bugün

öğrenilememesi halinde insanın iğrenç bir hayat yaşadığı teknikler bütünü. kafayı koyduğu gibi bayılmaya yarar.
50 farklı yatma pozisyonlarının boşa çıktıgı durumdur.
yok öyle bir taktik.
Yataga yatilir, gozler kapanik bir sekilde agizdan nefes alinir gogus kafesi degil, karin sisirilir ve alinan nefes yine agizdan verilir. bu 4 5 defa derin derin yapilir sonucunda uyku gelmis olur.
iki gün uykusuz kalınması halinde pıt diye uyunur.
i-doser dinleyerek denenmiş ve etkili sonuç alınmış taktik.
özellikle 2. öğretim öğrencilerinin yaz tatillerinde öğrenmeye çalıştığı yöntemlerdendir.
lisedeyken ertesi gün fizik yazılım olacamış gibi düşünür kendimi şartlardım. üff kalkar yarın çalışırım der yatardım. onu diyince zaten inanılmaz bi ağırlık çöküyo insanın üstüne. yıllar geçti üstünden haala uykusuz olduğumda yaparım bunu. işe yarıyor.
koyun saymak.
3 adet "tuborg gold" %100 malt. mis gibi at kafayı yat. ama namısız erken uyandırıyor sabahları... olmadı bir adet * atıyorsun. 24 saat kesintisiz uyku. yer mekan farketmez, taşın üstünde bile uyuyabilirsiniz. tek handikapı; bu derin uyku halinde kayan olursa ruhunuz bile duymaz.
sızmak.*
sakin ol,yavaşça bırak ve yat.
osbir çekmek.

edit: eksileyenler olmuş. kardeşim inanmıyorsan dene allah allah ne eksiliyorsun.
yoğurt yemek ve uyurken kendinizi kasmamak, bazen farkediyorum dişlerimi ya da ellerimi sıkmışım gevşetmek lazım, ayrıca nefesi de kontrol etmek faydalı oluyor.
sadece bir bardak ayran.
laptobun ekranını çat diye indirip ölü taklidi yapmak. bak şimdi yapıyorum.
uyumadan iki saat önce anason çayı içmek. yatağa gitmeden 15 dakika önce de rezene çayı içmek.
yardımı olacağına eminim
http://fizy.com/#s/2a0bpa
http://fizy.com/#s/1jkpi6
sıcak süt. vücudu öyle bir gevşetir, öyle bir rahatlatır ki anlatamam. direk uyursunuz.
kendi ağzının ortasına kürekle vurmak.
yoğun bir günden sonra güzel bir yemek televizyon karşısına uzanın 5 dakika sürmez.
(bkz: klasik müzik)
2 shot, sonra nakavt.
başka yolu yok.
dır dırı bol bir sevgilidir. evet.
ibadet yapınca geliyor uyku efendim. şeytan işte.