bugün

Bir Galatasaraylı olarak söylemeliyim ki : ibrahim Hacıosmanğlu delikanlı adammış. Helal olsun mert başkan. Şikeci ibnelere gereken dersi veriyorsun...
türk futbolu için fazla delikanlı fazla adam gibi adamdır.tek derdi temiz futboldur ama biz millet olarak ağzımıza sıçanlara,şike şerefsizliğini yapanlara,onlara çanak tutanlara ağzımızı açıp tek kelime söylemek şöyle dursun kulüpte baştacı yapar diğerlerinide futbolun en başına koyarız.ben koyu bir galatasaraylı olarak helal olsun başkan diyorum.mert adammışsın.
Tarafsız bir gözle bakan herkesin takdir edeceği başkan.

Bir de siyaseti bulaştırmasa...
fenerbahçe başkanının iktidarla arası ne kadar iyiyse, kendisinin de o kadar iyidir. gören sanır türkiyede bütün klüp başkanları muhalif kendisi iktidar yanlısı. bir toprak ağasının pankartıyla 1 mayısa gidecek kapasitede adamlara pek laf anlatamassın ama, yazmış olayım içimde kalmasın.
telegol'deki aciklamalarini izlemedim, ama izledigim "baskaniniz gelsin ulayn!" görüntülerinde anladigim kadariyla tassakli adammis. öyle yüzlerce kisiye artistlik yapip, gardi düstükten sonra ellerinin arasina kafasini alip kacanlardan degil.
şikecileri yine sikip atmıştır.
gece gece yarmış ts başkanı.*
http://www.youtube.com/watch?v=it-dbYfxyuA
bugün az daha patates oluyordu.
akhisar bozgunundan sonra soluğu sözlükte alan kediciklerin umut kapısı olmuştur.
(bkz: tutmayın küçük enişteyi)
kusura bakmayın ama trabzonspor camiasına yakışmayan bir başkan artık şu mafyabaşkan sisteminden külüplerimiz vazgeçmeli çok antipatik bir insan.
ikinci başkanları ortalığı ayağa kaldırdı bu telegole çıktı birşey olmamış gibi konuştu. niye yuttu olanları kimden telefon geldi?
satın alma işlerinizi kendi başkanınıza sorun o daha iyi anlar..

bu söz fenerbahçe camiasına tff ye ve klüpler birliğine savaş ilanıdır. cesareti takdire şayan insan. cesur olduğu kadar da açık sözlü. başka bir bilgim yok hakkında, sadece bu sözü bile yeterlidir.

not: arabasına giderken arkasından orospu çocuğu diye bağıran kişi asıl orospu çocuğudur. anca uzaktan bağırır böyle piçler.
mafya kılıklı. trabzonspor'a nedense hep ''adam'' teknik direktörler geliyor, başkanlar da tam tersi yönde karakterlere sahip oluyorlar. ilginç.
bizi ibrahim haciosmanoglu gibi serefsiz yaratmadigi icin Allaha sukretme sebebidir kendisi.
şikecilerin linç etmek istedikleri başkan. rövanşta göreceksiniz siz. istanbulda artistlik yapmak yok öyle.
trabzon şehrinin ağa babalarından. dik başlı, kabadayı, ağır abi, başkan vb.. üslubu tartışılır elbette ama bugünkü olayda bu üslubun da tesiri var zannımca.
cacık isteyen birkaç taraftarın ayranından korkmuş mafya babası, the hamsifather. ahahaha. çok güldüm lan buna dün. yine güleyim hatta aahahahahaha. kulübünün ikinci yardımcısı kanal kanal dolaşıp 20 kişiydik kendimizi savunduk linçten kurtulduk diyordu. kendisi çıktığında gülme krizine girmemek için kapattım televizyonu. dinlemedim. 20 kişiyle linç olmamak için mücadele etmişler. aziz başgan bunları taraftarın önüne atmış, yem etmek istemiş. 20 kişiyle 45 bin kişilik taraftarın arasında kaldıkları andaki kurtuluş savaşlarını anlatıyorlar korku dolu sesleriyle. taşlarla, sopalarla daldı sanki taraftar. ahahahahaha. daha 2 sene önce 12 mayıs'ta neler yapıldı o kadıköy'e ulan. oradaki 100 polis mi koruyacaktı sizi, yoksa 20 kişilik üstün başarılı komandolardan(ahahaha) oluşan trabzonlu hamsiler mi. ahahaa. linçten zoy kuytulduk öldüyolaydı bizi, pis feney kaka aziz yıldıyım ühühüh diye ağladılar tüm akşam boyunca. üstün oyunla, hak ederek(ahaha) aldıkları 1 puana sevinemediklerinden yakındılar. göt korkusu yaşamadan önce müzedeki 2010-2011 kupasına da bakmışlardır umarım. ahahaha. linç diyolar lan ciddi ciddi. tabiri caizse ananızı bile s.kerdi o taraftar orda da bakmayın ellemedi kimse.
şimdi ne fener ne trabzon taraftarı olmayan, sadece protokol bilen, konuda bilgisi olan birisi olarak söylüyorum. taraftar olmamam objektif bakmamı sağlıyor.

hacıosmanoğlu bu durum içersinde haklıdır, eğer herhangi bir güvenlik ya da herhangi emniyet mensubu tarafından uyarılmamışsa da, uyarılmışsa da haklıdır.

