bugün

kendisi twitter'da hilal cebeci'yi takip ediyordur bence.
Ampul de lazım değildi ama onlarca ampul oradaydı.
ailecek hilal cebeciyi takip eden akpli olsa gerek.
iyi yapmıştır. hatta "onların ekmeğe ihtiyacı var kaşara değil" diyerek de mükemmel bir laf sokmuştur, tebrik ederim. ister akp'li olsun, ister chp'li, ister bdp'li, kim derse desin tebrik ederdim. normalde ağır bir laf ve tasvip etmem. fakat hilal cebeci 'ye birinin ağzının payını vermesi gerekiyordu. somali'de ne işin var senin gerizekalı kadın?
kaşarlığı suç sananın yapacağı davranıştır.
somali'nin acil ihtiyaçlarına dikkat çekmiştir.
terbiyesizliktir.
tamam ne kadar yaptığı davrnaışlar ile gündemde kalmaya çalışan bir hilal var ortada.
ama hiçkimse o lafı haketmiyor.
iğrenç bir sözdür.
hakaret'in allahıdır.

ayrıyetten kaşar da bi yiyecektir lan?!
hay ağ<ını öpüyim bu adamların her dediğine kızarım ama tam kapak etmişler panpişi. ajtayı anladık nihatı anladık sen niye gidecen ki zaten ikisi fazlasıyla ibret verici olacak.
seviyesindeki birine laf atmış akplidir.
(bkz: taze kaşar)
(bkz: dinsizin hakkından imansız gelir).
somalı ye ekmek lazım kaşar değil! diyerek gönülleri fethetmiştir.ardından tabiki twitterde verdiği rahatsızlıktan helallik istemiştir.
ne kadar hilal cebeci'yi sevmesemde yine de bir bürokrata yakışmayan bir davranıştır.
ramazan ayında resim paylaşmaması nedeniyle hilal cebeci'ye sinirlenen akp'li.
dakiada onlarca çocuğun öldüğü(ki ülkemizde tokluktan ölen insanların sayısı oldukça fazla iken) bir yere dalga geçer edasıyla "Somali'ye beni niçin göötürmemiş olabilirler panpişlerim" diyen birine, söylenebilecek güzel cevap. evet dile getiriliş şekli çok doğru olmayabilir ama hilal cebeci için yanlışta değil bu söz. kendisi fazla tok kalmıştır kanımca.
akp'nin yaşam tarzı hazımsızlığını açıkca gözler önüne sermiştir.

bunlar bir kadının güzelliğini, dişiliğini kullanmasından rahatsız olmaktadır. rezil bir düşünce modeli.

sonra çıkıp ''demokrasi'' derler.
bütün akp'liler gibi gereksiz akp'lidir. masturbasyon sonrası pişmanlıktan yaptığını zannediyorum. yapmamış da olabilir çünkü akp'liler milletin götüyle başıyla çok dertlere kalıyorlar, birbirlerininkinden bıktılar galiba.
giden insanlara bakınca gerçekten kaşara ihtiyaçları olmadığını anladığımız ayar.
(bkz: bana her şey seni hatırlatıyor) akp'nin seçim şarkısı idi heralde. ilginç.
ilk önce destur demelidir. kendisi doğmadan önce numan kurtulmuş un bu ülkede politika yaptığını bilmeyen akp li.

hakarete maruz kalan şarkıcıyı savunmak bana kalmadı, ammaaa bir kadına kaşar diyorsanız bu sizin kaşarlarla içli dışlı olduğunuzu gösterir.

bir politkacıya, kendi tabiriyle kaşar bile olsa bir kadına öyle şerefsizce saldırmak yakışmaz. yani kimin namuslu olduğuna karar vermek kimsenin tekelinde değildir.

söz konusu şarkıcının toplumun fazla muhabbet beslediği biri olmaması bu dangalağın partideki yükselişini engellemeyecektir. düşünün bu adam bir gün ülke yönetişmine sahip olacak.

akp nin aldığı yüksek oy oranı bu gibi denyoları şımartmıştır. son zamanlarda bu şımarıklık virüs gibi yayılıyor.

ha birde tipini eşşekler kovalasın lan senin, tam akp li.
güncel Önemli Başlıklar