yakışıklı erkek sapık olmaz cüretkar olur davetkar olur çılgın olur.
fakir tipsiz birisi selam yazsa sapık olur.
Gercekten de gören olmamistir.
Çünkü istedikleri zaten elinin altındadır.
Dikkatimi fazlasıyla çeken durum. Yakışıklılar sapıklık yapabilirsiniz.
zaten yakışıklıysa çapkın, tipsizse sapık diyorsunuz.
Çünkü yakışıklı adam sapık değildir. Playboydur, Kazanovadır. Nuri alço ve tecavüzcü Coşkun gibi düşünebiliriz.
yakışıklı sapık olur mu hiç!? onlar çapkın sadece.
Sapıklık görecelidir. Libidoyla alakalı yani. Seviyesi Tavan olanların fren balataları kıvılcım bilene çıkartır. Düşman başına, düşman başına...
Yakışıklı insanlar yapmaya tenezzül etmiyorlar. çünkü zaten Tanrı tarafından verilmiş bir özellikleri var. Bu tarz bir şeye niyet ettiklerinde ekstradan fazla bir çaba sarf etmeden istediklerini alıyorlar. Genellikle de hali hazırda arkadaşlık ettikleri birilerini seçiyorlar.

Böyle bir durumda kadınlar ya stalkerlığın canını çıkarıp (hakikaten çıkarıp) 'o bana bakmaz' diye geri çekiliyorlar ya (yukarıdaki sebepten ötürü) soluksuz bir şekilde dur duraksız yazıp arkadaş olmaya çalışıyorlar ya da hiç çaba sarfetmeden 'başı bağlıdır' diyip oturuyorlar.
Ben gordum dün haberlerde suriyeliymiş ama yakısıklıydı. Ulan yakısıklısın bide sapıksın te allam yaa.
Sasilasi zihniyet, yakisiklisi, yakisiksizi mi olur, kisa ve Oz sapiklik kavrami bu, Hani yakisikli olsa ne yapacaksin, o da ayri bir merak konusu.
Yakışıklı olması, yaptığını meşrulaştırabiliyor mu?

Tespitinizi seveyim(!)

Kısalltığınız kelimelerinizin kalıbına sığın biraz.

Kadın, erkek, trol fark etmez "adam" olun.

"Sapık" gibi bir kavramı eğlencenize, trollüğünüze alet edemeyeceğinizin bilincine varın.

Bilmediğiniz kimsenin sızısını şurda iki gülmek(!) Için meze etmeyin!

Çoluk çocuğunuz olur. Devran bu mutlak döner. Hiç istemem ama sınanırsınız. Yapmayın annem!
Çünkü brad pitt gibi yakıslı biri sizi taciz etse bunu tacizden saymazsınız da ondan.
var aslında ama doğruya doğru biz insanlar (insanlar diyorum çünkü cinsiyetçilik yapmak yerine genelleştirip iki cinsiyeti de katıyorum)

bize laf atıldığında başta tipine maddi durumuna genel kültürüne bakıyoruz misal yakışıklı veya güzel bi sapıksa sunduğu teklifi tartıp biçiyoruz teklf abartılı değilse şayet göze hitap etmiyor veya kriterlerimize uygun değilse teklifi sunan kişi basıyoruz avazımız çıktığı kadar imdaaaaaaaaaat!!! çığlığını

demem o ki var aslında lakin eğer yakışıklıysa ya da güzelse sapık olmaktan çıkıp potansiyel sevgili oluyor ama tipsiz ya da çirkinse vay onun haline sapık herif!
yanlış bir genellemedir.

(bkz: hiç benimle tanışmamanız)
Olmaz, çünkü istediğini genelde alır.

yakışıklı görünce eteği, pantolonu direk indiren kız sayısı çok fazla olunca, sapık olmaya gerek kalmıyor.
Yakışıklılık sapıklığı meşrulaştırırmışcasına bir konu olmuş.
Yakışıklı erkeğin böyle birşeye ihtiyacı yoktur. Genelleme yapmıyorum ancak bazı kızlar yakışıklı erkek görünce suları akıyor, tıpkı güzel kız gören erkek gibi.
normaldir: kalbi kara sapığın çirkinliği yuzune vurur.
(bkz: ted bundy)

Dizilerde rahatlıkla oynayacak bir tip. Zaten bu temiz yüzü ve yakışıklılığı sayesinde onca kadını kandırabilmiş.
sapık, sapıktır.

yakışıklı/çirkin gibi öznel kıstaslara bağlı etiketler ile olumlama veya genelleme yapılmamalı.
Sapık sapıktır.ha yakışıklı olunca sorun yok kafeslerim diyosan sen daha beter sapıksın demektir.
Yeter lan çıkın şu ergenlikten, kurtulun eziklikten.
Sapık olduğunda gözünüze yakışıklı gelmediğindendir.
Vardir illaki.
Zaten kadin ona ses cikarmaz.
Hangi kadin kendisini cirkin biri siksin ister ki ?
Yakışıklı erkeklerin kılını kıpırdatmadan ayaklarına kız geleceğinden emin olması, ego yapması, bu egoyla daha yakışıklı olmak için uğraşması demektir.