bugün

bdpli ve kürt yazar.
gereksiz pkk lı yazar. silinmesi için geç bile kalındı. burası yeni zelanda değil birilerinin bunu bildiğini bilmek güzel. ağlak kürtçüklerden gına geldi.
ılık götlü kardeşlerinin ardından üzüldüğü pkklı. kendisine teşekkür borcumuz var aslında. sözlükte bulunan kendisi kadar vatan haini ve ahlaksız olanların tek tek ortaya çıkmasına ve tanımamıza vesile olmuştur. şehitlerimize ölüme yollanan 20 yaşındaki saçları kınalı ifadesini kullanabilecek kadar şeref yoksunu ne çok terörist aşığı varmış sözlükte meğer.
silinmesine çok sevinilen pkklı yazarımsı. geri gelse de uğraşşak.
tabutta röveşeta yapmış silik.
silindiğine sevindiğimiz kurtçuk.
Terör destekçisi, tüm insanlığa ve tüm güzelliklere karşı suç işleyen bir zavallıydı. Gerçek hayatında da, sözlükte de silik karakter.
silinmesiyle ılıkları hüzünlendirmiş eski uludağ sözlük bölge sorumlusu.
Artik uludag sozluk daha guzel. En yakin zamanda kendisinin ve kendisi gibi dusunenlerin yeryuzunden tamamen silinmesi dilegiyle.
birilerinin kaba etinin tavana vurmasına sebep olmuş silik güzel insan.

edit: imla.
Başka bir nick altında geri gelecektir; hatta yedek nickiyle yazmaya başlamıştır bile. ilk önce biraz radar altı seyreder bir aya kalmaz yine propagandaya başlar.
kekodur.
(#15737297) yazdığı bütün entry lerin arkasında hiç biri silinmiyecek.
Yakinda yazdigi butun pislikler icine kacacaktir, az daha sabretsin. Turk milletinin butun degerlerine kufur edip alenen teror propagandasi yapan aymaz, senin gibiler icin yasasin cehennem! Hakkinda suc duyurusunda bulunacagim, simdi entrylerini silmeye baslayabilirsin. Sulalenin canini yakmaya yetecek kadar arsiv olusturdum. Delikanliysan bir harf bile silmezsin yazdiklarindan, gozum uzerinde.
Şehit mi! Yanlış yerde olan yazar.

'Şehit' bir islami kavramdır. 'islam paganizmin son versiyonu' diyen apo'nun peşinde geberen kişi şehit olmaz.

Bizzat sen pkk'lısın, dağda hristiyanlık ve şamanizm aşılandığını sen çok çok iyi biliyorsun. Her güzel şeyi kirleten bozuk soyun bari islam'a ilişmesin!
yavşak pkklı dediğim için çaylak durumuna düşürülmeme neden olan yazarımsı. biran önce sözlükten atılması gereken pkklı.
eğer bir gün bir bir kürt utaniyorum derse anadiline sahip çıkmadı diye anne sinden utansın halkının değerlerine sahip çıkmadığı için halkından utansın halkı için can veren şehit lerine sahip çıkmadı diye utansın bütün bu değerlere sahip çıkmadı diye utansın bunun dışında kürtlüğünden utanan varsa allah belasını versin. (bkz: şev baş)
eğri büğrü bakar oldum
şaşkın oldum, sakar oldum
ikide bir yüreğimi dağa taşa diker oldum
şunca yıldır karanlıkta göz kırpmaktan bıkar oldum.
Pkk sempatizanı Kürt yazar.
sözlükten silinmesini istemediğim yazardır ne gerek vardır silinmesine zaten yeni hesap alabilecektir en fazla 3-4 gün yazamaz bu sözlüğe sonra ayeh med reh iveh ismi ile tekrar gelecektir. o değilde bence daha dikkatli yazmalıdır yazılarını mesela çılgının biri sırf onu uğraştırmak ve aklını başına alması için atıp tutmaması için savcılığa gitmiş olabilir. bunlar hep ihtimal dahilinde olan şeylerdir.

süreç şöyle devam eder; kişi savcılığa şikayette bulunur ya yazar hakkında ya da yazdığı her hangi bir yazı hakkında. savcılık yazarın yazılarını ya da şikayet konusu olan başlığını inceler sonra uludağ sözlük sahibine/ilgililerine ulaşır bu yazarın ıp adresini ister bu adres üzerinden de işlem yapmaya başlar. her şey aniden gelişir yarın öbür gün birisi senin ya da kullanıcısı olduğun internet sahibinin kapısını çalabilir "merhaba biz geldik" diyebilir. başına bir şey gelmez sadece uğraşırsın biraz ama bir çocuksan çok korkarsın emin ol heval. *
pkk lı uludağ sözlük yazarı. Maleseev uludağ sözlük böylelerinide alıyor. Umarım modlar siler şunu.

(bkz: ya sev ya terket)

(bkz: uludağ sözlükte pkk lıya yer yok)
yersiz yurtsuzlaşmış bu adam resmen!
bayraksız
vatansız
dinsiz
saygıyla anmak lazım kendisini eğer böyleyse.
ödlek kürdofildir. özelden attığım mesajlara cevap verecek totosu bile yoktur.
Düşünce özgürlüğü, demokrasi kisvesi altında her boku yiyebileceğini sanan doğması tamamen tabiatın kusuru olarak görülmesi gereken kişi. Ülke toprağına göz diken türke açık düşmanlık sergileyen her eylemde vardır. Pkk şehir yapılanmasından sanırım. Dağa çıkınca ömrünün 3-5 yıl içinde tükeneceğini farkedecek kadar da kurnaz. Yaşadığı toprakların benim atamın temin ettiğini idrak ettiği halde ihanet eden bir kalleş. Gözümü kırpmadan öldürebileceğim bir hayvan. Kürt ırkını ve dürüst yaşayan vatansever kürtleri küçük düşürdüğü için ordan da dışlanmalıdır.
"iftira" kelimesine "iftara" diyerek yeni bir boyut kazandıran pabucumun yazarıdır...