bugün

Nerdeyse düzenlenen tüm zirvelere gittim. bir çok kişi ile tanıştım. iyi insanlar içeriyor sözlük.
hem de bugun buluşup tavla oynayacağız.
hile yapmama izin vermiceksen gelme..
hiç buluşmadım.
kafa dengi biriyle yazışmak da buluşmak sayılır.
istedim ama olmadı. Sağlık olsun. Belki bir gün.
Sanırım 100 kadar yazarla yüz yüze tanıştım...nerde o eski zirveler...
noooo (bkz: ilk buluşma)
hayır hiç buluşmadım ankarada olan varsa seslensin :D
scarlet johanson burada yazarlık yapıyorsa

meşaz atsın, buluşalım.
bir kez denediğim vaka. kuşadası'nda kahve içtiydik.
hangi birini sayayım ki?

daha geçenlerde bir tanesi kendi şehrinden kalkıp geldi. bir sürü hediye ve yanında da bir entrymde de okumayı istediğimi belirttiğim kitabı getirmiş. beni benden daha çok düşünen birileri var şu sözlükte. kendi çiftliklerinde ürettikleri katkısız bal ve şehrinden aldığı ilginç kurabiyesi de vardı.

bir başkasıyla 2 hafta sonra görüşeceğiz tekrardan. tatile gidip gelecek. sonra bir ifadesini alacağım neymiş derdi

okuyorsun biliyorum. şimdi basarsın açık oylamanı *
3 yıl önce mardin'li bir kızla buluşmuştuk. mardin'e gidip gezmeyi düşünüyordum zaten. orayı bilen birisiyle gezmek iyi olurdu. sırt çantamı alıp, uçağa atlayıp gittim. buluştuk. çok iyi bir kıza benziyordu, çok sıcak karşılamıştı. yolda acıkmışımdır diye beni evine götürmek için ısrar etti. evleri unesco korumasına alınmış, o doğulu dizilerdeki gibi güzel 2 katlı, bahçeli bir evdi. yemek yedik, sonra kahve içtik. ailesinin, gece nerede kalıcaksın bakalım delikanlı sorusuna bi tane otel buldum demem üzerine olur mu öyle şey diyip evlerinin misafir odasını hazırladılar. sonra biraz şehri gezdik. akşam oldu. döndük. 2 gün çok güzel vakit geçirmiştik.

sonra istanbul'a geri döndüm. whatsapp'tan konuşmaya devam ettik. oda istanbul'a gelecekti, ona şehri gezdirecektim. gelemedi. ölüm haberini aldım.
Atv duymasın dizisini yapar. Selam ve sıla ile.
hııı biz de yedik.
ekşi sözlük üzerinden sık yaptığım eylem.
hatta bir kız ile ileri seviye bile yapmıştım.

uludağ üzerinden ise kimseyle “buluşmadım”
amına bile koydum.
Kedilerinbabası ile buluşacaktık araya zaman girdi istanbul'u gezdirecekti ama olmadı. Askerlik falan çıkacak yakında benim görüşemedik.
(bkz: selia)

Bursa yı gezdirdim güzel güzel.
bakireyim dedi harley davidson çıktı.
Sevgili bile olduk sen ne diyosun?
Sözlükte Elizabeth ile buluşan çok zannımca.
Yok kısmet olmadı ite adresimi verdim göt korkusundan gelemedi bi güzel döveyim. .
Gider Ekşi'den buluşurum amk.
Burası resmen kerhane olmuş.
Madrid olsa neyse de...
Mardin olunca sıkıntı oluyor.

görsel
hayır ama bir kadın vardı çok şeker yemekler yapıyordu. aynı yerde yaşıyorduk falan onunla buluşmak istiyordum sonra unuttum kimdi neciydi.
güncel Önemli Başlıklar