1. 1.
  ankara da ayrancı dan çankaya ya çıkan cadde. motorize birlikleri ile meşhurdur.
  ... aabi
 2. 2.
  gece , travestileriyle meşur olan ancak geçen günlerde hayat kadınlarına da ilk defa raslanılan askerden yeni gelmişlerin uğrak yeri.
  ... kaptanmagraadami
 3. 3.
  ayrıca travestilerin karargah üssüdür.
  1 -1 ... karpuzkabugu
 4. 4.
  bir efsaneye göre travesti ve hayat kadınları arasında yapılan anlaşma gereği travestilere bırakılan caddedir. cinnah caddesi ise hayat kadınlarına bırakılmıştır. *
  1 ... tttddd
 5. 5.
  büyükşehir belediyesinin ağzına sıçıp, öylece bıraktığı caddedir. heryeri çukur ve yamalardan fena olmuşur. belediye ve ilgili ekiplere sevgiler!
  1 ... milyoner
 6. 6.
  melih gökçeğin cezalandırdığı caddedir, son entryden bu yana 6 ay geçmiştir fakat bu caddedeki çukur, kasis, hendek, yama vb.sayısı milyona ulaşmıştır. büyükşehir belediyesine sevgiler, buradan nah oy alırsınız!
  2 -1 ... milyoner
 7. 7.
  Melih Gökçek gazabına uğrayan caddedir.O civarda oturanlara , işe gidip gelirken bu caddeyi kullananlara sabır diliyorum.
  ... digestaaa
 8. 8.
  yaklaşık bir aydır bitmeyen trafik çilesine sebeb olan caddedir. yolun %60 ını boylamasına kazmışlar kalan kısmı ikiye ayırıp çift şerit vermişler. e be gerizekalı belediye ya tamamen kapat rahat rahat çalışmanı kısa sürede tamamla ya da asfalt çalışması falan yapma.
  ... viragon
 9. 9.
  yokuştur. güzel caddedir ama dardır. önemli bir aks olduğu için de trafiği bazen sıkıntı yapar.özellikle kuleye doğru çıkarken.
  ... saturdaynight
 10. 10.
  sayıları azımsanamayacak derece çok olan kaçak masaj salonlarını barındıran caddedir. *
  1 ... ulanseviyorumsenibe