bugün

dar paça pantolon giymek.
erkek adam dar paça mı giyer ibıne..
Çok itlik yaptım, gençliğimde bildiğin sokak serserisiydim; ama hiç bir kıza bırakın tacizi, bir laf bile atmadım. Bununla da gurur duyuyorum.
Sigara,alkol, kumar,zina,faiz,küfür...
beyaz kadın ticareti hiç yapmadım. bununla gurur duyuyorum.
içki içmek,
lisede koridora çıkıp abuk subuk bağırmadığım için kendimle gurur duyuyorum.
ahlaksızlığın her türlüsüne ( hırsızlık, taciz-tecavüz, bilerek ve isteyerek kalp kırmak, herhangi bir hayvanı incitmek, insanların hakkını gasp etmek, emanete hıyanet, herhangi bir canlıyı bilerek veya isteyrek incitmek, insanların kanına girmek, yoldan çıkartmak, yalan söyleyerek birilerinin zarar görmesine neden olmak vs vs ) bu yaşıma kadar bulaşmadığım için kendim ile alakalı tek gurur kaynağım olan mevzudur. bu kadar çok hatanın toplandığı bünyede ahlaksızca yaptığım bir şey yüzünden ne kendimin ne ailemin nede şahsıma güvenmiş olanların yüzünü hiç kızartmadım çok şükür ki.

bulaşmadım bulaşan ilede hiç işim olmadı çok şükür. bundan sonrada kalan ömrüm ne kadar verilmiş ise yanımda yakınımda bunlar olmaz inşaallah..
* uyuşturucuya bulaşmamak
zabada zabada zabada zabada zabada zıbstı zabada zıbstı zıbstı zabada SEX MACHINE zabada zabada zabada zabada..
akp li olmamaktır.
Hiç hamburger yemedim gurur duyuyorum.
düsüncelerimi hiç içimde tutmadım, açık açık övdüm, açık açık yerdim.
Sigara ve alkol kullanmamak.
Fake orgazm.
kimseyi kandırmadım, aldatmadım. hamdolsun.
asla kendinden başka birisi gibi davranmamak.
ŞÜKÜR Ki SiGARA iÇMEDiM, ALKOL ALMADIM.
amk 10 dakikadır düşünüyorum entrylere bakıyorum. yazılanların yüzde doksanını yapmışım. ne pislik bi insanmışım meğer. grur duyacagım bişey bulamadım. (bkz: bakın bu dramdır)
yalakalık.
Bir şeye sırf popüler olduğu için ilgi göstermedim yada bir şey popüler olduğu için ona karşı olumsuz bir tutum sergilemedim. Yeri geldi işime yaradı yeri geldi dışlandım. Varsın böyle olsun.
sevgiliyi aldatmamak.
kız arkadaş, başarı sağlamak, bir işin rast gitmesi. evet gurur verici.
insanların mutsuzluğundan mutlu olmamak.
haksızlığa boyun eğmemek.
sevgiliyi aldatmamak.

ha buna uğrayan oldum, yapmadığım halde suçlanan oldum. ama varsın vicdanım rahat olsun.
Şu ikisini hiç kullanmamış olmak.

görsel
hiç iki yüzlü olmadım.

yine bir gün süperim.