bugün

övünmek gibi olmasın ama, ki gurur duyulan olarak yazılmış; sebep ne olursa olsun, acizlik göstergesi olacağından, tanıyayım veya tanımayayım hiçbir kadına, kıza el kaldırmamak, fiziksel şiddet uygulamamak.
hastanede kolda serumla resim çekip sosyal mecralarda paylaşmak...
Seks yapmadim daha önce ve gururluyum.
vurdurmadım.
sevdiğim şeylerden ''ama'' diye hiç vazgeçmedim.
Alkol iddaa kumar bunlari yapmadığım için gayet mutluyum.
Birine söz verip sonra onu ortada bırakmadım çünkü o biri hiç olmadı.
hali sahada hep defansa kostum. ilerde ellerim belde beklemedim.
hiç genel ev denen yere gitmemek.
Facebook ve türevlerinde hiç mevlana sözü paylaşmadım bununla ne kadar gurur duysam az kalıyor.
AKP dışında başka partiye oy vermedim.
Bile bile kimseye ciddi zararlar vermemis olmak.
ilişkilerimi sinsi planlar ile yaşamadım bunun için gurur duyuyorum neysem o oldum kıymetim olmadı ama bununla gurur duyuyorum kimseyi üzmedim.
boş yere, sırf hava atmak için sevgili yapmak. tşk.
kısa paça pantolon giymek.
online oyun oynamamak.
Babaanneme hiç uçan tekme atmadım.
Manuş baba dinlemedim
Bir ara çok meşhur olan "yok yere gittin" diye saçma bi video çekmedim
"Bu şey değil mi yeaa" demedim.
rimel sürerken ağzımı açmıyorum.
kotu bir anı olarak hatirlanma ihtimali olan kisiyle seks.
hiç kimseye kazık atmadım, hiç bir kadını kandırmadım, onursuz birliktelikler yerine soylu bir yalnızlık yaşadım.
Kimseyi kndırmdım. Özü sözü bir oldum. Herkesin karşısında alnım ak ak ak...
burnumu karıştırıp sağa sola sürmek. kendi sümüğümden bile tiksiniyorum. yanımda her daim kağıt mendil taşırım.

ha bir de çok şükür hiçbir zaman milliyetsiz alçaklar gibi türk düşmanı milletleri milletin gözünde yumuşatmak için "din kardeşi" veya "her milletin iyisi de var kötüsü de" zırvalarıyla savunmadım.
Yazarların yapmadığı genelde olumlu gurur duyulmasına sebep olan bir takım şeylerdir.

Kendi adıma; kimseye kem gözle bakmadım. En fazla gıpta etmişimdir. Ama kıskanıp göz koymadım. Gıpta ettiğim şey için çalışıp, çabaladım hep. Bununla gurur duymakla beraber kem gözlü insanlardan nefret ediyorum.
Hiç arebesk rap dinlememek.