menderes'in hakkını yememek lazım.
Yakışıklı oldumu çapkın çirkin oldumu sapık deniyor.
(bkz: ted bundy)
Gece barlarda kizlari mıncıklayan yakışıklı zengin bebeler sayilmiyor sanirim.
Gece barlarda kizlari mıncıklayan yakışıklı zengin bebeler sayilmiyor sanirim.
her erkek biraz sapıktır.
zaten yakışıklı olsa sapık değil çapkın derdiniz.
Yakısıklı, çekici biri neden sapık olsun ki. Zaten istediğini alır.
Loserlar veya karaktersiz tipsizler sapık olur. isteyip normal yolla ulaşamayan karaktersiz insan gidip zorbalıkla almaya çalışır.
Ted Bundy'nin yok ettiği tezdir.
yakışıklı sapık olmuyor çünkü. şehvetli kur yapan çapkın erkek oluyor.

çirkinine sapık deniyor onun.
çünkü yakışıklıysa sapık değil çapkın oluyorlar. nedensizce böyle bir anlayış var şu an.
artık zenginse de sapıklıktan terfi etme şansı vardır.
yakışıklı sapık değil çapkın olur.

(bkz: yakışıklıysan her şey mübahtır)
Tolga Savacı (bkz: arzu) filmi. Müzik Tabiki John Carpenter The End.
sapık yakışıklı olunca serseri oluyorda ondan.
Yakışıklı insanın sapıklık yapmasına gerek yok çünkü. kadınlar tarafından her zaman hoş bir şekilde karşılanır.
çünkü yakışıklılar hiçbir zaman boşkalmaz. hadi kaldı diyelim onlarınkisi sapıklık olmaz olsa olsa yanlış anlaşılma olur. vay be tip sen her şeye kadirsin.
hayır var ama onlar sapıklıklarını kendilerine hayran kadınlara yaptıkları için ve onlarda hayran olup ses çıkarmadıkları için küme dışındakilerin durumdan haberi olmaz.
yakışıklı sapıkların hepsi kapıldığı içindir.
şöyle izah etmem gereken durumdur:

yakışıklı bir adam size istemediğiniz halde dokunduğunda onu taciz değil, kur olarak algılarsınız. o "yakışıklı" biri size dokunduğu için gururunuz şahlanır. ama fiziksel olarak "çirkin" biri size dokunduğunda onu taciz olarak algılarsınız. çünkü zihinleriniz kirli. öyle olmasa şu an wattpad veya türk dizisi erkekleri bu kadar göğe çıkarılmazdı.
ben diyorum bu amına koyduğumun dünyasında yaptığın fiilin hiçbir önemi yoktur. kişiğinin ve şahsiyetinin önemi vardır. sapık taciz eder. soluğu karakolda alır. yakışıklı taciz eder. kızlar bundan hoşnut olur. şimdi aksini söyleyip bana maval anlatmayın. bu gözler ne hadiseler gördü. bir bilseniz.
Yakışıklılara sapık yerine çapkın dedikleri içindir!

adamlık mücadelesi veren herkese selam olsun.
Maymun mu la yakışıklı?