bugün

son zamanlarda akp hükümeti politikaları yüzünden cesaret alarak mantar gibi biten orospu çocuğu türüdür.

vay efendim pkk lı insanmış, oy efendim pkk lıyı dağa çıkartan tc politikalarıymış, benim mehmedim ile pkk lının anası birmiş. bilmemneymiş.

açık seçik ifade ediyorum ki; hepiniz istisnasız orospu çocuğusunuz, ötesi değil.

(orospu çocuğu, tdk da kalleş manasında geçmektedir.)

bunların bir de şu türü vardır; (bkz: demokrasi ayağına pkk yı savunan orospu çocuğu)
hümanizm köpeklik, halkların kardeşliği de saçmalık olduğu için benim için zaten bir anlamı olmayan kişidir.
ama bunu yapan çok var. pkk lı da olsa insan insandır deyip hayvanlara hakaret eden, leş ile ceset arasındaki kalın çizgiyi ayıramayan, hafiften ima amaçlı ''ka'' ları ''ke'' yapan tiplerdir.
insanın yüreğindekileri bir çırpıda ortaya döken harika tanımlamadır. özlü sözdür.
(bkz: birbirine orospu çocuğu diye hitap eden arkadaşlar)

(ara: orospu çocu*) hiç eyvallahımız olmamış herkes birilerine o.ç. demiş durmuş.. yakışır valla.. aslanlarım benim..
hümanizm adlı zehire sığınarak irinlerini milletmizin içlerine akıtan soysuz kürtler yahut kürt fetişistleridir.
bide bu tipler var. insanlıkmış, humanizmmiş, pkklılarda insanmış bu tip zırvalıklarla pkk yı savunan türklerde var.
(bkz: ey türk titre ve kendine gel)
hümanizm ayak yapmamak, dürüstçe insanı sevmektir, iyisi mi sen ayağı başka yerde ara.
Sosyalizm ayağına pkkyı savunan oğlanlara benzer.
gizli eşcinselin bir değişiği olan gizli terörist halidir. esasında hiç de gizli değildir.
hümanist adam öldürmez, hiçbir şekilde de katilleri savunmaz. bu modelleri biz götü başı oynuyor diye tarif ederiz genelde.
hümanizm ayağına ''cem garipoğlu'nun hapishanede yattığı yatağın ortopedik olması gerektiğini ve bunun temel bir insanlık hakkı olduğunu'' savunan ruh hastası palyaço.............
katıksız orospu çocuğudur.
Annesinin müstehcen işler yapmasından ziyade çocuktur. Salaktır. Sokakta ona senin annen orospuymuş denilen kişidir. Dolayısıyla orospu çocuğudur.
katıksızdır efendim. anası bunu mixleyip de döllemiştir.

(bkz: ben kürt değilim)
bir tarafına ayak girmiş kişidir.
an itibarı ile sözlükte koşturmaktadırlar. birbirinin nick altını yalamayı da ihmal etmeden hainliklerini gözler önüne sermektedirler.
Son derece ahlaksız olan yazarlardır. Pkk lıyı savunmak yersizdir. Ama insana insan olduğu için üzülmenin, teröristlikle itham edilmesi piçlik ve suçtur.
(bkz: bilişim suçları)
kendilerini hemen belli ederler.
halkların kardeşliğinden dem vururken aslında ''halkların kalleşliğini'' kasteden, sözüm ona sosyalist* paylaşımcı olalım derken aslında parçalamaya çalışan, güzel yurdumun kanını, canını 30 senedir emen parazit müsvettesi...*
sadece pkknin hakli oldugunu dusunen tiplerdir. sadece dile getirmeye korktuklari icin humanizm diye bas bas bagirirlar.
sözlükteki sayıları artmaya başlayan orospu çucuklarıdır.
sözlükte bol vardır bunlardan.
(bkz: hümanizm/#31258038)
terörle mücadele, bunlar gibilerinin basın açıklaması yapmasını engellemekle de alakalı...ya tam susturulacaklar, ya da kan kusacaklar.