bugün

entry'ler (103)

sözlük yazarlarının şu an duymak istedikleri cümle

uzaktaki sevgilimin ;" aşkım babam bi anda toparlanın istanbula gidiyoruz dedi " demesi.

kağıdın eli keserken çıkardığı fışuv sesi

bir de basket attığında tabiri caizse deliksiz soktuğumuzda çıkan fuşt sesi duyabileceğim en güzel sestir.

beşiktaşın sol yanı dolmuyor

ibrahim Üzülmez gittiğinden beri Beşiktaş'ın sol yanı hiç dolmuyor , bence yönetim hemen bir takviye yapmalı.

şampiyon beşiktaş

beşiktaş şampiyon olacak bu sene yaptığı transferler çok iyi seçimler bir de sol bek bulsak.

şampiyon olacağız beşiktaşım bu sene

koyacağız cimbomboma fenere , şaaampiyonn olacağız beşiktaşım bu sene , koyacağız cimbomboma fenere , gel son verelim dertlere bu sene.

beşiktaş lige 2003 ruhuyla başladı

Beşiktaş 2/2 yaparak taraftara büyük umutlar verdi , bu ruh inşallah ligin sonuna kadar sürer de şampiyon oluruz uzun bir aradan sonra.

sevgilin şişmansa benim sevgilim balık etli demesi

sevgilisi gayet ortada bir şişmanlığa sahip ama erkek arkadaşı, arkadaş ortamında benim sevgilim balık etli ve ben balık etli kızlardan hoşlanıyorum demesi durumu.

drogba nın soyunma odasındaki tavrı

drogbanın bursa maçı sırasında oyundan alındığı için çıkarıldığı an soyunma odasına gidip ortalığı kırıp döktüğü söylentileri var.

kulaklığı çıkarmayı unutup pc den kalkma

kulaklığın takılı olduğunu unutup pc den kalkmaya çalışıp kalkamayan yazar profili.

ellerini cebinden çıkarınca hareket edemeyen insan

sakız çiğnerken de yürüyemez.

sözlükte vardiyalı ulupuan kasan yazarlar

tek bir yazar hesabını 2 veya daha fazla yazarın popi olma çabası içinde vardiyalı şekilde ulupuan kasması.

araba yarışı oynarken tuşa daha sert basmak

genellikle nfs serilerinde tuşa sert bastığımız da daha hızlı gittiğine inanırdık biz bir zamanlar.

smile kullanmayınca çok resmi oldu bu amk demek

bazı sosyal paylaşım sitelerinde kurulan cümlelerin sonuna ya amk ya da smile konmadığı zaman resmi bir çağrışımda bulunduğunu düşünüp bugünlerde moda olan random gülüşünü koyduktan sonra içi rahat eden yazar.

oruç tutmamak için yazarlardan bahaneler

Sözlük yazarlarının oruç tutmamak için söylediği türlü bahaneler.

türkiye de oxford vardı da biz mi okumadık

Genelde aldığı puanlar düşük olan gençlerin söylediği bir sözdür.

sözlük erkeklerinin şu an dinlediği şarkılar

cem karaca resimdeki göz yaşları.

benvingut neymer jr

barça taraftarının neymar jr ye yazdığı ispanyolca " hoşgeldin neymar " yazısıdır.

birgün belki hayattan geçmişteki günlerden

bir teselli ararsın o zaman bak resmime diye devam eden Cem karaca'nın resimdeki göz yaşları adlı şarkısıdır.

twitterin hiç samimi gelmemesi

twitter geldi ama facebook'un papucunu dama attıramadığı için hiç samimi gelmemiştir ve takipçi sayısı olmayınca hemen kapatılan bir sosyal paylaşım ağıdır.

okulun son haftasının tatil edilmemesi saçmalığı

okulun son haftası da okula gitmiyoruz ne de olsa. hiçkimse gitmiyor hatta 2 hafta kala giden olmuyor ve yönetim hala okulun sonunu bekliyor çok saçma çokk.