bugün

07 vereyim üstü kalsın esprisi yapın kesin aşık olur. Ehuehehue.
yok demiştim, vardıda, pişman değilim.
olmasa bile 0.7 yi inceltip 0.5 yapar yine veririm ona feda olsun.
(bkz: tombow)
Bu fedakarlıklar karşısında gözlerin yaşarmaması elde değil. Vay canına. *
sözlüğün ergen kaynadığını kanıtlayan başlıklardan biri. bu olay bi adamın başına 13-14 yaşındayken falan gelir.

hayır aslında madem öyledir, bu sözlüğe bu yaşlarda olup giren adamların, reşit olmadıkları için bazı konularda entry girmeleri başlık açmalarına yasak getirilmesi gerekmez mi?
hoşlanılan ışid'linin 7.62 mermi istemesinden evladır.
ince seven kızdır.
Kalemden ucu çıkarıp kendi kalemine sokmasıyla uğraştırmadan direk kendi kalemimi vermiştim. 0,7 istemişti ama. Kalemin üstüne yattı zaten. Ben de ondan birşeyler almazsam neyim. Aha görürsünüz.
ortayı yapmış işte çok nötr olarak, şut bekliyor: gol de olabilir, kaleci tutabilir, iskalanabilir, taca atılablir, avuta yollanabilir,
Hani kuşlar ağaçlar Binbir renkli çiçekler. Şarkısının Eşliğinde kalem kutunuza el ararsınız ama heyhat 0.7 vardır. Kızda "amaan vermezsen verme bende ahmetten alırım" Der. Günün kazananı Ahmet olur sizde avucunuzu yalarsınız. işte hep böyle oluyor. Neden hep böyle oluyor bu işler lan.
(bkz: hayata dair iç burkan detaylar) *
nalet gelsin bende 0.5 kalem var ama uç almaya üşendiğim için daha ucuz olan 0.7 kalemi kullanıyorum.
0,5 uç taşımak sünnettir.
Vajinasının dar olduğunu ima etmiştir.
Ayri dunyalarin insani oldugumuzu gosterir. Ben 0.7 ciyim.