bugün

tam tersini rica etse idi neler olacaktı merak ettirmekte olan kariyerini bu tip garip cümleler ile sürükleyip götüren siyasetçi.
(bkz: bir abdullah gül değil)
(bkz: bir recep tayyip erdoğan değil)
(bkz: yaran siyasetçi demeçleri)
- oo bülent bey, hoş geldiniz. ibrahim de biraz kestiriyordu. kaldıralım mı?
+ yok yok, kaldırmayın. dinlensin, ben sonra gene uğrarım.

doktorlar günlerdir gırtlak patlatıyor. tedavinin gereği olarak uyutulması gerekiyormuş. bu süreç bitmeden uyandırılması söz konusu olamazmış. durum böyleyken arınç'ın bu lafı etmesi ne anlama geliyor acaba? recep beyin doktorlara gerekeni yapmaları konusunda talimat vermesine benzemiyor mu bu hareket?
(bkz: kendini padişah sanmak)
(bkz: cumhurbaşkanı yapmak istediler gerek yok dedim)
- tatlıses uyuyordu uyandırmayın dedim. nasıl güzel demiş miyim?
+ çok güzel demişsin de bu normal bir uyku değil ki adam iğneyle uyutuluyor.
- ben de zaten onun için gittim ama öyle görünce vazgeçtim. şöyle "nedir ibo yan gelmiş yatıyorsun kalk eline yüzüne bi su vur bi şehadet getir bi kendine gel miskin miskin yatma" diyecektim ama kıyamadım uyandırmaya.
tıbba yön veren şahsiyetler.
gereken yapılsın, uyandırmayın...
ziyarete giderken muhtemelen sarma götüreceklerdir.
başlığa baktığımda, espri sanmıştım meğer gerçekmiş dediğim bülent arınç lafı. (bkz: karikatür gibi laf)
(bkz: bülent arıncın nihat doğanlaşması)
lûtfetmiştir sultanım. yoksa kafasından mermi yemiş adam, hazretin karşısında saygı duruşunda dikilmeyecek ha. "destur de bre zındık!!" demezler mi adama.
kimleri uyutmamız lazım geliri söylemeye gerek yok, malum dur.
-efendim, uzmanlar talimatınızı bekliyorlar. uyandıralım mı?
-hayır hayır, lütfen uyandırmayın.
(bkz: bülent arıncın nihat doğanlaşması)

(#11109148)
bir bülent arınç klasiği.
kendisini çoook önemli bir şahsiyet sanan bülent arınç'ın incilerinden biri.
sanıyor ki o "uyandırın!" dese herkes pervane olup "tamam efendim, hemen efendim, emredersiniz hünkarım." diyecek ve gidip tatlıses'i uyandıracak.
babamın; sanki sen geldin diye uyandıracaklardı amk demesiyle benim hunharca kahkalarıma bir yenisi eklendi. titreyerek güldüm.
(bkz: #11107063)
(bkz: bülent arınç)
nasa - bülent abi
b.a - efendim?
nasa -Endeavour u gönderelimmi abi gündüz ama
b.a -ikindi den sonra gönderin
nasa -tamam abi.
(bkz: bülent 5 dakika daha)
umarım michael jackson'u da barbados'a yerleşti falan sanmıyordur.
e sanarsa şaşırır mıyız? şaşırmayız tabi.
bülent arınç isimliye yakışan demeç.
konuyu o kadar kavramış o kadar konuşmuz herzamanki hali.
(bkz: maldonado)
ibrahim tatlıses'in başucuna " o kadar güzel uyuyordun ki uyandırmaya kıyamadım" notu bıraktığı da gelen haberler arasındadır.
Zaten uyandırın deseydi de, gripten yatmadığı bilinen hastanın uyandırılması basit bir dürtmeyle mümkün olmadığı ve tıbben de riskli olduğu için doktorların buna izin vermeyeceği belli iken, "büyük adamım ben, ayağına kadar gittim, ama yine de uyandırtmadım" böbürlenmesi ve halk dalkavukluğu kokan beyan (bkz: ağlıyordu susturun şunu dedim)
özel mesajı dahi ifşa edebilen liseli başbakan'ın, ilköğretim terk yardımcısı tarafından yapılan talihsiz açıklama.