bugün

birinin hakettiği, diğerinin üzerinde hiç sırıtmayan tavırdır.
gel bakalım muharremin karşılığıdır-ki yerindedir.
argoda 3 kelime ile tarifi vardır.
Devlet adamı adabına uymayan tavır. Muharrem ince'den olmaz arkadaşlar. Kontrolünü çabuk kaybediyor ve sokak ağzı kullanıyor. Birilerinin muadili.
görsel
adam çok kısa ve öz cevabı yapıştırmış.
görsel
Kendine yapılanlara karşılık az bile, geçen seçimde halk TV müdürü şaban sevinç diyor, muharrem TV ye çıkarmayın diye CHP baskı yapıyor.
memleket partililer oy istemeye gelirse kullanırım, iyi fikir.
bu adamı severdim ama son zamanlardaki tavırlarıyla iyice itici olmaya başladı, sanki buna bakınca malum şahsın başka bir versiyonunu görüyorum, acaba kendisi bir yere ziyarete gitse ve kendisine bu şekilde söylense ne düşünürdü ?
Memleket partisi girişindeki paspas;

görsel
--spoiler--
bugün duyduğum manidar söz
bilezik etkisi yarattı sanırım ahahahahahahskfldşdldldm.
--spoiler--
kimin kime bilezik takacağı belli olmaz. o kadar isterik kahkahalar atma. belli ki maaarrem den medet umacak düzeye gelmişsiniz !

edit : #46270644 numaralı entry sahibi mükemmel bir analiz yapmış. atatürkçü geçinenler tekrar tekrar okuyun da aklınız başınıza gelsin !..
illa edep, illa edep.
Şehir giriş ve çıkış tabelasının arkalı önlü yazısından ilham gelmiş.
bu pilav, oy pusulalarının basılacağı 12 nisan tarihine kadar çok su götürür.
Aferin maaarem aynen devam.
Onceden sempati besliyordum ama gitgide kendisine guvenim azalmistir.

Yazik oldu. Masallah dedigimiz 2 gun dayanmiyor memlekette.
Muharrem ince'den yeni inciler.
ince en son adam kazandı deyince bu kadar kızarıp bozarmıştı. Adam doymadı kızarmaya.
çomarları zevkten orgazma ulaştırmıştır. neticeyi değiştirmez salyalarınızı boşuna akıtmayın.

100.000 yardımlarla toplayınca havalara girmiş o kadar !..
ramazan ayındaki ziyaretlerde olması gerekendir.
1- parti olarak oy bölüyor; d'hondt sisteminde bölünen oy az milletvekili çıkaran illerde ciddi şekilde büyük partilere yarıyor. oyu bölünen parti milletvekili çıkaramıyor.

2- kendi iddiası "oy bölüyorsam ilk turda bölüyorum, ikinci turda benim oyum chp'ye döner" doğru ancak sonuçları o kadar somut değil; çünkü ilk turda meclis ve cumhurbaşkanı seçimi olduğundan 200bin sandıkta her bir sandık için onlarca kişi bekleyecek. ikinci tura kalınırsa parti seçimi olmadığından geriye sadece millet ve cumhur ittifak müşahitleri kalıyor. 200 bin sandığa sahip çıkacak adamları yok. sandıkta 1 kişi oldu mu sindiriyorlar, tehdit bile ediyorlar. ocak 2023 tarihinde açılmış binlerce bot hesap tespit edildi, hepsi inceye çalışıyor. bunların kimin botu ve trollü olduğunu biliyorsunuz. kazanmak için ikinci tura kalmaları şart. normal şartlarda ince ikinci tura kalmazsa chp'nin oylarının artmasını bekleriz değil mi? öyle olmayacak; bunun da ispatı şu; ilk tur ile ikinci tur arasında rte oylarına farkına bakın. akp seçmeni ince'ye oy vermeyeceğine göre, rte oylarının artışı o sandık organizasyonu sayesinde olacak. akp tekrar kazanacak. ince 'de yüzyılın haini olarak hafızamızda kalacak.
gel bakalım muharrem diyen birine karşı gayet naif, ince bir üslup olmuş.
Bugün duyduğum manidar söz
Bilezik etkisi yarattı sanırım ahahahahahahskfldşdldldm.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar