bugün

hayatında hiç bir argo, hakaret lafını ağzına almamış insandır.

amk. bile demeiştir lan, o derece vahim bir vaka.

bizim köyde amk. demeyenleri dövüyorlar amk.
(bkz: hiç küfür etmeyen erkek)
bir kere küfür edersem gerisi gelir diyen insandır.
bir arkadaşım aynen bu cümleyi kullandı dumur oldum, sigara mı lan bu mübarek.
küfür, sinirlenince edilebilitesi çok yüksektir. bazen işe yarar deşarj edebilir.

içimizden de küfür edebiliriz
vardır, benim gibi küfürbaz haydoları bile güldürebiliyor küfür etmeden. severim kendilerini.
'en fazla agzina sicarim diyorum' klisesini kullanan insandir.
sabır taşı çatlamayandır.
eğer sadece kızlarla konuşurken değil de cidden her ortamda böyleyse takdir edilmesi gereken görgülü bir insandır. ama böyle bir insan görmediğimi de söylemeliyim şimdiye kadar.
sosyalist demokrasi partisi içerisinde sayısız kere bulunmama rağmen 1 kez olsun küfür işitmedim. evet, bu insanlar ciddi anlamda küfür etmiyor. iyi insanlardır, insana değer verirler.
benceo olay ütopyadır beyler. öyle bir şey gerçekten yok çünkü. cidden, hayatımda hiç küfür etmedim diyen insan bana yalan geliyi. bu da böyle biline.
vardır o da benim amına koyim.
Asla küfür etmem diyen birinin, sehpaya serçe parmağını çarptığı zaman ne dediğini çok merak ediyorum.
hasSiktir gibi bir şeyi telaffuz edebilir.
25 yaşındaki erkek kardeşimin ne ağızından ne sosyal medya hesaplarındaki yazılarında hiç küfür duymadım. bu olsa gerek.
varlığına inanmadığım insandır. insanların içinde küfür etmiyorsa da yalnız kaldığında mutlaka saydırıyordur.