bugün

(#27303511) yeni yaşar nuri, Zekeriya beyaz ve daha bir sürü şey. sen ben ayetlerin tefsirini yapamayız, o derinlikte bir nefis yapımız yok maalesef.
namuslu yazar.
kötü örnekte olur bu.

-ankara'ya gitmişken masaj salonuna da uğra kanki
+ne masajı
-bildiğin masaj olum işte tepeden tırnağa (seks yap karpuz seksss)
+yok benim kız arkadaşım var
-.... (bende aborjingillerden fahri memnun oldum canım)

diyalog bu.
çok dürüst amk.
kalıbımdan utandım.
iki saniyede değiştirdi beni lan hipnoz etti.
kamyon arkası yazısı gibi hayata tutunmuş ben -bacımlı -ablama ne vereyim tarzına döndüm.

yeni ben; eviyee döönn tülaayyy...
ateist taklidi yapıp müslümalara pirim sağlayan yazardır. bu kadar da iki yüzlüdür. neymiş ateistler muhammed' e hayranmış saygı duyuyormuş. bu bildiğin kendini kandırmaktır. ayrıca müslümanların bizzat kendi kendilerine yalan atarak ateist kesimi sanki müslüman hayranı göstermek gibi boş bir çabadır.

acımıyorum bile bu kadar çirkeflik olmaz.
(bkz: adam)
insanları sünni ve şii diye bölmeye çalışan yahudidir. azılı türk düşmanıdır.

halkını korumak için kendini vatandaşlarına siper etmiş mübarek insan (bkz: hazreti beşar esad ksa) hazretlerine karşı olmasından da insanlıktan nasibini almamış olduğu sonucuna ulaşıyoruz.
orospu çocuğu teröristleri destekleyen terörist yalayıcısı yazarımsıdır. sözlükte ne işi var anlamak mümkün değil.
(bkz: last erik)
Girilerini takip ettiğim, yazı düşüncesini beğendiğim, görüşünü sempatik bulduğum, samimi yazar arkadaş.

Tanımadığın insanı samimi bulmak, mümkün olan güzel hisler içinde insanı en sıcak gülümseten etkendir.

Sözlüğün faydaları, elbette var ki bunun şahidi yazarın nick altına yazıyorum.
Adamın hammaddesidir. Bu gece erikçilere ayarı vermiştir. Seviyorum seni kardeşim.
Nickinin önündeki Hz yi her gördüğümde otobüse binerken Bismillah diyen teyzeler gibi Tövbe töbe çektiğim yazar. Ayıp LAN azıcık inananlara saygı.
Nickinin başına takmış hz'iyi ve utanmadan laikçilere laf atmış.

Onlar bile senden daha adamlar. En azından dinle dalga geçmiyorlar.
(#27823908) helal olsun yazarı. adam gibi galatataraylılar da varmış.
Gsli olduğunu söyleyen yazar,ama burdan öyle görünmüyor.
kaleciye el çektirme diye bir olay yok.
ben Galatasarayın Konyaya 5 attığı günden beri şampiyon olacağına inanıyordum..
ışid sempatizanı ama kendini bazen ateist gibi gösteren ergen. buna laf değince ateistlere laf atıyorsun senin gibi düşünmüyor diye demişliği de var.

bir ara lafa, ateistim ama hz muhammed çok süper diye( bunun gibisinden) bir lafla başlamıştır. sonra eleştirince sen ateistlere laf diyorsun dedi. sonra ışid sempatizanlığı yapan entrysini gördüm.

yani kişiliksiz olmaya gerek yok, ışidci olabilir bir insan ama neyse o olmalı diye düşünüyorum.
(bkz: acil şifalar diliyorum)
lanetlenmişlere hazret diyen iftiracı.
kızıl tamu'da odunu bol olsun.
dikkat çekmeye çalışan bir adet sırp çocuğu.

(başardı)

edit: bunu dedik diye kobani den etek giyerek kaçan pkklı olduk. genlerine çomak soktuğum.
(bkz: şamar oğlanı)

pire için yorgan yakacak kadar sığ birü. ciddiye almamak gerek.
ben bu zihniyeti anlamıyorum.
yok geberene kadar da anlamayacam bak.
bana kızıyor. tamam olabilir. ama ben boşnağım diye tüm boşnak halkına sövüyor.
olum bu nasıl mantık?
bu neyin kafası?
bilmem kaç milyon boşnak ile benim düşüncelerim aynı mı? biz hepimiz birer bireyiz, ayrı ayrıyız. bu nasıl bir dar görüşlülük.

Ne morate da me voli...
Dostum seni seviyorum.

Şehirler arası otobüs yolculuğu yaparken o kısacık molalarda tanışıp 10 dk beraber çay içerek hayatın gidişatından sohbet edip buruk bi vedayla ayrılarak hatıralarda iz bırakan o güzel insansın.

Ben dostumu arkadaşımı unutmam. Başın ne zaman sıkışsa gel "yapıştır Gandalf" de bu deli çocuk topal ayağının bastığı yerden ot bitmeyen, horasan'dan tebriz'e arap bırakmayan timur gibi olur.

Gönlümün Kral dairesinde yaşayan en güzel yazarlardan.
yazar galiba acıkmış, bütün yemeklere entry girdi *