Bence kırılmaktan korkuyordur. Genel konuşmayı sevmem o yüzden bir takım erkekler diyeyim, böyle kendilerini seven bir kızın olduğunu fark edince değişiyorlar, öz güven patlaması yaşıyorlar ve ''demek ki sevilebiliyorum o halde daha iyilerini de bulabilirim''gibi bir düşünce içerisine girip kendini seven kızı yedekte tutuyor ondan sonra başkalarını aramaya başlıyorlar. Bu tamamen gözlemlerime dayanarak söylediğim bir şey. Kimisi kızın arkasından kendi arkadaşlarıyla muhabbetini döndürüyor ki bundan nefret ediyorum. O yüzden umursamıyormuş gibi görünebilir. Ama aslında gayet de umursuyordur.
(bkz: ben değil bir arkadaş)
Bir kızın bir erkeğe umursamaz davranması ancak ondan hoşlanmadığında olur.
çok geçmeden siktiri yiyip zırlayacak kızdır..
ergenler bilmez tabii..
Kaçıyordur kaçtığıda onu çok güzel kovalıyordur, çünkü süregelen düzen bu efendim. Birileri bunu hep yapıyor, diğer birileride bunu hep yiyor...
Zamanla hoşlandığı erkeği kendisinden uzaklaştıracak kızdır.
Denynonun önde gidenidir hoşlanıyorsan gel konuş bence.
Erkeğin de böyle bir davranışı varsa iyi yapan kızdır. Ağırdan alır, onu tanımaya, anlamaya çalışır. Adımlarını sakin ama akıllı basmak ister. Bir süre sonra erkekten beklediği etkiyi alırsa zaten elinde olmadan kapılıp umursayacaktır.
Freud derki biri özellikle bir yere bakmiyorsa orada ilgisini çeken birşeyler vardır. O halde bütün kızlar benden hoşlanıyor.
"Taktikçi aşiftenin tekidir. Ne fenadır o .Kaşı gözü ayrı oynar. insanı sulu götürür susuz getirir. Siz siz olun samimi olan özünü, duygusunu ortaya koymaktan çekinmeyenden vazgeçmeyin" konuşmalarına sebep olan kız modelidir.
erkek başka kıza geçti mi bunların göt olma anını izlemesi çok keyiflidir.
eşşektir eşşek.
Duygularının önüne gururu geçiren kadındır.
kaçan kovalanır mottosuna inanan kızdır zannımca.
Baskalarinin düşüncelerini önemseyen bir Maldır.
Genel kız tribidir.
- Kanka 4 yıldır üniversite okuyorum daha sevgilim yok ya! Bu ne şans ya!
+ yok mu hiç yazan, konuştuğun felan?
- Bir kaç kişi var.
+ e teklif eden yok mu aralarında?
- etti dün biri.
+ eee? Yakışıklı felan mı değil?
- Yo aslında yakışıklı ama ne bileyim.
+ e niye ağlıyon o zaman bana bakmıyor kimse diye aq!
- Seviyor olsa yok dediğim de sohbeti kesmezdi.
+ hay mantığını...
Gerçek konuşmadır. (+) benimdir.
2 yıldır ilgilenmediğine göre çok iyi bir durum bu. kız aşkından geberiyor demek ki.
Duruma göre verimi değişecektir. Mesela zamanında deneyimlemiş biri olarak ele alırsam, ben onu umursar gibi davranırken hiç konuşmuyorduk. Sonra ben onu umursamıyor gibi davrandım yine hiç konuşmadık. Aradaki tek fark ben onu umursamaz gibi davranınca ona bakmayayım diye duvara toslamaya çöpleri devirmeye falan başladım o kadar.

En son umursamayayım derken düz yolda çocuğa çarpmıştım, eskiden hiç konuşmuyorduk şimdi görünce yolunu da değiştirir artık. (bkz: hiç konuşmadığın birinden hoşlanmak) (bkz: içimdeki ergen)
Dangalaklıkta dünya markasıdır. Her konuda net davranan bir hemcinsi olarak bu tiplere illet oluyorum. Bu gerizekalı kız türü yüzünden, ilgi göstermediğimiz erkekler naz yapıyoruz sanıp, salça oluyorlar. Direkt olarak ilan-ı aşk edelim demiyorum ama böyle bayağı triplere, taktiklere hiç gerek yok.

Zaten hoşlanmayı geçtim, gerçekten seven insan açık ve net davranır. "Ben şöyle diyeyim o böyle yapsın" diye hesap kitap yapıyorsanız hayır gelmez o işten. Olacağı varsa olur, olmazsa da zorlamadan bitirmek en mantıklısı.
(bkz: yanlış taktik) zira fazla naz aşık usandırır.
Yanlis yapmaktadir..insan sevdigine değer vermeli ve bunu göstermelidir..kapris ve umursamazlik ikili bi yokoluşa götürür duygulari..ve bunu anladiğinda hep geç kalmişsindir..
Sinir bozan kızdır hep beni bulur.
Siklenmeyen erkeğin avuntusudur.
Umursamıyorsa umursamıyordur, niye uzatıyorsun?
erkeklerin calisma mantigini bilmeyen kizdir. erkek tepki goremedigi icin uzaklasir. ozetle kendi kaybeder. erkek icin fark ettireceksin. illaki -abi kiz beni kesiyor ya. -haci hatun beni gorunce guluyor. vb. muhabbetlerini duymussunuzdur.
BUNUN BiDE TAM TERSi VAR NEDEN BÖYLEYiM BiLMiYORUM.
5-6 aydır görüşmediğim bi kız var.sanırım bana aşık.