bugün

Ne kampanyaydı ama. Mutlu sonla bitmişti hikaye.
iyi ki tahrik olmuyorsun be ebbır. Ansiklopedi yazıyorsun entrylerde ama tahrik olmuyorsun yani. Birileri tarafından kaale alınınca sevindiğini bildiğimiz için ara ara yazıyoruz buraya köfte seni. Değerimizi bil...
ha, allem de etseniz kallem de etseniz amacınıza ulaşamayacak, beni sinirlendiremeyecek, tahrik edemeyeceksiniz. sadece açık eksi oylarınıza, samimiyetsiz kampanyalarınıza, manipülasyonlarınıza gülüyorum.
bomboş bir kampanya işte. laftan anlamayanların icadı olan kampanya. o kadar rica ettim beni bir gün bile rahat bırakmadınız, yazıklar olsun.
cidden yeni bir şey bulun etkisi kalmadı artık. başaramıyorsunuz.
inandırıcılığı olmayan boş kampanya.
sürekli format içerisinde saygı çerçevesinde yazan abberline'ı kızdırmak için açılan kampanyadır. yakışıklı, müzisyen, sporcu, motorcu olsa açmazdınız...
(bkz: hotchner from bau ya karı bulunsun kampanyası).
adam hatalı olduğu için eleştirdim ve donuza ekledim diye bana öfke ve kin besliyor ve beni kızdırmak için kampanya üretiyor. kendi hatasını sorgulamıyor bile.
gereksiz ve anlamsız bir kampanyadır.
arkadaşlar ben de biliyorum siz de biliyorsunuz sırf saygı ve format çerçevesinde ayar verip donuza eklediğim için bana kin tutuyor ve her gün bıkıp usanmadan saldırıyorsunuz. başka açıklaması yok.
dolayısıyla içe sinmeyen kampanyadır.
Npc bu ya.
yemiyoruz artık samimiyetsizler sizi. yeni şeyler bulun, artık inandırıcı gelmiyor.
samimiyet içermeyen bomboş ve gereksiz kampanya.
sövse haklı.
Normalde hiçbir yazara kin beslemem çoluk çocuk derim güler geçerim, ama bu arkadaş bambaşka bir seviye de, silinmesi kendi ruh sağlığı içinde iyi olur diye düşünüyorum.
Koruma kalkanını açıp ölçüsüz şamata yapanları görmezden gelmesini tavsiye ediyorum. Uzun boylu motorcu müzisyen ağzı laf yapan değil diye kimsenin üzerine gidemezsiniz ayrıca 4 tane entrysi görünmeyen başlıklar.
Ulan bu Bi ara yoktu amber silik yedikten sonra.

Sözlüğün en güzel günleriydi aq.
Şu an baktım ama hiçbir etki yaratmadı. Çünkü kimin yazdığını ve bu kişinin masum olmadığını anlayabiliyorum.
Beni rahat bırakmanızı istedim, hala şımarıkça, durmadan saldırıyorsunuz. Artık tek laf etmeyeceğim size. Bana saygı duymayana ben de saygı duymam.
En sevdiğim yazarlardan, silinirse üzülürüm.
yani fena da olmaz hani.
oğlum bari bir iddiada bulunuyorsanız cesur olun, arkasında durun ve entrynizi silip kaçmayın.
gündeme getirenlerin entrylerini silip kaçmasının bile ne kadar samimiyetsiz olduğunu kanıtladığı bomboş kampanya. zerre siklemeye değmez.
hala kötü niyetli ve hatalı olduğunuzu bile bile bu kampanyayı masummuş gibi sunmaya devam ettiğiniz için zekanızı takdir ediyorum. ama bu kötü niyetli olduğunuz ve eleştiri kabul etmediğiniz gerçeğini değiştirmiyor ve değiştirmeyecek.
kesinlikle samimiyetsiz bir kampanya. keşke bu hassasiyetinizi(!) sabahtan akşama kadar cinsellikten bahsedenler için de gösterseniz...
inandırıcı da değilsiniz samimi de. boşuna zorlamayın. biliyorum amacınızı.
O değil de kampanyayı yapan başlığı sürekli gündemde tutan kendisi.
ne istiyorsunuz birbirinizden?

tam da yeni, yepyeni bir yıla girerken ne yaptı bu bau'dan hotchner kardeş sizlere? rahatsız oluyorsanız okumaz geçersiniz bunu yapmak bu kadar mı zor?
(bkz: ben hayır diyorum)
artık iyice sıkıcı hale gelmiş kampanya.
hatanız olduğunu saygıyla belirtiyor, sizi donuza ekliyorum. siz de hazmedemeyip beni suçluyorsunuz. bu da hiç samimi gelmiyor.
artık tadında bırakın. bari masum olsanız ama değilsiniz. cidden sıktı artık.
(bkz: #46612008)
Uzay boşluğuna fırlatılması gerekir.