bugün

hırsızlık eylemini faliyete dökeceklere, öneriler bütünüdür.
gidin iş bulup çalışın.
başka bir meslek seçin.
Katillerin düştüğü hataya düşmeyin, suç mahaline ikinci kez gitmeyin.
hırsızlara değilde evine hırsız girenlere öneride bulanayım.
parmak izi bulmak için evinizin her yerinin bembeyaz olması, parmak izi bulunamaması, parmak izi bulunsa bile hırsızın yakalanmaması, hırsız yakalansa bile adli olarak adam akıllı bir süreç işlememesi sebebiyle bence hiç polis çağırmayın.
"kapıdan almıyoruz, camdan gel" gibi bilgi içerikli önerilerdir.
Hırsızlıkta iş yok, seri katil olmak daha havalı hem. * *
bari bu haltı yapacaksınız çok zenginlerden çalın, üç kuruşu olan orta direkten çalmayın.

Ama bunu bir hırsızın okuyacağını varsayarak yazıyorum da hırsız ne arar la pazarda?
recep beyi örnek alın.
çalmaya uğraşacağınıza kazanmaya uğraşın. adam olun adam.
*
mesleğe başlamadan evvel bir bilene danışın. hatta var ise okulunuda bitirin kalifiye harsız olmak apayrı bir duygu olur sizin için. hatta yıllar önce leman dergisinde buna benzer bir karikatürü kapak yapmıştı.*
ufak işler ile uğraşmayın. organize olun, çapınızı büyütün büyük vurgunlar yapın. spor yapın hantal olmayın. ocean's eleven, italian job gibi filmleri örnek alın. sanat tarihi okuyun, müzayedelere katılın, antikadan anlayın, neyin para ettiğini bilir olun. en önemlisi asla linkteki videoda görülen salak gibi iş yapmayın. http://alturl.com/p68y8
ananıda al gel.sen evi soyarken bende...
bizim eve sakın gelmeyin haa. babam polis beniim* cıss yapar*.
sen sen ol bizim eve gelme o kadar söylüyorum.
karikatür olmayın.

http://a.imageshack.us/im.../4392/2001022014knae3.gif
parmak izi bıraktığınızı zannediyosanız tekrar aynı yerde parmağınızı bastırarak aşşağıya doğru çekin.

kuzenime böyle demişti bir polis amca. hırsızlık öğretiyor.
evi soyduktan sonra salonun ortasına şıçmayın lan hoş durmuyor.
Bugünlerde işlerinize biraz ara verin, hükümet rekabeti sevmez.
yakalanırsanız cemaat yaptı diyin, ben bu eve amerika'nın oyunu olarak gönderildim diyin aklanırsınız.
ya akp'ye katılın yada mesleği bırakın...

akp rekabeti sevmez...
Eve girmeden zili çalın. Kapıyı açarlarsa kur'an satıyormuş gibi yapın. Açmazlarsa zaten girersiniz.
annenizi bazı bakanlara peşkeş çekin, üvey evlat konumuyla yırtarsınız.
eldiven takın. hijyen önemlidir.