1. 1.
    Hepsi geçecek büyütme bu kadar. Öyle günler olacak ki al işte bak, beklediğine değdi diyeceksin.
    7 -1 ... cupcake jemma
  2. 2.
    delikanlı adamın içinden bi şey geçmez.
    1 ... kinamiyo takao
  3. 2.
    Bu köpekbalıkları neden yalnız? Neden kimse arkadaşlık etmiyor da yalniz bırakıyorlar, Psikolojilerini bozuyorlar?
    Yazık değil mi köpekbalıklarına. Yalniz bırakmayalım.

#köpekbalıklarıyalnızdeğildir.
    10 -1 ... planecrashed
  4. 3.
    burası sevginin olmadığı bombok bir yer.
    1 -1 ... adam gibi konus
  5. 4.
    Moralim bozuk ve çok kötü hissediyorum. Bunu buraya yazacak kadar düştüm işte daha nasıl tarif edeyim
    3 ... svaro
  6. 5.
    Kötü şeyler neden hep aynı zaman dilimi içinde gerçekleşir çok merak ediyorum. Yahut sadece benim hayatımda mı böyle. Onu da merak ediyorum.
    3 ... make it bounce
  7. 6.
    Sanırım hayatın anlamını çözdüm.

Artık huzur içinde yaşayabilir ve hatta ölebilirim.
    3 ... gelecege
  8. 7.
    Yalnızlık.
    ... lodosss
  9. 8.
    Marttaki yarismada podyumdaki herkese koyacagima adim gibi eminim sampiyon olacagim.
    ... jetskiyokatskivar
  10. 9.
    insanların, ölüm döşeğinde olan yahut bilinci kapalı, söylediklerini duymasinin, algılamasının imkanı olmayan kişilere karşı söyledikleri " nolur dayan, ölme, diren" gibi şeyler söylemeleri kadar iki yüzlü, samimiyetsiz bir şey daha bilmiyorum şu hayatta. Arkadaş inansan da inanmasan da herşey Allah'ın izniyle olur. inanmıyorsan iyilik dile ama kişiye bağlama bunu . Yapabilirsin iyilesebilirsin demekle hiç bir bok olmuyor. Ergen kılıklı kişilik sorunu yaşayan yetişkinlerin şu halleri cidden çekilmiyor artık .
    2 -1 ... seffafkirli