıurfada akp'nin oylarını arttıracaktır.
oy kaygısı yüzünden, 10 yaşındaki sabi'ye orospu diyebilen birini aday yapmak hangi vicdanın sesidir, nasıl bir kökü sökülmüşlüktür bilinmez.
Ergenekondan yırtmak için çırpınanları aday yapmak hangi vicdanın sesi ve nasıl bir kökü sökülmüşlükse bu da aynı orandadır.
halk adamı ibo, tayyip ve halkın partisi ak parti'ye geri zekalı argümanlarla ve/veya kişilik haklarını zedeleyecek şekilde saldıran geri zekalıların beyninne koyayım dememe neden olan harikulade hadise.
bir teröristi, bir vatan hainini, bir kac darbeciyi aday yapmak kadar olmasa da olmamis bir aday adayligi.
akıllıca bir iş değil.
sistem kendisine biat edeni korur zamanı gelincede harcar, ibo bir ara genç parti yanındaydı cem uzanla birlikte, ardından hala tutuksuz yargılanmakta olduğu sauna davasında hapis cezası isteniyor, bunlardan korunmak temizlenmek için yapılması gereken bir sms atip "başbakanım çok taşşaklısınız" şeklinde* durumu perçinlemesi normaldir. rant o kadar cazibeli ve çekici ki insanların buna karşı koymaları imkansız ve işte binlerce örnek balık ayhan lar vs vs herkes bu akıma kapılıp bir şeyler yeme derdinde, satırı görenler de var pastayı görenlerde. pastayı görenler biat ediyor, satırı görenlerse direniyor.
eğer ibo ak parti'nin kanatları altına girerse ki istekli görünüyor, urfa'dan yüzde 70 alabilir. iki tarafın da fayda göreceği bir anlaşma olur.
ali ağaoğlu'nu heyecanlandıran hadise.
nedense son günlerde tek derdimiz bu adamın vurulması ve akp'den aday olması oldu.

bok aynı bok ne değişti bilemedim. akp de ibrahim tatlıses de pek yakışırlar birbirlerine. aynılar neticede. biri hırlı öteki hırsız. tencere kapak ilişkisi yani. bu kadar sorun edilecek bir durum yok, insanları vurduran bir mafya felç olmuş, ve akp'den aday olmuş. ee yani?!

adam mı olacaklar şimdi? teey allaam! ne günlere kaldık.

durmak yok, yola devam!! yolsuzluklar yapa yapa bitmiyor ne de olsa biraz da tatlıses nasiplensin.

şaşkın edit: ne yaramvarmış arkadaş, bana ne bunlardan, hiç bilemedim. aah apolitik olaydım da magazin programları izleyeydim ya! onun yerine mastırşef izleyeceğim şimdi gidip! evet!
(bkz: ibrahim tatlıses in milletvekili olması/#11204519)
(bkz: akp ye oy vermeme sebepleri/#11204652)
gecen secim cem uzanın partisinden. bu secim akpden. nerden tutturursa artık.
akp ye oy vermemek için başlı başına bir neden.
geçen seçimlerde de genç partiden aday olmuştu.*erdoğan ne yapacağını biliyor.
(bkz: tatlıses uyuyordu uyandırmayın dedim)*
(bkz: tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş)
partide yeni ortamlara vesile olabilecek adaylık.mesela grup toplantılarından sonra çiğ köfte partileri lahmacun partileri düzenlemesi gibi.hatta parti açkp diye anılmaya başlanır.açılımı artık çiğ köfte partisi.
her ikisinin de layıkını bulmasıdır. kültürlü biri olsa orada ne işi vardı zaten.
seçilmesi durumunda akp'nin kültür ve turizm bakanı olur. bakanlık binasının tavanlarında çiğ köfteler görürüz. bakanlık binasının televizyonlarında tatlıses tv açık olur.