Akplilerin şirk beyanları v.36884125
bunca yalakam olsa ben allah olduğumu bile ilan edebilirdim beyanıdır.
böyle millete böyle bakan diyebileceğim saçma beyandır.
yalaka itlerin yine ses edemeyeceği ve gözlerinin içine baka baka çakma müslüman olduklarını ilan ettikleri gerçek.
içişleri Bakanı Efkan Ala'nın ettiği laftır.

içişleri Bakanı Efkan Ala, Hz. Muhammed'in fetih esnasında gurura kapıldığını söyledi. KONUŞMANIN devamında ise kendilerinin gurur yapmadıklarını belirtiyor. Sayın Efkan Ala'nın açıklamalarından, Hz. Muhammed bile guru yaptı, ancak biz yaptığımız hizmetlerden dolayı gurur yapmadık, anlamı çıkıyor. Kısaca, Bakan Ak Parti ile Allah'ın hakkında ''Levlake Levlak,Lema Halaktu'l Eflak'' (Sen Olmasaydın Kainatı Yaratmazdım) buyurduğu Efendimiz Hz Muhammed SAV'i kıyaslıyor. Peygamber bile gurura kapılmış yani hataya düşmüş, ancak kendileri gurur yapmamışlar ve hataya düşmemişler.

http://www.46medya.com/ha...rle-kiyasladi_h14246.html
100 metre şirk koşusunda birinci olacak laftır.
akp li bakan peygamberden daha iyi insanlar olduğunu söyledi ulan allahsız lar utanmasanız kendi dininizi ilan edeceksiniz.
Tayyipgil için küçük, ıslam alemi için büyük bir küfürdür.
Oylarını arttırır ama.
Yine CHP'li söylese linç edilir tadında bir cümle ...

AKP'li bir bakandan gelince bir şey olmuyor...
tayyipizm'e doğru adım adım gidildiğini gösteren açıklama. yakında rte bir kitap yazar ve buna bağlı ibadethaneler açılır.
"Rahmetimiz gazabımızı aşacaktır" diyerek sadece Allah'a mahsus olan özelliği kendine hak gören bir ruh hastasının adamının sözü. Bunlar artık hiç şaşırtmıyor. Camiye ayakkabıyla girince din elden gidiyor deyip, Allah'a şirk koşanları görmezden gelenler bu adamları beslemeye devam edecektir. Bunlara oy verip ülkeye musallat edenler aklıma geldi de yine midem bulandı.
çok değerli zat-ı efendi efkan ala beyanı.

ayrıca başlıkları bir arada toplamak: (bkz: peygamber gurura kapıldı biz kapılmadık)

edit: moderatör beyefendiye toz kondurmuyor hemececik uçuruyor entariyi.
Yalan ustune yalandir. insanlar Ak partiye daha çok bağlanmaktadir. Chp'ye asla iktidar yoktur.
burada ki bile lafı açıkça görüldüğü gibi peygamberimizi aşağılamak anlamında densizin biri tarafından kullanılmıştır. derhal islam aleminden halkımızdan özür dilenmelidir. peygamberin adını bile ağzına alamayacak bir insanın o makamda ne işi vardır?
adamlar okadar cok dini kullaniyorlar ki sonunda boyle sacmaliyorlar yeter kardesim agzinizdan bismillahdan baska bisey cikmasin show yapmayin sonra boyle aptal aptal sacmaliosunuz ...
sapkınlık belirtisidir. böyle insanların yönetimde söz sahibi olmasını hazmedemiyorum. samimiyim. bakara makara diye kur'an suresi ile dalga geçen bir zihniyet oldukları için şaşırmıyorum da.
zamanında bolu milletvekili tayyip için allahın bütün sıfatlarını taşıyor demişti. o laftan sonra hiç şaşırmıyorum ve de göt kıllarının tepki göstereceğini de sanmıyorum.
allah'ın elçisini allah övmüştür. onu tesbih etmenin onu selamlamanın sevap olduğunu söylemiş peygamber, çok mu ? kalpleri mühürlü olanlar anlamaz boşuna dil dökmeyin.
akplilerin allah, kitap tanımadıklarını ortaya çıkarmış bir beyandır.

(bkz: cıvık müdürüm afedersin)
söyleyen kişinin tevbe etmesi gerekir.
işte asıl gururlanmak budur.
yanlış kıyastır.
bir anlık gafletle söylendiğini umduğum ifadelerdir.
inanan biri için hakarettir.
sicin sicin.
iyice sivayin.
hatta tüy dikin amk.
bakanlar kurulu topluca bonzai iciyo heralde.
bir insanı tanımak istiyorsanız onu büyük bir mevkiye geçiriniz .r. tagore. ( şekilde görüldüğü gibi).
yüz verirsen ala'ya gelir sıçar halıya.
bilgisizlerin geçtiği mevkiye yaptığı fenalığı yüzlerce aslan bir araya gelse yapamaz . mevlana.
konuşmada, mekke-i mükerreme'nin fethi sırasında bir ayetin geldiği ve müslümanların kibir ve gurura kapılmaması gerektiği anlatılıyor. burda parantez açıp insanın nefis sahibi olduğu içinden bu duyguları geçirebileceğini vurguluyor.

ama kendilerin yaptığı işlerde gurur ve kibire kapılmamaya çalıştıklarını anlatmaya çalışıyor.

tabi kendisi hatip bir kişi olamadığı için cümleleri kesik kesik kullanıyor ortaya da nerdeyse kendilerini peygamberle kıyaslıyor gibi bir izlenim çıkıyor.
bunu diyerek yaptıkları ne acaba?