bugün

2011 yılının şampiyonluğunu alma bahanesiyle trabzonspor'u daha da geriye götürecek yeni trabzonspor başkanı.
akıllı olmazsa adam olmazsa selefi olan gerzek gibi ezik durumlara düşeceğini anlamasını umduğumuz şahıs.

görsel
şimdiden şikeci ezikleri ağlatmaya başlamış başkandır. buda çok iyi şeyler yapacağını gösteriyor. hayırlısı olsun.
trabzonsporun yeni kupa canavarıdır.
trabzonun yeni başkanı. Hayırlı olsun demek isterdim ancak sadri şener'i aratmıycak. Seçilmesinin en büyük nedeni kupayı getirmekte en iddialı aday olmasıdır. isterse müzemizden kupanın 1-2 fotoğrafının verebiliriz hoşgeldin hediyesi olarak.
adamın tipini ilk defa gördüğüm de bu adam mafya olabilir mi? dedim..

yanılmamışım, mafya imiş..
göz kapakları göz açıkken de yarıya kadar inik..pek hayra alamet değil.
trabzonspor'un hakları gasp edile edile dark side'a geçip çıkarttığı darth vaderdır. bu lige tasmasını takmaları artık kendilerinin hakkıdır. madem öyle işte böyle duruşudur. kendi adıma onaylıyorum.

peşinen: en koyusundan beşiktaşlıyım.
genel trabzonlu karakteristik yapısına sahip insan. konuşurken atarlanır, icraata gelince büyüklerimiz bilir. bir 2010 - 2011 sezonu vardı ne oldu ona.
aziz yıldırım'a ödlek, korkak diyen adam..

trabzonspor'un şampiyonluğunu çalanların kafasını kıracağını söylüyor..

http://www.youtube.com/watch?v=GbqnxP1PoPc

bakalım kafaları kırabilecek mi?? merakla bekleyeceğiz..
10-15 dakikadır özgeçmişi varmı diye araştırıyorum. önüme sadece üç özelliği çıkıyor. 2 kere trabzonspor a asbaşkanlık yapmış, bir kere ise futbol fedederasyonu başkan adayı olmuş. hakkında başka hiçbir bilgi yok. görünen o ki, mafya dedikoduları doğru.

http://www.youtube.com/watch?v=ufK43336vxo

(bkz: öyle saça böyle tarrak)
görsel

yılmaz güney ile olan benzerliği dikkat çekici.
bir kaç sene evvel, yöneticilik yaptığı dönemlerde, yaptığı kışkırtıcı ve ipe sapa gelmez beyanlardan hatırlıyorum kendisini. açık söylüyorum önümüzdeki sezon trabzonda hiçbir takım rahat maç yapamayacak, istediğini alamayan trabzonlular diyarbakırspor un akıbetine sürükleyebilirler trabzonu.

bu adam kışkırtıcı, gazino patronu gibi bi adam. kulübü de bu kafayla yönetmeye kalkacaktır. o gazinoya giren takımlardan istediğini alamazsa "hesap dayağı" gibi "puan dayağı" yiyebilir rakip futbolcular. zaten trabzonda var o potansiyel, futbolcusundan taraftarına.
boş bi insan.
zaten kaos'ta olan türk futbolunu iyice kaos'a sürükleyecek olan trabzonspor başkanı. ayrıca trabzonspor taraftarı'da pek birşey beklemesin bu adamdan 3 seneye yolcu buda sonu sadri şener'den bile kötü olabilir.
trabzonspor' umuzun yeni başkanı.

muradına ermiş insandır. yıllar boyu aday olup dururdu.
2007-2008 sezonunda sivassporla olan maçımızda maçın bitimine dakikalar kala seyircilerin sahaya girip 1-0 kazanmakta olduğumuz maçı 3-0 kaybetmemize sebep olan olayların arkasında olduğu konuşuluyordu. trabzonspor sevdalısı oluşundan zerre şüphem yok, lakin diyeceklerim var.

şiddetin bu denli futbolumuza dahil olduğu şu günlerde * biraz daha sakin olması gerektiğine inanıyorum. tolunay kafkas agresif, taraftar agresif, başkan agresif olunca zarar gören biz olacağız. hakkımızı sonuna kadar savunsun ama mafyavari tavırlarla değil. rakip taraftarları korkutmasından ziyade rakip taraftarların saygı duyduğu bi başkan olur inşallah. ünal aysal bu konuda kendisi için güzel bir örnek olacaktır.

şike süreciyle ilgili şu an konuşması yersiz. taraftarı gaza getirme amaçlı olduğunu düşünüyorum. şahsım adına konuşacak olursam; geçmişte kalmış bir kupayı * dillendirmektense ben trabzonspor' a nice kupalar kazandıracağım demesi daha evladır. ha kupa için gerekli mecralara başvurulur, netice beklenir. adalet varsa zaten kupa ait olduğu yere gider ya da kalır.

sadri şener gibi takımı ayağa düşürmeyeceğinden eminim. takımı finanse edebilirse, o beklenen ruhu canlandıracağını düşünüyorum.

inşallah başarılır olur.

(bkz: gözler kalbin aynasıdır)

görsel

görsel
trabzonspor'un yeni başkanı olmuştur. eğlence kaldığı yerden devam ediyor. *
yeni trabzonspor başkanı. ""Türk futbolunu temizlemek için çok güçlü olmamız, emek hırsızlarına karşı dik olmamız lazım. Biz konuşmayacağız ama yönetim kurulunda çok değerli arkadaşlarımız var." şeklindeki demeciyle sadri şener döneminin devam ettiği görülmektedir ve bu trabzonspora çok şey kaybettirecektir. bu sene kupamda kupam diye diye az daha ligden düşeceklerdi. biri bu adama sen kulüp başkanısın be adam ne hırsızıyla neyle mücadele ediyorsun federasyon başkanı değilsin demeli. bence trabzonspor artık bu işleri bırakıp çok daha büyük hedeflere ulaşmak için çalışmalıdır. yoksa her kupam dediklerinde gese gelecek bir oyuncusunu dalga geçer gibi alacak sonra yalakalık olsun diye şampiyon trabzonspor hoşgeldin diyecek trabzonsporluların hoşuna gidecek eyvallah diyecekler ee sonuç? sıfıra sıfır elde var sıfır. inşallah bu sefer geçmişi geçmişte bırakıp önlerine bakarlar.
beşiktaşlıyım fakat beni çok güldüren yeni trabzonspor başkanıdır.kupayı alacakmış,tff başkanını değiştirecekmiş,aziz yıldırım ı bitirecekmiş.hangi gazla çalışıyorsa söylesinde,bende arabaya gazı oradan alayım.
hakkını ararken klubü umarım dahada bataklığa sürüklemez.
trabzonsporun yeni başkanıdır. her başkanın ilk konuşmasında gerçekleştirdiği benzer beyanlarda bulunmuştur. umarım türk futboluna faydalı olur.
şike sürecinde tapelerde aziz yıldırım ve kankası sinan engin'in konu aldığı trabzonspor başkanı.

görsel
beyler raad olun bu reyiz şikecileri öttürür.

edit: şikecileri şimdiden ağlatmaya başlamış.
3 yöneticisi spor disiplin talimatlarına göre şike ve teşvik yapmaktan ve girişiminde bulunmaktan ceza almışların hala yargıtay diye sayıklamasına neden olan kişi. spor hukuku açısından suçlu olan fenerbahçe'ye trabzon adına haddini bildirecek adam.
istanbul şişli den hacıosman yönüne giden metrodaki tabelada akla gelen ilk isim. (bkz: ibrahim hacıosmaoğlu)