bugün

o zamanlar lise1 deydim, hoşlandığımı hoşlandığım çocuğun arkadaşına söylemiştim. o salak da gitmiş direk yetiştirmiş. neyse cocuk sonra facebooktan yazdı ben mal gibi heyecanlanıyorum. bana demez mi ben senle sevgili olsam nolcak diye, ben orda bir süre mal gibi kaldım. tabi sonra kendimce cevabımı yapıştırdım. dedim ki ben sevgilin değil sevdiğin olmak istiyorum. umrunda olmadı. sonra da bir daha kimseye açılmadım öyle.
Benimdir o.

Birkaç kez açıldım, eli boş döndüm hep. Ulan bari biriniz kabul etseydiniz allahsızlar.

Bence henüz erkekler buna hazır değil. Alışmışlar kızların peşinden koşturmaya, yüreği elinde gelen kadın, pek işlerine gelmiyor.
Uzak durulması gereken kız. Sonra terk ediyorlar. Kız dediğin biraz ağır başlı olacak, hem hoşlanıyorum diyor hemde 2 ay da sıkılıp terk ediyor alışmış ben mi kızım o mu erkek belli değil.
beceriksiz kızdır. sen gerekli sinyalleri göndereceksin o zaten niyeti varsa döner ya da dönmez. lap diye gidilir mi öyle? oyunu kurallarına göre oynayın efendim.

edit: bu arada o sinyalleri gönderip de sonra "yea bn hiç öyle düşnmeiştm :s" triplerine girenleriniz iyi küfür yiyorsunuz.
100 kilo taşşak vardır + kompleks sahibi değildir + zihinsel olgunluğuna erişmiştir.

"ayyy öyle şey olur mu" diyen malları konunun dışında tutuyorum.

ek: amma beğendiniz yahu biriniz açılın bari sıkılıyorum.
Yıllar önce lisede açılmıştı birisi. korkumdan reddetmistim. anormal gelmişti.
kesin çirkindir ve yeterince etraftan o kadar ilgi gösterilmiyordur bu zaman erkeğe açılan kız ne amk instagram da bile kızsan 10 takip in banko.
Evet bunu ben yaptım ama iyi mi yaptım emin değilim.
bana göre öz güveni olan ve cesur bir kızdır.her daim bir kaybetme korkusu olur mesela bende.sevgilim olmasa bile arkadaş kalalım, yanımda olduğunu hissedeyim en azından isterim ben.
Yanlış yapar.
Erkek zaten düz mantık, temel dusunen bireydir.
Hoşlandığını söylemek onun bu düz mantığını allak bullak eder ve ne yapacağını bilemez, böylece değer karmaşası yaşar.
( bu kadar mevzuya gerek yok kızlar)
Böyle kızlar var. yapan da var yapamasa da bu düşüncede olan da var.

düşünmekle kalanın sebebi de '' erkeklerin kendisine açılan ya da kendisiyle tanışmak isteyen kıza değer vermemesi'' lafıdır. bu korkutur. yoksa ne var yani o da insan ben de insan diyebilir. ama karşısındakinin bu fikirde olmama ihtimali... gerçekten korkutur.
Olması gerekeni yapmıştır. (bkz: ilk adımı erkekten beklemek) (bkz: evde kalmış kız)
Yaptım. Ama ne reddedildim ne kabul edildim. Resmen görüldü attı bana.
Kedidir o kedi.
Iyi yapan kizdir. Sir gibi gizleyen ve mutlu olan birini gormedim ben. Aylarca stalklayip icten ice aglamak el kizinin kapmasini beklemektir. Olmazsa da olmayiversin. Soyle kurtul.
erkeğe değil de, adama açılırsa hoş olur. her erkek adam değildir, o yüzden temkinli olmalıdır.
erkeğin meseleyi nasıl ele alacağına göre değişen meseledir. aynı şey tersi içinde geçerlidir.
olması gerekendir.

ilk mesajı o atsın nedir abi, 21.yy da yaşıyoruz.
1,5 sene bok gibi sevdigim çocuga açılamadım öylece uzaktan sevdim açılabilenleri burdan kutluyorum helal olsun kızlar.plaketi hakettiniz.
ayıp, günah, suç işlememiş, medeni cesareti yüksek bir insandır. ancak kadınların ilişkiler konusunda aşırı temkinli ve tutucu olabildiği bir ülkede rastlamak zordur. yoksa ne güzel şey...
ilk mesajı erkek atsın, konuşmaları/sohbetleri erkek başlatsın, seviyorsa erkek açılsın, ilk çıkma teklifini erkek yapsın vs vs her şeyi sebepsiz bir şekilde erkeğe yükleyen çağ dışı kalmış bir sistem ve düşünce yapısını sırf işine geldiği ve egosunu tatmin ettiği için kabul eden kızlara göre 4-5 adım önde olan modern, cesur ve öz güveni olan kızlardır.

şimdi hayal ettim de, sevdiğim kız bunu yapsa mutluluktan öyle bir sarılırım, dakikalarca da bırakmam herhalde. benim uzunca bir süredir yapamadığımı yapmış olur. cesaretimi toplayıp açılmaya karar verdiğimde her defasında kaybetme korkusu ağır bastı ve açılamadım henüz. eninde sonunda olacak, ama benden önce davranırsan emin ol beni dünyanın en mutlu insanı yaparsın.
hayatının hatasını yapmıştır. evrenin kuralı erkek dişisine gider, bunu delmiştir. ve muhakkak ama muhakkak yüzüne birgün vurulacaktır, geçmiş olsun.
cevre tarafindan bayagi tepki alacaktir. Oysa hoslandigi kiza acilan erkekten farki olmamalidir.
pek rastlanılmayan kızdır.

benden hoşlanan kızlar hep çekingen olduğundan böyle şeyler gelmiyor başıma. yoksa tipsiz olduğumdan falan değil.
Adam gibi adam kızdır. Çok seven açılır kardeşim yok kız açılmaz yok erkek söylesin diye bir şey yok. Şu tabuları bir yıksak artık.