bugün

hoşgelmiş dede yazar.
#15195883 çok şeker... canım ya!
büyük atatürk'ün başmimarı olduğu 23 nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramını kutladığım uludağ sözlük yazarı.

"...çünkü en şerefli en mutlu gün!

bugün 23 nisan hep neşeyle doluyor insan..."
(#15272747)
piroblemi büyük yazar.
(#15282359)
güneydoğu tanımlamalarına penisini de katmıştır.
tuhaf bir yazar.
kendi nickinin altına bile malca yazılar yazabilen loser.
'her daim umut vardır' anlamına gelen bir nicke sahip, akciğer solunumu yapan canlı.
neslihan yalçınsa eğer carvas kardeşimle geliyoruz kaçırmaya haberi olsun.
bir ağabeylik edip yol göstermek istedim neslihan kim arkadaş nerden bulaştık.
(#15297252)

arkadaşları ile polis taşlarken, kafasına molotof şişesi isabet etmiş yazarımsı.
efendim şahsım ve halkıma yapılan butun iftira ve hakaretleri ret etmekle birlikte bu hakaret ve iftira atan kuş beyinlileri eshefle kınıyorum edilen bütün hakaretleri beş kuruş değeri olmayan insanlıktan yoksun cahillere o hakaretleri bir zarfa koyup üstüne 5 kuruşluk bir pul yapıstırarak kendilerine gönderirim. kimsi halkımıza ihanet etmemizi beklemesin arkadaş öyle bir durum olamaz gelen onlarca hakaretlere rağmen yaşaşin halklarin kardesligi diyiyorum. arkadas,begenmezsen yazilani bas eksiyi cek git ne diye hakaret ederek kendini zavalli duruma dusuruyorsun.
apo hakkında methiyeler düzen bir pkklı.
bildiğin pkklı. işte kanıtı:
başlık : abdullah öcalan
entryler:

--spoiler--

şerefli bir ölüm yaşamanın en güzel ifadesidir."
(hevi her dem heya, 28.04.2012 00:43)

büyük hedef sahibi olmak için büyük ruhunuz olmalı. ruhunuz büyük duyacak. özgürlügü duyacak, topragi duyacak. abdullah öcalan
(hevi her dem heya, 28.04.2012 01:05) #15313354
--spoiler--
ayrılıkçı faşist.
bir orospu sıçmığı olan apo'nun hamaset yüklü saçmalıklarını yazacağına yakalandığı zaman uçakta yalvarır (yalaka ve altına sıçmış) vaziyette "bana hizmet imkanı verilirse türkiye'ye seve seve hizmet ederim" yalvarmalarını hatırlasın. öyle yüzlerce kişinin koruduğu mağaralarda çar-çurt atma kolaydı o uçakta tehdit etseydi devleti milleti götü yemedi tabii.
Ciddiye alınmaması gereken basit bir toplumun basit uyesidir kendisi. Yakalandığında " türkiye için hizmet etmeye hazırım , benim anamda turk, Türkleri severim" diyen bir adamı lider kabuleden "baskan apo" diyen adamlar tıpkı başkanları gibi odlektir.

Kürşat yürekli adamların önünde dizlerinin bağı çözülür kendi yarattıkları ideoloji ye bile düşman olurlar. Fars ırkının iki yüzlü olmasının örneklerinden biridir.
her ne kadar fikirlerine iştirak etmesem de, haksız bir şekilde saldırıya uğradığını düşündüğüm yazar.
özellikle sözlüğün mastürbatür milliyetçilerinin kin ve nefret dolu itham ve saldırılarına aldırış etmemesi gereken, bataklık amiplerine karşı bir açıklama yahut ifade tarzında bir değişikliğe gitmemesi gereken yazardır.

not: çok feci derecede yazım hatası yapan yazardır.
yine bir açıklık getirmek de fayda var kendi adıma girdiğim bütün entry ler ifade özgürlüğü kapsamın da girilmiştir bunu böyle olmadığının ispat edilmesi durumun da suçumu kabul ederim o yüzden kendini bilmez bir kaç ergenin attığı iftiralar ile bir yere varılmaz iftira ve hakarette bulunanları eshefle kınıyorum.
terör örgütü ve terör örgütü liderinin propagandasını yapmanın suç olduğunun farkında varması için hakkında yasal işlem yapılması gerekli uludağ sözlük üyesi.
insanları annesinin mesleğiyle ilgili yorum yapmak için teşvik eden yazar.
hayır bir de herkes aynı tahminde bulunuyor asıl şaşırtıcı olan bu.

ek: ifade özgürlüğünün kapsamını bilmeyen yazardır.suçu ve suçluyu övmek adlı kanundan haberdar olmaması da işlediği suçu hafifletmiyor.
provakatör kukladır.
mabadı dağa çıkmaya yetmeyen kürd kurusu. klavye başında kolay çünkü o işler.
(bkz: 15319253) bdp'nin bütün kürtlerin haklarını savunduğunu düşenen, pardon düşünmeye çalışan troll...

yazıları hiçbirsikimegötünüaçmayanadam mıydı neydi onu gibi tıpkı.
düşünceye kelepçe vurulamaz yasa dışı bir faliyet yoktur.