GOT izlememek.
hiç uyuşturucu kullanmadım. ve bununla gurur duyuyorum. etrafımda uyuşturucu kullanan insanlar olmasına rağmen ağzıma burnuma sürmedim.
hiç adam öldürmemek. kadın da öldürmemek.
Sigara icmemek alkol icmemek ne bileyim starbucka gitmemek.
Sigara kullanmadım.
Bir sevgilimin elini tutmadım, sarılmadım, onunla gezmedim.
instagram facebook alkol sigara insanları kandırmak yalan söylemek.
Sigara içip bağımlısı olmamak, gerçekten gurur verici dimi.
Aşık olamamak.
Starbaksa hiç gitmemiş olmak, hiç sigara içmemek, hiç sosyal medya kullanmamak, hiç dudak buzup fotoğraf çekmemek aklima gelenler bunlar.
seks için para ödemek, beden satın almak.
Sosyal medyayi kullanmam yillardir.
Ne o vahset videolari vardir nede hergun yasanan sacma sapan olaylar benim icin.
Meslek hayatım boyunca Fuzuli rapor almadım. Twitter ve instagram kullanmadım. Gurur duyuyorum.
temiz,aile terbiyesi almış kızlar için sekstir.
Hırsızlık,
Riyakarlık,
Bir insana boşa umut vermek,
Yarı yolda bırakmak.
manita yapmak.
gerçi benim elimde olan bir şey değil, gurur duyulacak veya duyulmayacak bir şey de değil.
ayrıca (bkz: çirkini öpmemişler kendini namuslu sanmış) ya da onun gibi bir şey işte.
Hiç evlenmedim .
akp'ye oy vermek.
deneme kabinindeyken fotoğraf çekip sosyal medyaya yüklemek.

so varoş.
Breaking Bad'i hiç izlemediğimi her ortamda dile getirebilmek. Burada da getirdiğime göre geriye bir tek, Ekşi ve inci kaldı.
Haksızlık karşısında hiç susmadım. Susmam da.
Starbucksa gitmedim deyip bunun üzerinden kendime sosyal statü belirlemeye çalışmadım.

Sosyal medya kullanmadım diyerek kullananlara yukarıdan bakmadım.
Bu kullanmadım diyenlerden korkun. Bir açsalar hesabı kesin storyci olacaklar.

Ha bir de çaya hiç şeker atmamcılar siz Nerede kaldınız. Ben hiç çaya şeker atmamazlık yapmadım.
Babet çorap giymemek.
(bkz: Aldatmak) Ki aldatılmadım da hiç bir zaman .
Demek ki bazı şeyler karşılıklı . Sevgilinin seni aldatacağı ihtimalini barındırıyorsan içinde sen de aldatırsın . Er ya da geç.
Alkol kullanmıyorum, küfür etmiyorum , insanlarla laf yarışına girmiyorum, insanların başına bela olmuyorum ve hayır dediklerinde onları anlıyorum, istenmediğim ortamda durmuyorum, insanları eleştirmiyorum, insanlar hakkında ön yargılı olmuyorum.