bugün

kesin akepelidir. kefeni üstüne giyer ama bedelli askerlik yapar.
erkekliğin 10'da 9'u kaçmaktır. boşverin takılmayın bu tür kekolara her zaman geri vitesiniz olsun kul yapımı arabalarda bile var sizin ne eksiğiniz var ki ?
erkek adam kavgadan korkmaz, ama durduk yere de kavga çıkarmaz sözündeki, her iki durumu da benimseyerek, yüksek ihtimalle, ikinci durumda kendine yer bulmuş erkektir. bu durumda asıl delikanlı kendisidir.
saygıyla alkışladığım kişidir.
soğukkanlılıkla aklını kullanandır.
benimdir erkeği.

kavga, beynini kullanamayanların işidir.
zeki olan insanların daha sık büründüğü bir erkek türü.
ilkokuldaki çocukca kavgalar hariç hayatımda 1 kere kavga ettim.

Ondada bir ömür boyu bacağımda iz bırakacak bıçak izi kaldı.( artık düşünün ne kadar büyük bir kavga olduğunu.)

Ondan sonra hiç kavga etmedim ne kadar saçma ve salakça birşey olduğunu öğrenmiş oldum.

Allah kullanasınız diye size akıl vermiş boşa harcamayın onu.
En son 5 sene önce ettim.
Dostum Allah seni hayvandan ayırmış akıl vermiş kullansana
+ ha baktın laftan anlamıyor başka çare yok. Hücum !
düz lisede okudum ama ben. :D
(bkz: ay tırnağım)
Pembe sıçar itoğlit.
El yumruğu yememiş erkektir.

Büyük ihtimalle teoride bir çok teknik biliyor olabilir, her gün spor salonunda benchte 100-120kg basıyor olabilir. Kafasına bir kavga esnasında ne yapacağını dair fikirler olabilir ama bunların hepsi teoride var.

Pratiğe yansımamış deneme yanılma yapılmamış pekiştirilmemiş teknikten bir yol olmaz. Kavga dövüş kondisyonu başkadır. Koşu bandında 10-15km koş yürü o ayrı 4-5 dakikalık kavgadaki kondisyon ayrıdır. Bir de teorideki tüm bilgin o ilk ateşlenme ilk yumruğun yada kafanın atıldığı anda büyük ihtimal gider.

türkiyede kavga dürüst olmaz genelde sadece yumruk yumruğa gitmez her türlü hinlik kahpelik gelebilir. Muşta çıkar, bıçak çıkar adam yerden taşı alır koyar şişeyi kafada kırar.

el yumruğu yememiş birinin yok şöyle yaparım yok böyle yaparım demesi boşa rüzgardır.

(bkz: el yumruğu yemeyen kendi yumruğunu balyoz sanarmış)
Biriyle tartışırken heyecandan vücudu titrer.
etmiş gibi anlatır çoğu. ama öğrenin.
önceden çok kavga ederdim. her allah'ın günü eve suratımda kanla gider, her seferinde zavallı annemi sinir krizlerine sokardım. ya döverdim ya da döverdim ta ki o güne kadar. o gün beni 8 kişi bir ortaya aldılar, yemin ederim kafamda yıldızlar dolanana kadar dövdüler. o gün bu gündür kimsenin tavuğuna kış bile demem.
(bkz: dinsizin hakkından imansız gelir)
Kavga , namus ve gurur olmadıkca son planda olmalıdır. Allah akıl vermis kullan sana baktı diye adam mı dövülür kurban ?
Genelde kimseye zararım olmaz ama insanlar bana bulaşmaktan çekinirdi sebebini bilmiyorum sert bir görünüşüm var heralde dışarıdan.
Yıldız tilbeyi örnek alsın:

Sorunları kavga ederek çözebiliyorsanız neden konuşuyorsunuz?
belki ilkokulda ufak kavgalar etmiş olabilirim 1-2 kez.onun haricinde hiç kavga etmedim ciddi olarak.genelde daha çok tartışmalara girmemeye çalışıyorum.
erkek değildir.

Lan nasıl kavga etmez bir erkek?
Ancak şöyle etmez, sevgilisi kezbandır.
Kimse bakmaz, laf atmaz, kızı gören 7 mahallae kaçar
Ancak öyle olur.
Başka türlü olmaz, sikerler olum sikerler.
nadir rastlanan tiplerdir gerçi ettim diyenlerin birçoğunun kavgadan bahsettiği küfürleşmedir.
asıl yürekli olan öfkelendiği zaman öfkesine sahip olabilendir. haklı olduğunda ise kavgadan kaçmayandır. sebepsiz yere kavga çıkarana serseri derler, erkek değil.
Eziktir korkaktır.
tyler durden abimize göre kendisi hakkında hiçbişey bilmeyen erkektir.
--spoiler--
how much can you really now about yourself, if you have never been in a fight ?
--spoiler--
muhtemelen okulda hep dayak yemiş yada ezilmiştir.