bugün

hilal cebeci nin genç kızlarımıza çok önemli bir uyarısıdır. sosyal paylaşım ortamında tweet atarak gerçekleşmiştir.

--spoiler--
Paylaştığı fotoğraflar ve attığı tweetlerle bir ara adından sıkça söz ettiren Hilal Cebeci, Twitter'a geri döndü.

Uzun süredir hayranlarıyla bir şey paylaşmayan Hilal Cebeci, son açıklamalarında artık panpişliği bıraktığını açıklamıştı. Ancak güzel şarkıcı rahat durmadı. Cebeci, evlilik ve aşk üzerine ilginç bir yorumda bulunarak genç kızlara; "Evlilik aşkı öldürür, çünkü sekse ulaşılmıştır. Evlenmeden vermeyin kızlar" tavsiyesinde bulundu.
--spoiler--

http://www.ensonhaber.com...-vermeyin-2013-02-06.html
(bkz: ironi)
ben ettim siz etmeyin, tecrübeyle sabit demek istemiş. doğru söze ne denir?
(bkz: adına da derler seks)
Siz beni dinleyin ama benim yaptığımı denemeyin.
(bkz: Kılavuzu karga olanın burnu pislikten kurtulmaz)
(bkz: ben ettim siz etmeyin)
(bkz: tecrübe konuşuyor)
(bkz: yediveren)
yani diyor ki; ben verdim de ne oldu.
erkeklere de almayın demesi gerekir.
--spoiler--
Siz vermeyin ben sizin yerinize de veririm.
--spoiler--
burak yilmazin her pozisyonda atlamayin demesi gibidir.
not:galatasarayliyim.
(bkz: tecrübe)
ben verdim kaşar oldum demesi manasına gelir. harbiden vermeyin. sonra travma yaşar ve bunu atlatmak için daldan dala gezerken kaşar olursunuz mazallah. ruhsal psikoloji diye bir kitapta buna benzer birşeyden bahsediyordu. *
icinde gecen "vermeyin" kelimesine gicik oldugumdur. "erkek ister, kadin da lutfederse verir" zihniyeti cok gerizekalicadir. zira kadinlar seksten erkeklerden daha cok zevk alir, ve bu iki kisinin de isteyerek beraber yaptiklari birseydir. vermek ne lan?
bir söze bakarım söz mü diye birde söyleyene bakarım adam mı diye demiş ya mevlana.

söz söz de söyleyen bildiğin folloş.
göster ama elletme felsefesinin veren savunucusunun tavsiyesidir.
(bkz: kadın haklı beyler)
(bkz: dağılın)
haydar dümen in de fikrini sormak gerekir. Belki o bu önemli sorun hakkında dahada farklı şeyler düşünüyordur. Olabilir yaani, nedem olmasın ki.
(bkz: uzman konuşuyor)
sizin yerinize ben... neyse.
kara tenli komşu ablanın elindeki kamyoncu sigarasını tüttüre tüttüre 'sen sen ol başlama bu merede..' demesiyle birdir.
görsel