bugün

Yasindan fazla gostermektedir. 80 civari gibi duruyor. estetik yaptirsa iyi olur.
validen çok müezzine benzettiğim yönetici.
twitterda eli palalı orospu çocuklarına işlem yapıldığını iddia etmiş şahıs. biz de yedik. tabi işlemden anladığı şey sırt sıvazlayıp, "hadi gidin biraz ileride bıçak sallayın burası bizim görev yerimiz" demekse eyvallah.

bak müslüman değilim ama şu alıntıyı da yapayım, malum interneti aktif kullanıyor, buraları da görür muhtemelen;

--spoiler--
Rivayete göre, Ebu’d-Derda ile Resulullah (a.s.m) arasında şöyle bir konuşma geçer: - Ebu’d-Derda: Yâ Resulallah! Mümin hırsızlık yapar mı? - Resulullah (a.s.m): Evet bazen olabilir. - Ebu’d-Derda: Peki, mümin zina edebilir mi? - Resulullah (a.s.m): Ebu’d-Derda hoşlanmazsa de “Evet!”. - Ebu’d-Derda: Peki, mümin yalan söyler mi? - Resulullah (a.s.m): Yalanı ancak iman etmeyen kimse uydurur.” (Kenzu’l-Ummal, h. No: 8994).
--spoiler--

edit: kendisnin sözlük hesabı da var galiba amk, eksiliyor.
(bkz: seri yalan makinası)
an itibariyle taksim gezi parkının açılışını yapıyor. sanki yıkmak isteyenler onlar değilmiş gibi parkın cennet gibi güzel olduğunu söylüyor.
bizimle taşak geçen istanbul valisi.
az önceki konuşmasından anladığımız kadarıyla sabah yürek yiyip gelmiş vali.
Ciddi psikolojik sorunları olan vali. Tedavi görmeli ve istanbul'dan uzak durmalı.
Sıradışı bir vali. Hitap şeklini yavrucuklarımız'dan eylemciler'e çevirmesi 1 gün sürmüştür.
elleri kana bulanan istanbul valisi. bir şeyi değiştirmez kimin ne olduğu sonuç olarak kontrolü altındaki güçler kan dökmüş ve kendisinin de elleri kana bulanmıştır. istanbul bir hayalin bir aşkın şehri öyle günahsız keyfini süremez kimse zordur evet.
çok sevdiğim bir kişilik(hemen eksilemeyin la) canım sıkıldıkça videolarını açıp izliyorum kahkaha garantili hepsi bi de bunun gibi Melih gökçek var adamı gülerken ağlatır valla.
istanbul' dan azledilmesi uzun sürmeyecek olan validir.büyük olasılıkla merkeze çekilecek ıhlamur kokuları arasında emeklilik bekleyecektir.
1940 da yapilan parkin acilisini yapmas ultra zeki insan.
Gezi park yürüyüş yeri değil, dolaşma yeri değil, dinlenme yeri, yürüyene izin vermeyiz diyen vali. Akşam sahura kalkacaksın, bari bugün içme şu ayranı.
gezi parkındaki halka ticari taksi muamelesi yapıyor: dolaş ama bekleme yapma.

Gösterilerim amacı, gezi parkı halka kapatmaktır diyor. 40 gün oldu, mevzuyu kavrayamamış bu adam.

Yalanlar yalanlar.
ne arada kaldin be vali. ona yaranayim, buna yaranayim. aman bu kirilmasin. beraber islandik falan derken tüm karizma gitti amk. bir dedigin birini tutmuyor. artik kivirma be.
http://www.youtube.com/watch?v=i6WDtDA2NgU

güzelim kalbinde yer yoksa ben ayakta da işerim.
orucunu açıp kapatıp duran istanbul valisi. alışkanlık olmuş. evet.
suavinin traş olmuş hali, traş olmuş suavi kılıklı.
görsel
- istanbul'a vali olmak kolay iş değildir! hatta bence, en yüksek bürokratik mevkiler olarak değerlendirilen çoğu 'bakanlık müsteşarlığı'ndan bile daha önemli bir mevkidir.

diyeceğim şu ki; kimilerinin dediği gibi öyle "boş-beleş adamları" kolay kolay getirmezler bu göreve. e! hal böyle olup işgal olunan makam büyük önem arz edince de karışanı-görüşeni çok olur, haliyle. hele ki 'gezi parkı' olayları gibi bırakın! ulusal kalmayı, uluslararası medya kuruluşlarınca dahi naklen yayımlanan toplumsal olaylarda, "bu işi en iyi ben bilirim!" diyen akıl hocalarının sayısı katlanarak artıverir.

- gerçek amiri olan içişleri bakanı arar "şöyle yap" der!
- onun üzerindeki başbakan vekili arar "böyle yap" der!
- onların da üzerindeki başbakan arar "hayır efendim! ne münasebet şöyle yap" der!

iktidar partisi genel sekreterini, mkyk üyelerini, meclis başkanı ve cumhurbaşkanını saymıyorum bile... neticede, aşağı tükürse sakal olur, yukarı tükürse bıyık. bürokratın siyasetle ne işi olur demeyin! iskender gibi zülfikâre dokunmadan işi tatlıya bağlamak, siyasetçiden ziyade siyasetçilik gerektirir çoğu zaman. dahası, "tereyağından kıl çekme becerisi" gerektirir. zaten, böylesi durumlarda zülfikâre dokunmak akıl işi de değildir. zira, en göz önünde olan ve en değersiz görünen kelle onun kellesidir ki, o zülfikâr ile kendi kellesinin uçurulmasına neden olması an meselesidir, allah muhafaza!

kendisini tanımam-etmem fakat hüseyin avni mutlu, gözlediğim kadarıyla iyi bir kamu yöneticisi ve her iki tarafı da kırıp-dökmeden, içtenlikle işlerini halletmek arzusundaki muhterem bir şahsiyettir.

- valilikten, hele ki istanbul gibi yunanistan'ın bir buçuk katı büyüklükte nüfusa sahip bir kentin valiliğinden bahsederken; hakkında kof kof atıp-tutmaya, maval okumaya gelmez! zor ve ciddi bir iştir bu, herkesi memnun edebilmek ise; serde hokkabazlık dahi olsa neredeyse imkansızdır.
bu görüntüleri görmediğini iddaa eden aktif twitter kullanıcısı, istanbul valimsi.

https://www.youtube.com/w...mbedded&v=EFgxdEzEhgc

http://www.posta.com.tr/t...edim.htm?ArticleID=185924
gecenin 4 ünde nerden esmişse artık şöyle bir twit atmış;

"Bütün insanlar bir tarağın dişleri gibi eşittir.Siyahın beyaza,beyazın siyaha üstünlüğü yoktur. Hz.Muhammed (s.a.v) efendimiz."

ben diyorum bu adamların alayı geceden kalma diye. bak nahanda buraya yazıyorum, gece tayyibi ya da muammeri falan arayıp öpüjem moduna girmediyse ben de bi bok bilmiyorum arkadaş.
Yeryuzune dusen son vali tanesidir.
istanbul valisi.

başbakana bu validen 80 adet daha lazım.

tabi ki bundan daha beterleri de var ama bu model çok komplike ve kullanışlı.
saflarında durduğu parti tarafından bile eleştirilerin hedefi olabilen loser. http://www.ntvmsnbc.com/id/25458735

kendisini tanrılaştıran bir üslupla konuşmayı seven, halen daha yürüttüğü valilik makamına dayandırdığı egosal hareketleriyle acilen psikolojik tedaviye ihtiyacı olan kenafir bakışlı kimse.