bugün

hp marka yazıcı alındığında karşılaşılan durum utanmadan kullanma klavuzuna da yazılmıştır ayrca
Dikkat! usb kablosu çıkmayabilir ayrıca alınız diye nasıl yani araba alıp direksiyonu olmaması gibi durumdur aptal olunur.
canon da aynı muhabbet vardır ve bu durumdan haberi olmayan aile büyüğüne teknosa 10 ytl fiyatla 50 ykr lil şeyi itelemiştir. *
geçen hafta başıma gelmiş olaydır. eve gidip de kabloyu bulamadığım ve olmadığını idrak ettiğim an bütün hp ailesinin sülalesinin hatırını sormuşumdur.
hp yazıcılarla ilgisi olmayan, hemem hemen bütün yazıcı marka ve tiplerinde herkesin başına gelebilen hadisedir.
Vahşi rekabetin son numarasıdır. Yakında yazıcının içinden başka parçalarda eksilmeye başlarsa asla şaşırmayın. Tıpkı yazıcı fiyatının kartuş fiyatının yarısı olması gibi.
aldığınız yerdeki satıcının siz yazıyıcı almaya karar verdikten sonra söylediği ilk cümelerden biridir. isterseniz bizden alabilirsiniz diyerek bir usb kablosundan da kar çıkartır.
benim aldığım officejet 6310 All-in-one'dan çıkması benim için büyük şans demek ki... sadece yazıcı görevi görmüyor gerçi benim hp
benimde basima gelen olayd1r. kaliteli birsey aldik diye sevinirken saticinin utanmadan elime tutusturdugu kabloya bos bos baktigim ve dumur oldugum an aklima geldi simdi.
kablodan kar yaptigini düsünen firmayi müsterisini hayal kirikligina ugrattigi icin esefle kiniyoruz ailecek...
bir çok markada aynı olan olaydır. yazıcı girişlerin artık usb kabloları ile olmasından kaynaklandığı sanılmaktadır. usb kablosunu yanında veren markalar ürün kutuları üzerinde bunu belirtmektedirler.
sadece hp' ye mahsus degildir daha bir cok markada ayni olay yasanir. Firmalarin kar icin yapmadiklarini düsündügüm.
yok böyle bir durum 2 liralık kabloyu koymazlar içine. bu yazıcı bir pc ekipmanıdır ve pcler için üretilir, pc ile bağlantı kurulması gereken bir cihazın bağlantı kablosu verilmemesi insanları resmen salak yerine koyuyorlar.

türkiye koyunlar ülkesi.
kendi yazıcı kutusunda usb kablo bulamayan yazarın acaba diğer yazarlarında yazıcı kutusunda usb kablo çıkmıyor mu diye piyasada nabız yoklaması yapmasıdır. senin yazıcına kablo koymayı unutmuşlar güzel kardeşim.