bugün

sözlükte var mıdır?
önce kızlar teklif etmeli üşengeçlik tavan bende.
Memelerinin de bir an evvel açılmasını bekleyen kızdır.
gayet normaldir türkler böyle şeyleri anlamaz.
Özgüvenli kadının çekiciliği bence.
büyük ihtimalle erkeklerin de yapamadığı kendi ayakları üzerinde durabilen kızdır.
Üç günlük dünyada aklını kullanan kızdır. Ne var içinde tutup zamandan mı kaybetsin.
Bunu hak eden erkek tanımıyorum. Duygularına yazık olacak olan kızdır
Kötü niyetli değilse bu yaptığı şey onun adam gibi adam olduğunu gösterir. Var mı lan böyle kız.
Cesur, özgüvenli kızdır. Aşkı karşılık göremese bile takdir edilmelidir.
türkiyede sayıları oldukça az olan kızlardan sadece biridir kesinlikle şüphesiz..
Bazılarının karşılaştığı, bazılarının karşılaşmadığı kızdır.
Bana tek şansı çok gören tüm hoşlandığım kadınlara kırgınım. Kalbimin mahvolmasında büyük payınız var.
Baya taşaklı kızdır helal olsun.
+Akif sana bir şey söylicem
-kabul ediyorum evet evet evet sevgili olurum senle
+Oha be istanbul Ankara hızlı Tren kaç lira diyecektim lan
-hee burda kızlar teklif ediyor dediydilerde ondan şey ettim selma Pardon.

Olabilemez.
Adam gibi adamdır.
Bize böyle adam gibi kızlar lazım..
Salaktır.
O salak bendim bir zamanlar. Artık akıllandım.
Bu hadise sık olur lakin benim kadar iten de yoktur.
Ne dense, ne alakası var estağfurullah, hiç öyle değil " derim.

Peşinen övmesin kimse beni, birlikte üzülürüz.

https://youtu.be/2oICpKQl6mE?si=4s6pDX936ji4dBLg
cümlede bir terslik buldu gözüm istemsizce. bizim memlekette o kadar norm haline gelmiş işte. O kadar.
(bkz: Magdalena Carmen Frida Kahlo y Calderón)
(bkz: frida kahlo).
artık azgınlıktan dağa taşa sürtecek düzeye gelmiş kızcağızdır. bir an önce vermek ister.
çirkin bir kızsa ilgisizliktendir, bir sonuca bağlamak ister tek taraflı mı, şansı var mı diye. güzel bir kızsa zaten attığı zarflarla erkeğin niyetini kestirebilir, açılması için zarflamaya devam edebilir. çirkin ve güzel olmak arasında inanılmaz bir fark var. çirkin kız hata yaptığında, kalbi kırılır, güzel kız bir hata yaptığında, erkeğin kalbini kırar! çirkin veya güzel, açılan kız bir kukla değildir: toplumsal rollere sığınmaz.
Bu yiğido benim..

Asla önce erkek açılsın, ilk adımı o atsıncı kızlardan olmadım. Fakat öyle sevdim ki, açılmayı geçtim..

Beyimiz pek burnu havada, ben kimsenin peşinden koşmam tavrında biriydi. O kaçtı ben kovaladım, sonra biraz da ben kaçayım o kovalasın dedim ama kovalamadı haliyle. Yediremez kendine, aşk sevgi gibi şeylerle de pek ilgilenmezdi. Neyse hep ben kovaladım, sonra bir gün çektim bunu bir kenara. Yeter artık senden ayrı kalmak istemiyorum, bu işin adını soyadını koyalım dedim. Afalladı tabi beklemiyordu, ölüyorum ulan sana dedim. Ulan mı!? Dedi, trip üstüne trip attı. Bir ara bende odak kaydı, hangimiz erkek hangimiz kadın bilemedim..

6 ay geçti. ben açıldım, o evlenme teklif etti. Şimdi evliyiz, her gün onu ne kadar çok sevdiğimi sabah öğlen akşam defalarca söylüyorum. O da hala kaçıyor, kaçmayı bırakacağı günü bekliyorum..
açılmak derken?
Kendime yedirmemiş açılamamıştım. Başkası gözümün önünde açıldı ve şu an nişanlanıyorlar. Hayattaki şansım
Bu kızları gören şirinleri de görebilir.
güncel Önemli Başlıklar