bugün

karmasıyla en güçlü yazarlarımızdan biridir.
reklamın kötüsü olmaz.
--spoiler--
adamın g.tünden kan alırım. bu kadar açık ve net konuşuyorum.
--spoiler--

(bkz: göt vampiri)
--spoiler--
adamın g.tünden makas alırım. bu kadar açık ve net konuşuyorum.
--spoiler--
inci sözlükteki niyetettimrumuzalmaya acaba hbbia mı diye her gördüğümde kendime sorduğum yazar.

ayrıca (bkz: her hbbia bir gün silikliği tadacaktır).
eski başlıklarını hortlatan yazar.
Bosu bosuna iclendigi hiç görülmemiş yazar.
Vardir bir sebebi diyerek iclenmesine sasirmiyorum ve bende içleniyorum(!)
Hbbia nin acun ilicali nin pazarlik yaptigi hamdi bey oldugunu düşünüyorum.
her ne kadar yazdıklarının büyük bir çoğunluğuna katılmasam da sözlüğün renklerinden biri olarak düşündüğüm yazar. sözlükte çok farklı fikirli insanların bulunması çeşitlilik açısından güzel bir olay.
bu adam apaçık geri zekalı ama ne yazık ki bazı entry çok komik oluyor . güldüğüm için kendimden tiksinebilirim .. (bkz: bir gece ansızın izmir e inebiliriz)
'Sözlüğümüzün fetocu yazarları' kateogorisinde en popüler trollerden birisidir kendisi efendim. Öyleki hakkında 4380 entry girilmiş, alın bu da 4381..
http://galeri.uludagsozlu...cav%C3%BCze-u%C4%9Framak/
sonunda birileri skmiş. rahatladım yahu...
Sazan avı yaptığı için tebrik edilesi yazar. (bkz: ve beyin koşarak uzaklaşır)
yazdıklarını okutan uuser. yoksa sorun bende mi bilmiyorum ama bu adamın yazdığı entryleri ne kadar uzun olursa olsun okuyorum. insan da bi merak duygusu uyandırıyo kendisi.
En sevdigim yazar

--
Via MebApp.com
http://fizy.com/#s/3wkukg

kahve ve sigara keyfi yapıyorum. bölmeyin açık ve net konuşuyorum dua kustururum adama!
Sadettin amcanın tecavüzüne uğramış kumaş pantolon giyen hatun.

--spoiler--
bir gün yine her zamanki gibi işe gidiyorsunuzdur. birden girişte duyuru panosuna gözünüz ilişir. akşam saat 22.00 da toplantı olduğunu görürsünüz. kesin gitmeliyim apartmanla ilgili söyleyeceklerim var diyerek işe gidersiniz ve iş dönüşü dokuz numaralı sadettin amcanın evine uğrarsınız. saat gece tam 22.00'dır. sadettin amca sizi buyur eder ve toplantının ikiniz arasında geçeceğini söyler. siz de yarın erken kalkacağım neden kimse yok gelseler de konuşsak dersiniz fakat sadettin amca o esnada üstünüze zıplayıp ağzınızı kapatarak size kendi evinde tecavüze yeltenir. kumaş pantolonuzu zorla çıkartarak başı mosmor olan cinsel aletini dübürünüze dayar ve saçınızı çekerek ensenizi emip hunharca tecavüz edip kafanızdan aşağı kolonya döker. hüngür hüngür ağlarsınız fakat karşı gelemezsiniz çünkü sadettin amca eski komando çok güçlü ve kaslı bi erkektir.

sizinle işi bittikten sonra az önce yırttığı kumaş pantolonunuzdan cüzdanınızı alarak içinden para alır ve size verip cüzdanınızı geri pantolonunuza koyup hadi şimdi s.ktir git, ne zaman istersem kucağıma oturturum seni, artık benim kaltağım oldun der. ağlaya ağlaya eve gidersiniz ve bu olayları kimseye anlatamazsınız.
--spoiler--
Tecavüze uğramaya pis alışmış tr***. Karmasının hakkını vermeye çalışıyor.
(#13857405) neden izmir'li arkadaşlara sataştığını itiraf etmiş olan yazardır. sadettin amca karşıyaka'nın yerlisiymiş.
bu adam inci sözlükteki enlargeyourpenis değilse ben bu işi bırakıyorum. ayık olun. tarzını eleştirebiliriz ama adam kabiliyetli. es geçmemek lazım.
karması tro** olarak değiştirilmiş yazar.
masaüstünde şamdan, yine kaldık akşam namazdan.
Kafa bulmaya gelmiş, hiçbişeyisiklemeyenadam nickinin yakıştığı şahıstır. Zira düşünceleri kendine ait değildir, başa bir nickin asıl sahibidir, bu troll nickle de kafasını bulmaktadır.
her denk geldiğimde entrylerini baştan aşağı okuyup, üfleyip akabinde artıladığım, allah nazarlardan saklasın yazarıdır. hele o küçük hikayeleri yok mu, işte onlar tam tadımlık. anlayana sivrisinek saz, anlamayana davul zurna az. boşver onları, sen hep yaz habibi.
bir paragrafta en fazla kelime kullanma ve bir cümle içinde en çok virgül kullanma rekorunun sahibi yazardır.
(bkz: and oscar goes to)
neden nickinin altında bu kadar fazla entry olduğunu anlayamadığım, kısaltmasının hbbia olduğunu bugün öğrendiğim, entrylerini uzun uzun yazdığı için okumaya erindiğim yazar.