bugün

(bkz: milli piyango çekilişlerinin canlı yayınlanmaması)
iddaa, süper loto gibi türlerini uzun süre oynadıktan sonra bir halt çıkmayacağını anlayıp vazgeçmemdir.
herkese güler kör talih beni de s.ker kör salih durumu.
''Zaten bizim gibilere çıkmaz ki'' diyerek şans oyunu oynayan insan.Her seferinde kendine çıksa o parayla neler yapacağını planlar ve parayı kendi kafasında bitirir bile.Fakat daima ümitsizlikle sonuçlanır.
(bkz: Bir kere kazı kazandan 5tl çıktı ama)
gariban insanın değişmez alın yazısıdır.
bluee'dur, yani benimdir ki tek kazandığım oyun doğmama 1 ay kala pedere çıkan bol 0lı ikramiyedir, o an itibariyle adım uğur olmuştur, ama kötü kader o andan itibaren şans oyunlarında yakamı bırakmaz...
Benim sürekli başardığım ama birilerinin her hafta gerçekleştirmediği olay. Bozuluyor insan bir yerden sonra.
ya tutarsa mantelitesiyle yılmayan fakat her hafta babaeskiyle ödüllendirilen şahsiyetin acınası durumudur.
aşk oyununda kaybetmek.
şans faktörünün size uğrama nazikliğini göstermemesinin bir sonucu olabilir.
yıllardır yaşadığım talihsizlik. sayısal oynasam bi tane tutmaz, iddaa oynasam en kolay maçtan yatar. tersini yapiyim dedim hep içimdekinin tersini yaziyim bu sefer de... bu... lan ... hassttr çıkmış ben kaçtım hafız
benim. ben mutlaka bir sey kazanmadan ölmek istemiyorum. ama galiba ölecegim- kazanma olayi benim istegimle oluyor ki....
yıllardır kurtulamadığım hazin son tam olarak budur işte lan insana cipsten bile bedava cips çıkmazmı kardeşim bu nasıl bir şanstır sıfır şans full çaba olsun be hocam çalışmaya devam. bide şu vardı zamanında bu kara laneti yıkmak için birşeyler karaladım aslında ama pek birşeye yaramadı sanırım yahu.

(bkz: iddaa dan altin plaket kazanan genc)
(bkz: #5214720) saat 3 olmak kaydıyla deneyin görün.*
hiçbir şans oyununu oynamamanın getirdiği doğal sonuç...
(bkz: bahtsız bedevi olmak)
lostu izledikten sonra her yerden çıkabildiklerini anladığımdan dolayı; beyaz, büyük ve tüylü olan şeylerden olabildiğince uzak durmasını tavsiye edeceğim kişidir.
halk arasında cenabet diye adlandırılan insandır.
hiç bir işini şansa bırakmaması gereken insandır çünki bu insanların şans faktörü doğuştan sıfır gelir.
(bkz: her hafta loto bana cikacak diyen insan)
içinde bulunduğum durumdur . o kadarda kafasına güvercin , üveyik , martı sıçmış sıvamış bir insan olarak sebebini hala düşünmekteyim .

edit : martı sıçmıyor direk sıvıyor .
(bkz: hay amına koyayım diyerek iç geçirmek)
dusunulenin aksine, kazananlarin baslarina geleni gordukce; gercek ikramiye ve sanstir.
ezeli şanssız, ebedi cenabet olmaktır. kötü bir durum olm. valla bak.