bugün

PKK terör örgütünü özgürlüğün insanlığın örgütü olarak gören yazar.
(bkz: ışid)
Birazdan azalarak yok olacak.
Bir suzır.
terörist pkk yı özgürlükçü olarak niteleyen hewal.

hem şu çok sevdiğin apo var ya hani şu bebek katili olan. o yakalandığı zaman benim annem de türktü, vatanıma hizmete hazırım demişti hatırlatayım dedim hewal. lider bellediğiniz adam ( adam dediysem lafın gelişi ) bu işte. öptüm poşundan.

edit: yazım yanlışı.
nick altında faşist ırkçı yazarlara türkü hediye etmiş olan yazar.

birincisi türkü türk'e ait olan demek hewal. burdan bir eksi aldın.

ikincisi faşist ve ırkçı olarak nitelendirdiğin yazarlara pkk lı teröristlerin görüntülerinin olduğu bir video hediye etmişsin. dağda bayırda elde silahla gezip asker şehit edenler özgürlükçü yani sence. olmadı hewal.

otur! sıfır!
ağlayan heval var dediler geldik hayırdır?
Butun problem zaten bunlari ciddiye alip konusmaya baslayinca ortaya cikti, bakin bu adamlar tatli dilden konusmadan falan anlamazlar cunku kendi aralarinda bile hep kavgalidirlar aşiret kavgalari kan davalari falan, kendileri bile farkindalar sadece dayaktan anladiklarinin, fazla ciddiye almicaksin cok mu azittilar agzina iki vurcaksin susarlar zaten.
kürtçe savunma güçleri anlamına gelen nick sahibi yazar.

edit: bakıyorum da ortaasyalılar nick altına gelmiş hemen .

atıl kurt .
Bu kullanıcı adıyla üye olmasına nasıl müdahale edilmediğini anlayamadığım bundan da öte zihniyetibozuk yazar.

Ulan adamın iki entryinden biri içinde Türk ibaresi bulunan herşeye hakaret. Sözlük formatı zaten hak getire.

Ha moderasyonun niyeti sözlüğü ekşileştirmekse aferin doğru yoldalar.
Hayatını türkleri taklit ederek geçiren malum halktan.
Ezik bir pekekeli.