bugün

Olması gereken de bu. Tebrik ediyorum.
Çabalaması gerekmemiştir. muhtemelen etrafında çok fazla kolay kız vardır (onlar yüzünden oluyor zaten ne oluyorsa..).
Çabalasan da bişey olmuyo zaten.düzen böyle kurulmuş çabaladıkların seni istemez çabalamadıkların peşinden koşar.ve iki insanın birbirini aynı anda sevmesi mucizedir .
Abi biri için çabaladım. Hem de öyle böyle değil. Olumsuz olunca bıraktım. Birkaç zaman sonra tekrar denk geldi. Tabi liseden kurtulduğum için kendi tarzımı yaratmıştım o sıralar. Bu sefer de o çabaladı ben oralı olmadım. Ne yani görünüşe mi önem veriyosun?
Kızlarımızın en alt düzeyde çıkacağını belirttiği genelde çekici erkek tipi. Sonra malum fonksiyon onlara da yansıyınca şöyle bir aynaya bakmak akıllarına gelir. Çok yaşasınlar efenim.
bu benim.gücüm yok sürekli halsiz ve yorgunum.
rahat erkektir oturmuş bekliyordur.
(bkz: badak)
Vurdurmuyordur. Kesin bilgi yayalim arkadaslar.
Öncesinde işe yaramamıştır.
çabalanacak kızı bekleyen erkektir.
taktik kasmış adamdır açık ve net.

kaçan kovalanır misali, vıcık vıcık erkeklerden bıkmış kızlar, yüz vermeyen erkeklere tapıyor vesselam. denendi onaylandı.
Kız çevresinde alay konusu olmak en büyük korkusudur. Gururuna söz geciremez. Göz göze bile gelmemeye çalışır.
Eve gittiginde gururludur ama eliyle bas basa kalir.
Ben. Kolumu kıpırdatacak halim yok, kız için şuradan şuraya gidemem, o gelsin.
basit bir erkek değildir kaliteli ve doğru kızı arıyordur. işte bu kadar.
belki de zamanında çabaları boşuna olmuştur. doğru kişiyi bulamamış olabilir.
Neyine çabalayalım diye sorarım bu durumda olan bir erkek olarak ? .
efendim. biri bana mı seslendi?
edit: sorun homoseksüellik değil aşktan daha önemli şeyler var bu hayatta (bkz: dostluk) barış kardeşlik
(-lemeyin).
Hiçbir kız için çabalanmaz zaten hiç olanı var etmek yersiz bir çabadan ibaret.
Olmayacak bi kız için çabalamak zaman kaybından başka bi sey değildir.
Zaten çabası işe yarayan bir erkek görmeniz çok zordur.

Sonu pişmanlıktır. Net.
Her gün ne kadar haklı olduğunu gören erkektir.
çabalamıyorum,vurdurmuyorumda.
çabalamak istemiyorum,laylaylom bana göre çabalamalar.
bazı şeylerin farkına varmış, kız arayışından daha büyük sorunları olan, ilişki sorumluluğu sorunsalinin ortadan kalkmıs olmasının verdiği rahatligin keyfine varan erkektir. erkek uzak oldukça kızlar daha çok yakinlasacaktir. tecrübe edilmiştir.
Bi şeyler in farkında değildir. Gec kalır. Evde kalır..
Her zaman daha iyisi ile karşılaşacağını biliyordur. Her zaman daha iyisi vardır. Evlendiği kişide durmasını da bilmelidir.