bugün

Hristiyan Eğitim Kurumları Merkezi Denetleme Kurulu Başkanı tarafından önerilen olaydır.

http://www.haberturk.com/...larinin-ayrilmasi-istendi
türkiye de olsa kıyametin kopacağı ama hollanda yapınca adamlar haklı beyler dedirten bir olay.
medeniyetlik göstergesidir, ehehe.
(bkz: yıl olmuş 2011)
lan ben de niye hollanda da çok gay var diyordum.
yoğ artık. eşcinsel evliliklerin yapıldığı bir ülkede mi? sadece öneri olarak kalacak uygulamadır kanımca.
ergenlik döneminde kızların beyin gelişiminin erkeklerden önde olduğu öne sürülerek yapılması istenen şeydir.
hollanda da hiristiyan mi kalmis ki boyle bir okula cocuk yollayan kalsin dedirtmistir bu durum. %95.8i ateist olan bir toplumdan bahsediyoruz sayin seyirciler. komik olmayin lan. zaten ulkede toplam 5 kisi falan yasiyor- o kadar kucuk yani-*, bu 5 kisinin 3u zaten ateist, 1 tanesi musluman olabilir diger 1 tanesi de inek falandir. **
hollanda' da insanların dinlerinin gereklerine uyma ve saygı duyma eğilimi göstermesidir. türkiye de olsa herkes ayaklanır şeriat geliyor diye ödleri kopar. görün de örnek alın medeniyeti diye cevap verilecek durumudur.
türkiyede olursa tabiki kıyamet kopacaktır. eğitim hakkı herkese eşittir.
hollanda gibi ateist ve liberter dolu bir ülkede, muhafazakar katolik neredeyse kalmadığı için havada kalacak önermedir.