bugün

Son zamanlarda böyle kucak kucağa dizi afişleride moda oldu.
Meslek gruplarından dizi yapmanın moda olduğu şu günlerde bol entrika, kuyu kazma, cinayet, kadını mal görme sosuyla bir sezon garantileyecek yaşlı teyze dizisidir.
Ufak tefek cinayetlerimsi.
klasik , "fakir kız zengin aileye gelin gider" tarzı dizidir kesin.
başıma bir şey gelmeyecekse biraz beğendiğim kanal d dizisi. oyuncular biraz daha ünlü ve iyi olabilirdi sanki.
Başlığı gördüm hemen geldim, çok güzel bir dizi olmuş Cumartesi akşamları izleyecek bir şey bulamıyordum tv'de ama dizi hemen dikkatimi çekti tam sevdiğim tarz içinde entrika barındırıyor fakat entrika tarzı ve konusu bakımından dönem dizilerinden ayrılıyor açıkcası tatil gününde iyi gider izlemenizi tavsiye ederim.
Bildiğiniz üzere senaristi Makbule KOSiF'tir, daha önce bir çok dizi senaryosunda imzası atmış olmasına rağmen ismi pek duyulmamış şahane bir yazardır kendisi, kaleminden kötü bir dizi çıkması imkansız diyerek izledim ve yine yanılmadım, hakkaten çok sağlam olmuş. Senarist, senaryo ve oyuncular test edildi onaylandı, tavsiye ederim.
Bir akrep burcu kadını olarak sırlara, gizemli olaylara ve çözülmelerine karşı istemsizce bir ilgim var, Cumartesi gecesi de tesadüfen diziye denk geldim tamam dedim dizimi buldum, bir türk dizisi olarak herşeyiyle beğenimi kazandı, ekibe başarılar diliyorum.
Fena değilmiş gibi duran yeni Kanal D dizisi. ilk bölün biraz karışık geldi. iq su yüksek olacak dizinin sanırım.
afilli aşkın yerine geldiği için tepki gösterenler falan olmuş şaşırdım açıkçası, hizmetçiler gibi bi dizi afilli aşk gibi yaz dizisi ile nasıl kıyaslanabilir anlamadım. oyuncuların tipleri bile diziye direk oturmuş, herkesin oyunculuğuna sağlık, ilk bölüme bayıldım, 2. bölümü heycanla bekliyorummmmm.
hiç izlemedim.

izlemem de büyük ihtimalle.

o ne öyle fakir fakir.
farklı bir tarz.
Bugün girilmiş 1 2 3 4 ve 6. Entryler reklam. 5 değil çünkü çok kısa. Demek ki kanal bizim sözlüğü adam yerine koymuş ve reklam vermiş.
Ben beğenmedim kesin tutar.
Milleti özendirdikleri işlere bak.
Hala dizi izleyen mi var bu memlekette diye şaşırtmıştır.
Arka sokaklar kadar tutmaz.
Kimin eli kimin cebinde belli olmayan dizi.

Kızıl saçlı bebek bakıcısı hizmetlinin evin erkeğiyle ilişkisi var. Sadece onunla değil aynı zamanda yan komşunun erkeğiyle de ilişkisi var.

Sitede hizmetçi olan anne ve kızın, aynı sitedeki zengin olan biricik kızının kayıp olan hizmetçi kızıl hatunun manitasıyla ilişki yaşaması.

Çapraz ilişkilerin dibine vurmuş dizi.
ismini ilk kez duyduğum dizi(ymiş). haliyle hiçbir bölümü de izlemedim ama 10 entryli bot hesaplardan övüp, reklamını yapmaya çalıştıklarına göre düzgün bir bok olmasa gerek.
Kafanızda bulunan hizmetçi algısını unutun, gördüğünüz en güzel hizmetçiler bu dizide, e zaten başrolde Deniz Baysal ve Seçkin Özdemir var desem yeterli olacaktır herhalde, bol entrikalı bölümlere hazırım bekliyorum.
Kanal d'nin aranan kanı bulundu dedirten dizidir, dümdüz her akşam izlediğimiz diziler gibi bir beklentiniz varsa hiç bulaşmayın çünkü dizi içinde çok fazla çözülecek olaylar var, ilk bölümden anladığım kadarıyla bol bol tahmin yürütmeli bir dizi olacak.
Dün akşam izleme fırsatı buldum, sağlam dizi olmuş, tebrikler, insallah bozmadan devam ederler.
Boş zamanım bol bu aralar işten ayrıldım, kendime dizi bakıyordum ordan burdan yabancı sonra kanal d nin dizisine youtube dan tesadüfen denk geldim, iziyorum şimdi hizmetçiler kelimesine çok vurgu yapılmış vermeye çalıştığı mesaj güzel o bakımdan, şimdilik iyi gidiyor 2. bölümde yine yazacam.
Yaaa bu nedir öyle, bir izleyen bir izlemeyen pişman olur herhalde, izlemeyen kaçırdığı için izleyende yeni bölümü beklerken ki heyecanı için. Bir de (bkz: deniz baysal) diyorum..
Herkes Deniz Baysal demiş durmuş, Aleyna Solaker hastasıyım ben de ya, onun o asi tavırları yine bu dizide de bitirdi beni, sözünü sakınmayan tavrı korkusuz halini örnek almaya başladım diziyi izlediğimde ama sanırım ben ona göre biraz korkak çıktım hgfds görsel