bugün

rakibe kafa atma olayını zidane dan daha önce keşfetmiş olan kişi.
http://www.youtube.com/watch?v=q73Cdmdpb8E
manyak derecede türk erkeğini yansıtmasından dolayı bart tan bile daha çok sevilen ve bira ile aburcuburu hergün istikrarlı bir şekilde kullanan bira göbeği sahibi bir süper baba
üçüncü nesil yazar. hoşgelmiş, sefalar getirmiş.
uuser değil de çizgi film karakteri olanı bana turgay şeren'i hatırlatmıştır hep.sakla
birini çıkar ötekini, yani o kadar. özellikle o alın yok mu.
hoşgelmiş bir üçüncü nesil üyesi.
komedi amaçlı çizgi filmler baz alınırsa kesinlikle karakter olarak top 5te yer almalıdır.
bireysel emeklilik konusunda üstün bilgiye sahip,itiraz karsılama konusunda bizi yeterince aydınlatan.canayakın, sevecen, tanınası bir insandır.üçüncü nesil uludağ sözlük yazarıdır.
ilk girdiği enrtynin bireysel emeklilikle ilgili oluşu ve de bazı yazar arkadaşların bizi bu konuda aydınlattığı düşüncesini düşündüğümüz zaman kendisinin en az bi ekip yöneticisi olduğu aşikar oluyor... hatta bölge müdürü de olabilir belki genel müdürdür diyecem abartmayayım... bide kesinlikle iyi bir yazar olduğunu da belirtmek istiyorum... *
en çok sevdiğim tiplerden biridir kendisi.Aslında tamda benim düşüncelerimi yapar, onun için çok seviyorum herhalde * (bkz: dünyanın en yüzeysel adamı)
The Simpsons yaratılırken insanlar ince esprileri anlamadığı zaman da gülecek bir şeyler bulsun diye düşünülmüş karakterdir.
iu sbf mezunu, 3. nesil yazar.
(bkz: what tha) (bkz: doh!)
kel göbekli biri geliyor hemen akla, elinde birası ve tuvalete giderek vakit harcamamak, daha çok tv izlemek için klozetli koltuğu. 1. yılın kutlu olsun. nice yıllara.
birinci yılını kutladığım, nice senelere yazarı...
kayıp aranıyor yazarı. *
kesinlikle cizgi dizide bart degil homer basroldedir.ortalama amerikan zekasini temsil eder.
tam adı homer j simpson dur.bir bölümde j'nin jay olduğu görünmektedir.gerçi ikisinin de okunuşu aynıdır.*
simpson çılgınlığının ulaştığı nokta için;

http://www.elblogdelgrupo...2006/04/Homer_Simpson.jpg
çakmaktaşların şarkısını kendisine uyarlayan şeker insan;

simpson!
homer simpson
he is the greatest guy in history,
from the town of springfield
he's about to hit a chestnut tree!*
mr burnsün banka hesap şifresini öğrendikten sonra bankayı arar:
homer : hello, i'm mr burns, i want my money
bankacı: allright, mr burns; what's your first name?
homer : i... don't know!
karısının onu terkedeceğini zannedip "bu benim kartım, barısmak istersen ara" diye kartvizitini vermesi, onu çizgi film karakterlerinin en sevimlisi yapar.
serbest çağrışım: (bkz: homo sapiens)
yaşamının büyük kısmını yemek yemeye ayıran,süper kahraman.

çenesi kırıldığı için konuşamadığı bir bölümde yaran insan. elindeki kara tahta ve tebeşir'le lisa'yla konuşmaktadır. lisa soru sorar, homer daha önce yazdığını siler "yes" yazar. ardından lisa "emin misin" der. homer biraz düşünür daha önce yazdığı "yes''i siler, cevabını yazar ve lisa'ya gösterir: "yes"
yeni dünyanın tanrısı şahıs.

http://www.youtube.com/watch?v=mx8wX9tWsHo
"i'm gonna die! jesus, allah, buddha; i love you all!" - homer simpson