güvenlik ne için? insan için demi. hepimiz şuana kadar trilyon maça gittik, maç biter polis durumları ayarlar, ya siz çıkarsınız önce ya diğer takım taraftarı. o şartlar altında polise " yok birader ben çıkıcam, beni ilgilendirmez ben önce çıkıcam" diyince polis bize "tamam benden uyarması sen bilirsin çık" der mi? demez demi. çık bakalım yiyosa, s. ke s. ke beklersin sıranı. e madem güvenlik insan içindi, taraftar olarak insanız o anda bizi koruyorlar, e hacıosmanoğlu insan değil mi? onu nasıl elini kolunu sallaya sallaya gönderiyorsun.

ha bu işin bu kısmı, bi de şu var " hacıosmanoğlu tahrik edici, kızdırıcı mı davrandı acaba öyle hemen sıcağı sıcağına roportaj vererek dayılanarak çıkarak" evet o işin ahlaki boyutu, etik boyutu. o öyle yaptıysa onu ayıp etti olarak ilan edersin o işin ahlaki kısmı. ancak cezai boyutu öyle ayıpla etikle kararlandırılamaz. polisin ihmali bulunmaktadır.

zaten polisin çıkmaya çalışırlarkenki müdahalesizliği de dikkatten kaçmamıştır. e senin ordan başkan çıkmasa bile, başkan sıkıntı yaşayacak olmasa bile, taraftarlar arasında sıkıntı çıkabilir diye güvenlik tedbri alman lazım zaten. 10 dakika sonra olaya dahil olmak nedir ?

sonuç, biraz haksızlığa uğramış başkandır.
sanalda küfür etmeden kendini ifade edemeyen haysiyetsizlerin, hatta hayvan oğlu hayvanların küfrettiği başkandır. dışarda ise polis arabası devirip yakan, polise saldıran, kendi stadlarını yakan şikeci vandallar tarafından linç edilmeye çalışılmıştır. ama 40 atlı ile çin sarayına saldıran hun türkleri kadar cesurdur kendisi. deplasmanda bu tür sözler söylemek her babayiğidin harcı değildir.
çakma polat alemdar' dır. gitmesi gereken yol varken, stad büfe tarafından, taraftarların en yoğun olarak stadı terk ettiği bölümden çıkarak büyük bir provokasyona imza atmıştır. bu provokasyonun temellerini de bjk maçında atmıştır kendisi. "muhteşem Fenerbahçe" taraftarıyla problemim yok dedikten sonra, taraftarları provoke edip diyaloğa girip küfürleşmiştir. be vicdan yoksunu insanlar aynı hareketi aziz yıldırım gidip Trabzon da yapsa asıl linç edilmeyi o zaman görürdünüz. sen sağda solda çıkıp Fenerbahçe kulübünden 2010-2011 sezonu kupasını isteyeceksin, başkanına hakaret edeceksin, sonra da "muhteşem Fenerbahçe" taraftarıyla maç izleyeceksin. yok ya! ne çabuk unuttunuz teknelerle sabaha kadar Fenerbahçeli futbolcuların kaldığı otelin önünde ışık yakıp korna çaldığınızı? ne çabuk unuttunuz sadri şener in soyunma odası koridorlarında semih Şentürk e saldırdığını? ne çabuk unuttunuz sahaya atılan çakıyı?geçin bu işleri geçin. bir de çıkmış pişkin pişkin Trabzon halkı misafirperverdir diye konuşuyor mendebur.
http://www.fenerbahce.org...6574#.UlJA_wA4Yso.twitter
cesaretli adamdır.
edit: ürümeye gerek yoktur. adam papazın çayırında lafı geçirmiştir.
Başkan mı sokak kabadayısımı mafya mı memati gibi bir adam
aziz yıldırım gibi pis işlerin adamı
ne işleri var bu tiplerin futbolun içinde avrupadan örnek vermeceğim ulan kenyada bile böle başkanlar yok ne değişik bir ülkeyiz biz ya siz inanabiliyormusunuz bu tarZda adamların türk futboluna katkı sağlıyabileceğini .
Biraz ünal aysal biraz serdar bilgili gibi duruşu olan adamlar başkan olmalı
bu adamlar ile başarı sağlanır hacıosmanoğlu ve aziz yıldırım hep bizden bişeyler götürür.

Not : türkiyemsporluyum .
acitasyon başkanı. ulan hepsini geçtim, hadi bizim taraftar puştluk yaptı, ee bu taraftar yapabilir de. ki yapmaması lazım normalde. lan sen başkansın?
bu ne oğlum? ikinci başkanın tv'ye çıkar linç girişimi falan der, türk futbolu bitmiş der!
ne oğlum bu? ulan bitmiş türk futbolunu siz kurtaracaksanız sikeyim ben o futbolu amcık?
sen kaleye 60'ta tek şut atan takımına bak ulan hz. davar.
taraftarı tehtit et, küfür et, tahrik et sonra bana saldırdılar de. orada akp bir provakasyon ayarladı hedefleri belli önce beşiktaş maçında olanlar şimdi bu maçta olanlar ama insanlar her şeyi görüyor. her şeyin bilincinde .
güncel Önemli Başlıklar